SolDevelo sp. z o.o.

znajduje się w PPNT Gdynia

SolDevelo

Wybierz numer

58 782-45-94 58 782-45-40
o...@soldevelo.com pokaż
  • Zdjęcie 1/14 - SolDevelo Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/14 - SolDevelo Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/14 - SolDevelo Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/14 - SolDevelo Gdynia +11 1
 

TV Filmy

4

SolDevelo

O nas

Jesteśmy software housem z Gdyni, dostarczającym wysokiej jakości oprogramowania i nowoczesnych rozwiązań z obszaru technologii informatycznych.
Nasz zespół tworzy 75 specjalistów, wśród nich są Programiści, Testerzy, Project Managerowie, UI/UX Designerzy.

Mamy na koncie ponad 260 projektów zrealizowanych w 30 lokalizacjach na świecie. Tworzymy zgrane zespoły z naszymi klientami, a także rozwijamy własne produkty dla Atlassian Jira. 

Kluczowe obszary naszej działalności to: rozwój oprogramowania, testowanie i zapewnianie jakości IT, tworzenie rozwiązań mobilnych i internetowych, outsourcing IT. Mamy doświadczenie w tworzeniu produktów dla firm z sektora finansowego, bankowego, turystycznego, edukacyjnego, medycznego, produkcyjnego, ICT i rolniczego, a także dla firm marketingowych oraz instytucji naukowo-badawczych. 

#Make the most of IT

Pracownicy, klienci, użytkownicy - najważniejsi są ludzie. Z myślą o nich podejmujemy nowe, ambitne wyzwania. Sprawdź, dlaczego warto do nas dołączyć.

Mamy wpływ
U nas wszystkie pomysły pracowników mają znaczenie i każdy może przyczynić się do wzrostu firmy. Zależy nam na rozwiązywaniu realnych problemów, zarówno w wymiarze społecznym, jak i biznesowym.

Dbamy o rozwój
Praca z nami daje możliwość tworzenia rozwiązań o globalnym charakterze. Aby stale doskonalić nasze produkty i usługi zdobywamy wiedzę i certyfikaty, organizujemy spotkania Lunch&Learn, Tech Talki, różnorodne szkolenia wewnętrzne. 

Stawiamy na elastyczność
Ty decydujesz, czy wolisz umowę o pracę, czy kontrakt B2B. Wybierasz, czy pracować z biura, czy z domu. Masz wpływ na ścieżkę rozwoju, którą chcesz podążać. 

Chcemy ulepszać świat
Zrealizowaliśmy wiele projektów, mających na celu niesienie pomocy krajom rozwijającym się. Stworzyliśmy fundację SolDevelo Social Impact, oferującą wsparcie techniczne organizacjom non-profit.

Troszczymy się o samopoczucie pracowników - na co dzień w biurze, jak i podczas firmowych i zespołowych integracji. Między zadaniami relaksujemy się w Social Roomie, grając w planszówki, piłkarzyki, tenisa stołowego i na PS4. Oferujemy szeroki wachlarz benefitów, a w nasz czas pracy wliczona jest godzinna przerwa.