Speednet sp. z o.o.

adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
(Budynek PPNT Gdynia)

znajduje się w PPNT Gdynia

telefon
58 600-83-83  fax:  58 600-83-82
e-mail
i...@speednet.pl pokaż
www
www.speednet.pl
instagram
/speednet.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Speednet to Software House z powodzeniem działający w Polsce i na rynkach zagranicznych już ponad 17 lat. Firma oferuje dedykowane rozwiązania IT oraz leasing zespołów developerskich w obszarze rozwiązań Web oraz aplikacji mobilnych.

WE BUILD SOFTWARE!
 
Od 17 lat z powodzeniem tworzymy oprogramowanie realizując zarówno polskie, jak i zagraniczne projekty. Nasz zespół tworzy około 130 programistów, specjalizujących się w rozwiązaniach webowych i aplikacjach mobilnych.
 
Współpracujemy z firmami z 14 różnych krajów a tworzone przez nas oprogramowanie pracuje w wielu sektorach gospodarki. Tworzymy rozwiązania miedzy innymi dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, publicznego, militarnego, medialnego czy rozrywkowego. Pracujemy zarówno z dużymi integratorami, międzynarodowymi korporacjami, jak i z młodymi i innowacyjnymi firmami.
 
Nasza działalność skupia się na dwóch obszarach. Pierwszym jest wspieranie klientów zespołami programistów, którzy pomagają w rozwoju produktów. Drugim i najważniejszym jest całościowe tworzenie rozwiązań dla naszych partnerów. Słuchamy naszych klientów, dzielimy się swoimi pomysłami, oferujemy swoje doświadczenie, doradzamy a następnie tworzymy produkt dokładnie odpowiadający oczekiwaniom.

Kto nam zaufał?
FICO, SunPower, Divix, Bank BPH, Getin Noble Bank. Onet, Deloitte, PwC, Gelato Group, Rocket Farm, Grupa Telia Sonera, FEO Media (Quizwanie), Asseco, Wolters Kluwer czy Wirtualna Polska.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »