WINDSOR Centrum Językowe kursy j.ang.,tłumaczenia

WINDSOR Centrum Językowe

Wybierz numer

58 341-84-83
i...@windsor.com.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/5 - WINDSOR Centrum Językowe Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - WINDSOR Centrum Językowe Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - WINDSOR Centrum Językowe Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - WINDSOR Centrum Językowe Gdańsk +2 1
 

O nas

Od 2003r. specjalizujemy się w nauczaniu j.ANGIELSKIEGO dzieci,młodzieży i dorosłych.Małe grupy 5-6 osobowe,mini grupy 2-4 osobowe lub indywidualnie. Kursy ogólne,egzaminacyjne i specjalistyczne.Zapisy i bezpłatne testowanie:pon-czw.16-19.Zapraszamy!
Kameralna i przyjazna atmosfera. Elastyczność i indywidualne podejście do każdego Ucznia. Skuteczność nauczania potwierdzona sukcesami Słuchaczy naszych kursów na egzaminach Cambridge (FCE, CAE, CPE) oraz gimnazjalnych i maturalnych. W ofercie dostępne są również kursy przygotowujące do egzaminu TOEFL, IELTS, BEC oraz egzaminów branżowych (j.prawniczy, ekonomiczny, bankowy, budowlany i.in).

Oceny (23)

Justyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2023 

Polecam tę szkołę zarówno dla młodszych dzieci, licealistów a także dorosłych. Od kilku lat całą rodziną korzystamy z oferty tej szkoły, dzieci z bardzo wysokimi wynikami zdały egzamin ósmoklasisty oraz maturalny.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam pomóc w przygotowaniach, a Pani dzieci uzyskały satysfakcjonujące wyniki na egzaminach.

Szkoły językowe

6.0
Ania
Termin usługi: czerwiec 2023 

Od lat uczęszczałam na zajęcia i zdałam zarówno egzamin ósmoklasisty, jak i maturę z bardzo dobrym wynikiem! Termin zajęć był zawsze ustalany według potrzeb a poziom nauczania jest na naprawdę wysokim poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić Windsor osobom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim lub podszkolić się! ️

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię.
Skala rozwoju Twoich kompetencji językowych jest naprawdę imponująca!
Wyraźnie widać efekty systematycznej pracy! Serdecznie gratuluję:)

Szkoły językowe

6.0
Ola
Termin usługi: maj 2023 

bardzo dobra szkola jezykowa, indywidualne podejscie do ucznia polaczone z cierpliwoscia, uczylam sie w szkole 12 lat i jestem bardzo zadowolona, polecam!!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię.
Mam nadzieję, że cała zdobyta wiedza zaprocentuje w przyszłości! Bardzo dziękuję za wspólną wieloletnią naukę :)

Szkoły językowe

6.0
Justyna rychlik
Termin usługi: lipiec 2023 

Serdecznie polecam! Pania Eweline prowadzącą szkołę windsor to kompetentny i rzetelny nauczyciel. sym bardzo lubi prowadzone przez nią lekcje.To moje 3 dziecko które Pani Ewelina uczyła angielskiego...Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię.
Jest mi bardzo miło, że jest Pani zadowolona z mojej pracy.
Cieszę się również, że Pani syn lubi zajęcia ze mną :)
Staram się wykorzystywać moje 20-letnie doświadczenie w nauczaniu tak, aby nauka była jak najbardziej efektywna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Szkoły językowe

6.0
Renata
Termin usługi: lipiec 2023 

Od kilku lat korzystamy ze szkoły Windsor i bardzo ją polecam. W tym roku córka, która uczęszczała na kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty, uzyskała z egzaminu z j. angielskiego wynik 98%. Przez 3 ostatnie lata p. Ewelina z Windsoru uczyła ją angielskiego i efekt widać :) Gorąco polecam p. Ewelinę i szkołę Windsor.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię.
Ten bardzo wysoki wynik z egzaminu 8-klasisty jest efektem solidnej i systematycznej pracy Pani córki przez ostatnie 3 lata. GRATULUJĘ!
Towarzyszenie jej na ścieżce rozwoju językowego jest dla mnie wielką przyjemnością.

Szkoły językowe

6.0
K
Termin usługi: lipiec 2023 

Syn uzyskał wynik 98% na egzaminie ósmoklasisty. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

To wspaniały wynik egzaminu- wielkie gratulacje :)
Mam nadzieję, że wiedza zdobyta na kursie przygotowującym przyda się również na lekcjach języka angielskiego w liceum :)

Szkoły językowe

6.0
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2023 

Szkoła oferuje świetne kursy w niewielkich grupach. Pani Ewelina to znakomity pedagog! Syn bardzo zadowolony, a egzamin zdał na 96%.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję, że podzieliła się Pani swoją opinią. Miło mi, że kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty okazał się skuteczny :) Zadowolenie naszych Kursantów i ich Rodziców jest dla nas niezmiernie ważne.

Szkoły językowe

5.8
Łukasz
Termin usługi: lipiec 2023 

Książka bardzo jasno ilustruje czego nalezy się uczyć, oraz świetnie przygotowuje do egzaminów, miałem 96% z e8 z angielskiego dzięki temu.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie gratuluję bardzo dobrego wyniku na egzaminie ósmoklasisty! Cieszę się, że książka z której korzystaliśmy na kursie przygotowującym okazała się pomocna.

Szkoły językowe

5.8
od zera do bohatera
Termin usługi: 2008-2012 

Zaczynałem naukę jako kompletne zero, po 4 latach skończyłem na CAE. Chciałem po prostu powiedzieć 'dziękuję'. Za lata cierpliwości, za indywidualne podejscie do każdego ucznia, za cierpliwość, za profesjonalizm, za pełne zaangażowanie, za dowcip i ciepły śmiech Jima, za uśmiech, jeszcze raz cierpliwość i arcyspokój Eweliny, nawet gdy zadawało się najgłupsze pytania i nie mogło czegoś zrozumieć nty raz, oraz za tony materiałów i prac domowych, które były dobrze dobrane do umiejętności, poziomu, trybu nauki a nawet prywatnego życia. Dopiero teraz, jak trochę podrosłem oraz uczyłem się innych języków w innych szkołach widzę różnice i dostrzegłem, że byliście najbardziej profesjonalnym, pełnym pasji miejscem dbającym o prawidłowy rozwój KAŻDEGO klienta. Życze Wam wszystkiego, wszystkiego wszystkiego co najpiękniejsze, bo jesteście jednymi z niewielu takich osób w dzisiejszym świecie- porządni i odpowiedni ludzi na odpowiednich miejscach. Dziękuje i jestem naprawdę zadowolony, że trafiłem właśnie tam.

Szkoły językowe

5.5
Urszula Kumińska
Termin usługi: od 2011r do chwili obecnej 

Mój syn od trzech lat uczęszcza na lekcje Pani Eweliny, która to posiada umiejętność organizowania pracy dydaktycznej i różnych form aktywności, rozbudzania ciekawości i rozwijania zainteresowań oraz stymulowania do samorozwoju. Ma poczucie humoru, a lekcje są wielką przyjemnością dla syna. Dodatkowo ma umiejętność budowania poczucia własnej wartości ucznia. Rezultatem danych lekcji są olimpiady, w których syn bierze udział. Jestem bardzo zadowolona z wyników i przebiegu lekcji w szkole WINDSOR. Szkoda tylko, że tak późno do niej trafiłam. Dodatkowe zajęcia j. angielskiego w szkole publicznej, nigdy nie przynosiły takich rezultatów!!!

Szkoły językowe

6.0
Arek.
Termin usługi: 2013 

Po dwóch latach spędzonych w tej szkole stwierdziłem, że nie mogłem lepiej trafić. Szkoła reprezentuje bardzo wysoki poziom nauczania języka angielskiego. Do wyboru jest szeroka gama kursów (każdy znajdzie opcje dobrą dla siebie). Wyposażenie szkoły jest bardzo dobre (multimedia, książki, tablice, gry). Ceny są adekwatne do poziomu jaki reprezentuje szkoła (dla mnie przystępne). Szczerze polecam każdemu WINDSOR jeżeli chce nauczyć się języka szybko, dobrze i w formie pasji nie przymusu. Właściciele szkoły (nauczyciele) podchodzą do swojej pracy z pasją i ogromnym indywidualnym zaangażowaniem. Każdy uczeń jest traktowany wyjątkowo i każdemu poświęca się naprawdę wiele uwagi i zrozumienia. Atmosfera jaka tam panuje jest super. Po wejściu do szkoły przestawia się na angielskie myślenie i mówienie kiedy jeden z właścicieli mówi wyłącznie po angielsku co nadaje wyjątkowy klimat i jest czymś nietypowym. Stwierdzam, że jest to chyba rodowity Brytyjczyk :). Zajęcia odbywają się w znakomitej atmosferze, gdzie jest czas na naukę w formie zabawy jak i na poważne zmierzenie się z materiałem, który sprawdzany jest sprawdzianami. Polecam tą szkołę każdemu. Pozdrawiam ciepło właścicieli :-)

Szkoły językowe

6.0
=)
Termin usługi: 2010-2012 

Warto polecić taką przyjazną szkołę ;)

Szkoły językowe

6.0
łukasz
Termin usługi: 2009-2011 

zdecydowanie polecam, mimo zajęć w grupach podejście do każdego ucznia bardzo indywidualne:) jeszcze raz polecam i pozdrawiam

Odpowiedź obiektu:

Mamy nadzieję, że nabyte umiejętności przydadzą się w pracy oraz podróży. Dziękujemy za 2 lata wspólnej nauki i przygody z angielskim :)


Szkoły językowe

6.0
W&M
Termin usługi: 2010 

Wysoki poziom, świetne, indywidualne podejście do każdego słuchacza, miła atmosfera. Mam nadzieje, że jeszcze tam wrócę:)

Odpowiedź obiektu:

Cieszymy się bardzo, że jest Pani zadowolona z kursu :) Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie.

Szkoły językowe

6.0
:)
Termin usługi: 2008-2011 

Wysoki poziom nauczania, profesjonalne podejście nauczycieli do uczniów. Zdecydowanie polecam!

Szkoły językowe

5.8
Fokker
Termin usługi: już 3 lata. 

Po prostu polecam :)

Szkoły językowe

6.0
Błaszczyk
Termin usługi: 2008/09 

Po kursie maturalnym w szkole Windor dostałam na egzaminie 88% z pisemnego angieskiego (p. rozszerz.) i 100% z ustnego (p. roz). Jestem bardzo zadowolona z tego wyniku dlatego wszystkim polecam tę szkołe językową.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników maturalnych!
Mamy nadzieję, że rekrutacja na wyższą uczelnię okaże się równie pomyślna, oraz że Twoja “przygoda z angielskim” będzie nadal trwała :)

Szkoły językowe

6.0
Ala
Termin usługi: 2006-2009 

94% z Egzaminu Gimnazjalnego po 3 latach nauki (od podstaw) w Windsorze! Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim :)

Odpowiedź obiektu:

Brawo Alu, to wspaniała wiadomość! Gratulacje i powodzenia w dalszej nauce :)Szkoły językowe

6.0
Justyna
Termin usługi: 24.04.2009 

Matura ustna rozszerzona na 95%! Dziękuję bardzo! Jeszcze tylko czekamy na wyniki pisemnej. Gorąco polecam szkołę!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy wysokiej oceny na egzaminie. :)
Cieszymy się, że Twoja sumienna praca na kursie maturalnym przyniosła zamierzony efekt. Życzymy dostania się na wybrany kierunek studiów!

Szkoły językowe

6.0
Kasia
  

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu mnie do matury z języka angielskiego. Dostałam 100% z części ustnej í 93 % z pisemnej! Windsor okazał się właściwym wyborem szkoły językowej. POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MATURZYSTOM!

Odpowiedź obiektu:

Gratuluję świetnych wyników z egzaminu maturalnego! Powodzenia w rekrutacji na wymarzone studia :)
Ewelina
Windsor Centrum Językowe

Szkoły językowe

6.0