Sopocki Zdrój

Sopocki Zdrój

Wybierz numer

58 551-63-14 695-176-768
r...@sopocki-zdroj.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Sopocki Zdrój Sopot 4
  • Zdjęcie 2/10 - Sopocki Zdrój Sopot 3
  • Zdjęcie 3/10 - Sopocki Zdrój Sopot 2
  • Zdjęcie 4/10 - Sopocki Zdrój Sopot +7 1
 

TV Filmy

7

Widok z pobliskiej plaży

O nas

Sopocki Zdrój to kameralny obiekt zlokalizowany w urokliwej i spokojnej części Sopotu.
Sopocki Zdrój to kameralny obiekt zlokalizowany w urokliwej i spokojnej części Sopotu. Obiekt położony jest 80 metrów od plaży i ok. 15 min spacerem od Centrum uzdrowiska, dzięki temu znajduje amatorów zarówno wśród Gości ceniących ciszę i spokój  jak i preferujących rozrywkę i kurortowe atrakcje.
Nasz obiekt cieszy się powodzeniem wśród turystów, gości biznesowych, aktywnych seniorów, a także rodzin z dziećmi. Co ważne, obiekt jest przyjazny zwierzętom, dzięki czemu podczas urlopu nie trzeba rozstawać się z ukochanym pupilem.
Na terenie ośrodka można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu. W niedalekiej odległości znajduje się między innymi dworzec kolejowy Sopot Wyścigi (2100m), hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena (800m), główna sopocka ulica Monte Cassino (2000m) oraz najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim, którego część spacerowa ma ponad 500 metrów.
Jesteśmy przygotowani na Gości z zagranicy. Obsługa płynnie posługuje się językiem angielskim. Ponadto nasz młody i kompetentny zespół jest do Państwa dyspozycji całodobowo.