Sheraton Sopot Spa

81-718 Sopot, Powstańców Warszawy 10 Mapka
58 767-19-00
s...@sheraton.com pokaż
www.sheratonsopotspa.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 22:00
sob-nd9:00 - 21:00

Napisali o nas

O nas

Spa w Sheraton Sopot, położone na wprost morza łączy wiedzę stuleci, naturalną moc uzdrawiania, nowoczesny wystrój wnętrz i utalentowany personel, którego zadaniem jest pozostawienie niezapomnianych wrażeń.

Spa w Sheraton Sopot to wyjątkowo klimatyczne miejsce, które już od pierwszych chwil pozytywnie oddziałuje zarówno na umysł jak i całe ciało. Goście mogą skorzystać z kameralnej przestrzeni basenowej, relaksującej strefy Spa Experience, na którą składają się: basen, basen do hydroterapii z domieszką sopockiej solanki, sauna fińska, aromatyczna łaźnia parowa, sauna solankowa, prysznice wrażeń oraz Tepidarium. Sheraton Spa to przede wszystkim 11 prywatnych gabinetów oraz szeroki wachlarz zabiegów i masaży.

Do dyspozycji Gości oddana jest nowoczesna siłownia z najwyższej klasy sprzętem TechnoGym, idealnym do treningu każdej partii ciała w kameralnej atmosferze. Trenerzy personalni, są do dyspozycji każdego kto chciałby trenować pod okiem doświadczonych specjalistów. Dodatkowo członkowie klubu oraz goście indywidualni mogą również brać udział w grupowych zajęciach fitness. Bogate karnety dostępne są na naszej stronie www! 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »