Najlepsze kebaby Gdańsk

Oceny (19)

Wojciech

Świeże warzywa, bardzo dobre sosy i miła obsługa.

Kebaby

6.0
Dawid kowalski

Bardzo dobre kebaby porcje śniadaniowe też bardzo polecam jak ktoś jest blisko polecam wpaść

Kebaby

5.3
Sylwia

Pomimo dużego ruchu w weekend obsługa ogarnia sprawnie i szybko A co najważniejsze smacznie i duża porcja:) Polecam!

Kebaby

5.6
Przemek

Najlepsze frytki Najlepszy ketchup! Uwielbiam! Smaczny Kebab. Jak tylko możemy zawsze zachodzimy :)

Kebaby

5.8
Kk

Kebab paskudny, obsługa zblazowana i niezainteresowana klientem

Kebaby

1.0
S.

kupiłem kebab, same warzywa i mały kawałek mięsa

Kebaby

1.2
Malina

w dniu 23.12.2018 w godzinach popołudniowych oczekiwałam na obsługę około 10-ciu minut, bo nikogo nie była, a miałam ochotę akurat na kebab. Po upływie tego czasu wyłonił się z zaplecza jakiś młody chłopak, powiedziałam "dzień dobry" na co nawet nie odpowiedział i zwróciłam mu uwagę, że nie postarał się o zwyczajowe "przepraszam", że tyle czekałam, ani też nie odpowiedział na moje powitanie. Podając jedzenie nie było "proszę, smacznego " - czegokolwiek. (...) Na domiar złego chyba celowo nałożył ogromną ilość sosu na kebab tworząc z dania zupę ! Nie polecam, szkoda pieniędzy i nerwów.

Kebaby

1.0
Janusz

Witam wszystkich zainteresowanych. Polecam wszystkie papu -które otrzymacie w tym punkcie .zarowno jak kebab w pysznej buleczce,cudownie chrupiącej tak samo jak danie na talerzu z najlepszymi frytkami w Gdańsku -nie nie nie żartuje Smacznie -szybko-w miarę zdrowo. Sos ostry petardaaaaaaa! Jedzcie i próbujcie See you again!;)

Kebaby

6.0
Mateusz

Zainteresowanie klientem zerowe. Czekałem ponad 20 minut i nie raczyli odebrać ode mnie zamówienia. Uwagi i prośby również nie pomogły.

Kebaby

1.0
Renata

Najlepszy Kebab !!!! Polecam...

Kebaby

6.0
Kasia

Obsługa świetną , rzadko kiedy można taka spotkać :) Kebab bardzo dobry , porcje spore. Na pewno wroce i polecam :)

Kebaby

5.6
Aneta

Postanowiłam wyrazić swoją opinię ponieważ nigdy nie jadłam tak nie dobrego kebaba. Masakra .. Nigdy więcej.. Nie polecam nikomu...

anna

Jeden z najlepszych kebabow. Smaczne mieso, przyrumienione, smaczne sosy i warzywa. Solidne porcje. Jak mysle o dobrym kebabie to zawsze wracam myslami wlasnie tam ;)

Kebaby

6.0
Asia

Rewelacja, jem tam za każdym razem kiedy odwiedzam Fashion House. Super sosy, obsługa, no i mięso....poezja - szczególnie kiedy jest wołowina! Polecam Kazdemu - zdziwiona negatywnymi opiniami.

Kebaby

5.5
.....

Zamówiłem kebaba rollo który został podany w folii aluminiowej, która była przyklejona do kebaba przez co jeść się nie dało, po zgłoszeniu Pani z ironicznym uśmiechem doradzila wyrzucenie jedzenia. Pozdrawiam właściciela który zatrudnia taki personel :)

Kebaby

1.0
Zawiedziona

Kebaby

1.8
Marta

Najlepszy szybki obiad! Panie tam pracujące przygotowuja pyszne dania, zarowno dla mnie, jak i dla maluchow. Wszyscy jestesmy zachwyceni! Bedziemy wracac!

Kebaby

6.0
Dorota

Polecam Kebab, pyszne jedzenie, świetne mięso, Kebab Box kupuje za każdym razem kiedy jestem na zakupach

Kebaby

5.8
osoba

Witam chciałam zwrócić uwagę na obryskliwośc kobiety pracującej w tym barze, która podaje się za kierowniczke a pewnie nią nie jest. Jest bardzo nie miła i nie kulturalna . Raczej takie osoby nie powinny pracować w obsłudze klienta tym bardziej w gastronomi.