Spa Osowa

adres
80-299 Gdańsk, Wodnika 28
telefon
58 345-22-29
e-mail
r...@spaosowa.pl pokaż
www
www.spaosowa.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 22:00
sob9:00 - 17:00

O nas

W ofercie: kosmetyka twarzy i ciała, podologia, manicure i pedicure, masaże relaksacyjne i lecznicze, psychoterapia, joga, pilates, zdrowy kręgosłup, sauna, warsztaty rozwojowe, wynajem gabinetu i sali,

Spa Osowa to profesjonalne i przyjazne miejsce, w którym kompleksowo zajmiemy się Twoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem. O wszystko zadbają wysokiej klasy specjaliści z zakresu kosmetologii, fizjoterapii, psychologii.  Dodatkowo w ofercie znajdziesz propozycję zajęć jogi klasycznej, pilatesu, zdrowego kręgosłupa a także saunę fińską.

Po skorzystaniu z naszych usług zaprosimy Cię do pokoju relaksu, w którym spędzisz miło czas, ciesząc się zapachem kominka, pijąc gorącą herbatę i zagłębiając się w lekturze. Możesz też odpocząć na łonie natury, wygrzewając się na słońcu na naszym tarasie w ogrodzie.

W Spa Osowa oferujemy również wynajem sali pod konferencje lub szkolenia. Zapraszamy do podróży po miejscu, które stworzyliśmy z myślą o Tobie.

KOSMETYKA TWARZY
KOSMETYKA CIAŁA
PODOLOGIA
MANICURE I PEDICURE
MASAŻE
PSYCHOTERAPIA
JOGA KLASYCZNA, PILATES, ZDROWY KRĘGOSŁUP
SAUNA
WARSZTATY ROZWOJOWE
WYNAJEM POMIESZCZEŃ
STREFA RELAKSU


Zapraszamy!
Spa Osowa

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

SPA

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  5
   
 • jakość usług:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

nigdy się jeszcze nie zawiodłam

Z usług Spa Osowa korzystam od paru lat, bardzo lubię to miejsce-jest czyste, obsługa miła i uczynna, zawsze chcą pomóc, znaleźć termin etc. Kupuję u nich bony dla Rodziny i Przyjaciół i każdy zawsze był zadowolony. Ja osobiście Dziękuję Spa Osowa za ten wyjątkowy klimat, jak tylko wpadam tam po pracy albo zmęczona i zestresowana to dzięki nim, po przekroczeniu progu - czuję, że robię coś dla siebie dobrego ! Polecam spróbować tym niezdecydowanym i nowym klientom, ponieważ naprawdę WARTO !

 • Katarzyna
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »