Specjalistyczne centrum języka angielskiego - Specialize your English

Specjalistyczne centrum języka angielskiego

Wybierz numer

500-052-211
m...@specializeyourenglish.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/13 - Specjalistyczne centrum języka angielskiego Sopot 4
  • Zdjęcie 2/13 - Specjalistyczne centrum języka angielskiego Sopot 3
  • Zdjęcie 3/13 - Specjalistyczne centrum języka angielskiego Sopot 2
  • Zdjęcie 4/13 - Specjalistyczne centrum języka angielskiego Sopot +10 1
 

TV Filmy

Specjalistyczne centrum języka angielskiego
943

Specjalistyczne centrum języka angielskiego

Artykuły o nas

O nas

BE fluent in BUSINESS ENGLISH

W Specialize your English wspólnie z lektorami podnosimy kompetencje językowe w ramach określonych branż. Uczymy języka w kontekście. Nasze autorskie kursy i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego branżowego w kraju i za granicą idą w parze z wymogami środowiska biznesowego czy prawniczego. Inne specjalizacje obejmują English for finance and accounting, English for IT, HR English, Medical English, Managerial English, etc.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wąska specjalizacja językowa
Rozwijamy kompetencje językowe przedstawicieli środowiska biznesowego, finansowego, prawniczego i medycznego. Skupiamy się na określonych branżach lub zawodach. Uczymy języka w kontekście już od podstaw.

Autorskie podręczniki
Posiadamy własne podręczniki do nauki Business English: English for business professionals do nauki języka angielskiego branżowego, zawierający elementy biznesu, finansów, prawa, HR, IT, marketingu, spedycji, etc. oraz English for business communication skills do nauki języka w ramach spotkań biznesowych, prezentacji, negocjacji, rozmów telefonicznych czy korespondencji mailowej.

Kadra lektorska
Nasi lektorzy to angliści, metodycy i specjaliści w swojej dziedzinie z wieloletnią praktyką w kraju i za granicą oraz native speakerzy z przygotowaniem do nauczania. Nasze kursy to efekt pracy zespołu z pasją do nauczania języków obcych.

Definicja jakości
Stawiamy na jakość i profesjonalizm na trzech poziomach – językowym, metodycznym i merytorycznym. Jako dyplomowani angliści i metodycy potrafimy skutecznie nauczyć. Łączymy doświadczenie dydaktyczne i wiedzę w danej dziedzinie.

Zindywidualizowane podejście
Staramy się jako lektorzy być blisko kursantów, reagować na ich potrzeby, wspierać w codziennych wyzwaniach z językiem. Każdy z nich pracuje w innej branży i mierzy się z różnymi trudnościami w komunikacji. Zachęcamy również do „zanurzenia się” w języku poprzez czytanie anglojęzycznej prasy czy słuchanie podcastów. Wspieramy rozwój językowy na wielu płaszczyznach.

Nasze ebooki
Z myślą o naszych kursantach tworzymy na bieżąco ebooki do nauki Business i Legal English. Wybieramy naturalne zwroty, pokazujemy słownictwo branżowe we właściwym kontekście i pomagamy wykorzystywać je w codziennej pracy. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą językową i przekazanie jej w przyjaznej i nowoczesnej formie.

NASZE KURSY

Kursy dla firm – w ramach kursów językowych dla firm przeprowadzamy bezpłatny audyt językowy, w trakcie którego weryfikujemy potrzeby, poziom językowy pracowników, wyznaczamy cele, opracowujemy programy nauczania i w oparciu o nasze autorskie materiały podnosimy kompetencje językowe kursantów na różnych poziomach zaawansowania od A1 do C2.

Na co Twoja firma może liczyć w trakcie współpracy?

- indywidualne podejście i kompleksową analizę potrzeb językowych
- pełną organizację, wdrożenie i obsługę kursów
- wachlarz naszych autorskich materiałów szkoleniowych
- nauczanie skorelowane z celami biznesowymi firmy
- utrzymywanie wysokiej motywacji do nauki
- regularne monitorowanie frekwencji oraz postępów pracowników
- badanie zadowolenia kursantów
- zajęcia na najwyższym poziomie językowym, metodycznym i merytoryczny
- sporządzanie raportów zgodnie z wymogami działu HR

Kursy dla klientów indywidualnych – w naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy grupowe, jak i zajęcia indywidualne. Tworzymy kameralne grupy (3-5 osób), które realizują opracowany przez nas program. W przypadku zajęć one-to-one skupiamy się wyłącznie na zagadnieniach wynikających z potrzeb językowych i profilu zawodowego kursanta. Ze względu na branżę, w której pracujesz, wybierz swoją specjalizację językową, np. Business English, Legal English, English for IT lub inną.

Business English – kompleksowy kurs terminologiczno-konwersacyjny Business English podzielony na 15 modułów tematycznych, obejmujących kluczowe zagadnienia biznesowe,
np. kariera i rozwój zawodowy, profil firmy i jej otoczenie biznesowe, finanse osobiste i
finanse firmy, dokumenty aplikacyjne, umowa o pracę, podróże służbowe, obsługa klienta,
nawiązywanie relacji biznesowych, udział w spotkaniach biznesowych, etc.

Legal English TOLES – kurs przygotowujący do egzaminu TOLES (jako autoryzowane centrum egzaminacyjne Global Legal English przeprowadzamy egzaminy TOLES w naszej siedzibie.)

Legal English – kurs języka angielskiego prawniczego od podstaw, pozwalający
przekrojowo opanować terminologię i struktury leksykalne z zakresu kluczowych gałęzi
prawa i umiejętność komunikacji ustnej/pisemnej. W przypadku wyższych poziomów kurs składa się z dwóch modułów: intensywna powtórka podstaw Legal English i rozszerzenie treści o terminologię i struktury leksykalne wykorzystywane w pracy zawodowej prawnika.

English for IT – kurs dedykowany pracownikom branży IT przygotowujący do swobodnego prowadzenia czy udziału w spotkaniach, prezentacji zagadnień związanych z codzienną pracą, dyskusji związanej z dokumentacją techniczną, projektami IT czy innych interakcji w środowisku zawodowym.