Spec-Bud Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Spec-Bud

Wybierz numer

519-176-031
b...@specc-bud.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
 • Zdjęcie 1/22 - Spec-Bud Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/22 - Spec-Bud Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/22 - Spec-Bud Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/22 - Spec-Bud Gdańsk +19 1
 

Artykuły o nas

 • Izolacja akustyczna. Jak poprawić komfort we własnym domu
  Co to jest izolacja akustyczna? Na problemy z akustyką narzekają mieszkańcy wszystkich rodzajów budynków wielorodzinnych. Podpowiadamy, co zrobić, żeby uciążliwe dźwięki nie zakłócały nam codziennego funkcjonowania.
  23 maja 2016 (89 opinii)
 • Remont mieszkania. Jak go sfinansować?
  Lato to tradycyjnie okres, w którym wielu domach prowadzone są remonty. A te niestety kosztują, i to zazwyczaj więcej niż wstępnie planowaliśmy. Jak sfinansować remont? Czy lepsza będzie pożyczka w gotówce, pożyczka hipoteczna, a może debet?
  31 maja 2014 (19 opinii)

O nas

Poszukujesz firmy która sprosta Twoim Wymaganiom ? Sprawdź nas już dziś !!!

Oceny (53)

Filip
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2023

Profesjonalne podejście do tematu remontu. Można liczyć na fachowe doradztwo, stały kontakt i terminową realizację ze strony Pana Łukasza. Ceny adekwatne do wykonanej pracy a nie z kosmosu. Polecam

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Dominik
Termin usługi: maj 2024

Remont pierwsza klasa. Podłogi, ściany, płytki, panele, wszystko zrobione ze starannością. Solidna ekipa. Wszystko cacy.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Tomasz
Termin usługi: grudzień 2022

Wraz z moją żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Spec-Bud. Przez całą realizację od początku do końca towarzyszył spokój oraz bardzo dobry kontakt z Panem Łukaszem. To jego bardzo duża zaleta ! Rozmowa , która towarzyszyła na każdym etapie prac, oraz doradztwo zaowocowało wykończeniem mieszkania tak jak sobie wymarzyliśmy :) Polecam !

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Mateusz
Termin usługi: lipiec 2022

Szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Dorota
Termin usługi: kwiecień 2022

Korzystałam z firmy Pana Łukasza przy okazji wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. To co wyróżnia Pana Łukasza to niesamowita precyzja i wyczucie estetyki co w połączeniu daje wyjątkowy efekt - prace są wykonane dokładnie i mieszkanie wygląda pięknie. Do tego rzetelne i profesjonalne podejście zarówno do pracy, jak i klienta i wyznaczonych terminów realizacji. Polecam każdemu firmę Pana Łukasza - powierzenie remontu w jego ręce pozwala zminimalizować stres związany z remontem mieszkania i uzyskać oczekiwany efekt na najwyższym poziomie.

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Mateusz
Termin usługi: listopad 2021

Współpraca z firmą Spec Bud była wzorcowa. Od początku Pan Łukasz konsultował wszelkie pomysły i sam proponował najlepsze rozwiązania. Jakość prac jest wysoka. To co niezwykle ważne to ogromna uczciwość. Nie było mowy o znikających materiałach, co często się zdarza. Tempo prac wykończeniowych było bardzo wysokie ale przemyślane i planowane, co nie skutkowało żadnymi problemami. Ponadto, wykonawca wykazał się dużym zrozumieniem i cierpliwością w stosunku do opóźnienia związanego z przesuwanym kilka razy odbiorem lokalu. Cena za prace była wysoka, niemniej zachowany dzięki współpracy ze Spec Bud spokój i komfort psychiczny były tego warte, podobnie jak jakość wykonanej pracy. Polecam!

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Anita & Piotr
Termin usługi: sierpień 2020

Firma Pana Łukasza Spec-Bud , robiła dla nas kompleksowe wykończenie domu wraz z hydraulika oraz instalacja elektryczna. Z racji tego , ze nie mieszkamy w PL całe wykończenie domu od A do Z spadło na barki Pana Łukasza z czym poradził sobie bez zarzutów za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Po zakończeniu każdego etapu prac Pan Łukasz wysyłał nam zdjęcia. Z czystym sumieniem polecamy firmę Spec-Bud, rzetelne wykonanie prac remontowych.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Małgorzata
Termin usługi: styczeń 2020

Chcę podziękować za dobrą robotę i serdecznie polecić innym firmę Spec-bud z Gdańska. Remont mieszkania został przeprowadzony solidnie i fachowo. Panowie służyli radą w wielu dość trudnych decyzyjnych momentach. A Panu Łukaszowi jestem niezmiernie wdzięczna za to, że podjął się między innymi zrobienia poprawek po poprzednich ekipach remontowych. Jeszcze raz dziękuję.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Ola
Termin usługi: grudzień 2019

Terminowo,profesjonalnie,sumiennie ,dokładnie wykonany remont mieszkania.Polecam firmę Spec Bud.Nie znam lepszych Fachowców.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
BEATA
Termin usługi: październik 2019

Pragnę podziękować panu Łukaszowi za sprawnie przeprowadzony remont domu. Prace zostały wykonane należycie, zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma "Spec- Bud" cechuje się terminowością oraz wysoką jakością wykonywanych robót, a także dobrą organizacją pracy. Dysponuje doświadczoną kadrą pracowniczą. Podczas wykonywania prac panuje ład i porządek. Zapewniony jest nadzór i kontrola co owocuje na jakość robót. Ponadto pragnę podkreślić, że firma " Spec-Bud" jest w pełni kompetentna w podejmowaniu decyzji wymagających zmian projektowych. Pan Łukasz i jego firma przewyższyli nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu tej współpracy i z przyjemnością polecam Pana Łukasza innym.

Szymon Rożek
Termin usługi: marzec 2019

Firmę polecili mi rodzice, którzy wcześniej korzystali z jej usług. Tak samo jak u nich prace wykonali bez żadnych komplikacji, dodatkowo przed terminem. Nie było problemu z ogarnięciem stolarza, majstra od zamrażania kaloryferów, gazownika, hydraulika i innych. Pan Łukasz w razie czego zawsze był dostępy pod telefonem w razie jakichkolwiek pytań. Firma bardzo elastyczna jeśli chodzi o jakieś zmiany w trakcie prac remontowych, których chciałem dokonać kilka, wszystkie zrobili bezproblemowo tak jak chciałem. Naprawdę godna polecenia firma.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Kobieta
Termin usługi: styczeń 2019

Szybko, bardzo profesjonalnie, czysto, korzystnie cenowo, uczciwie i kulturalnie.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Ewa
Termin usługi: październik 2018

Nie wyobrażam sobie lepszego wykonawcy od firmy Spec-Bud. Pan Łukasz zajmuje się wszystkim, pomaga podejmować decyzje, doradza, gdy pojawiły się jakieś niespodzianki poradził sobie z nimi bez żadnego problemu i mogłam spać spokojnie :) Dla kogoś, kto nie miał nigdy nic wspólnego z remontami firma Spec-Bud to idealny wykonawca, moja ingerencja w remont była minimalna, a prace wykonane zostały profesjonalnie i terminowo.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2018

Firma Pana Łukasza wykonała prace remontowe przed terminem zachowując oczywiście należytą staranność i dokładność. Współpraca przebiegała bezproblemowo i przyjemnie. Pan Łukasz cierpliwie i uczciwie odpowiadał na wszelkie pytania. Dodatkowo zajął się również wywiezieniem gruzu i kupnem części materiału. Dzięki niemu remont przebiegł bezstresowo, a ja wróciłam do super wyremontowanego i czystego mieszkania. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Spec-Bud.

Usługi remontowe i budowlane

6.0
Hania
Termin usługi: lipiec 2018

SPEC - BUD godny polecenia. Jestem zadowolona z wykonanej pracy. Na pewno ponownie skorzystam z usług sympatycznego Pana Łukasza .

Usługi remontowe i budowlane

5.5
Renia
Termin usługi: grudzień 2017

Bardzo szybko, w terminie wykonane wykończenie mieszkania deweloperskiego. Dodatkowo sumiennie i jakościowo bez zarzutów. Panowie chętnie i fachowo doradzają w przypadku watpliwości, co do wyboru materiałów. Polecam.

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Pawel
Termin usługi: styczeń 2018

wszystko ok, sprawnie szybko i na temat

Usługi remontowe i budowlane

5.7
Maria
Termin usługi: wrzesień 2017

Firmę Spec-Bud wybrałam kierując się opiniami zamieszczonym tutaj i mogę każda potwierdzić. Szukając ekipy do kapitalnego remontu dopiero co kupionego mieszkania obdzwoniłam chyba kilkanaście firm, ale tylko pan Łukasz od razu rzetelnie podszedł do tematu. Niedługo po telefonie mogliśmy spodziewać się pierwszych oględzin mieszkania oraz szybko zrobionej wyceny, które w finalnym etapie niewielkie tylko została podwyższona (nie wszystko widać było na pierwszy rzut oka). Jakość usług oraz wykonaniu bardzo Nas zaskoczyły, nawet nie spodziewałyśmy się, że będzie tak ładnie. Dużymi plusami jest rzetelność – wszystko zostało wykonane tak jak było uzgodnione oraz terminowość – remont zakończył się nawet wcześniej niż miał. Ze strony pana Łukasza mogłyśmy zawsze liczyć na pomoc – zarówno z zakupem potrzebnych materiałów jak również z rozwiązaniem niektórych elementów w mieszkaniu. Ekipa bardzo sympatyczna i solidna. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Spec – Bud każdemu. A my na pewno nie jeden raz skorzystamy z usług firmy pana Łukasza – w końcu drugie mieszkanie czeka na remont :)

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Waldek
Termin usługi: lipiec 2017

Prawdziwi fachowcy - nie tani, ale za jakość trzeba zapłacić. Doradzą, wytłumaczą, kupia produkty za ciebie. Polecam wszystkim

Usługi remontowe i budowlane

5.8
Ewa
Termin usługi: styczeń 2017

Remont kapitalny mieszkania przeprowadzony został przez firmę Pana Łukasza fachowo i terminowo. Polecam

Usługi remontowe i budowlane

6.0