Spokój cafe

znajduje się w Park Oliwski
k...@gmail.com pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 • Zdjęcie 1/2 - Spokój cafe Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/2 - Spokój cafe Gdańsk 3
 

Artykuły o nas

 • 9 kawiarni z duszą w Trójmieście
  Kawiarni w Trójmieście działa sporo: są takie, które stawiają na klasykę i serwują dobrze znane kawy, herbaty i tradycyjne ciasta, są też takie, które lubią wyróżniać się na tle konkurencji i tworzyć nietypową przestrzeń. Poniżej nasze zestawienie miejsc, które warto odwiedzić. Każde inne, wszystkie wyjątkowe i z... duszą.
  3 kwietnia 2024 (82 opinie)
 • Nie tylko na jarmarku. Dokąd na grzańca w Trójmieście?
  Grzane wino, piwo, miód pitny czy herbata "z prądem" wyśmienicie smakują i skutecznie rozgrzewają po mroźnym spacerze. Są stałym elementem nie tylko bożonarodzeniowych jarmarków, ale królują też w jesienno-zimowym menu kawiarni i pubów. Sprawdziliśmy, jakie grzańce proponują w tym roku trójmiejscy knajpiarze.
  7 grudnia 2023 (47 opinii)
 • Napary, herbaty, kawy i czekolady. Jesienna oferta trójmiejskich kawiarni
  Na dworze coraz zimniej, dlatego po jesiennych spacerach chętnie zaglądamy do kawiarni w poszukiwaniu rozgrzewających napojów. Czekają tam na nas aromatyczne kawy, pachnące przyprawami herbaty, a także gorące napary i czekolady. Co warto wybrać? Sprawdziliśmy jesienną ofertę trójmiejskich kawiarni.
  12 listopada 2023 (82 opinie)

O nas

Kawiarnia Spokój w Parku Oliwskim w Gdańsku. Mieści się w oranżerii palmiarni.

Oceny (4)

Jurek
Termin usługi: maj 2024   

Byłem 2 razy. Trafiałem na tłum i ścisk wycieczek, które chcą odwiedzić palmiarnię. I to właściwie jedyne na "nie", chociaż do nie wina właścicieli kawiarni. Teraz jeszcze przeczytałem nazwę tej kawiarni i chyba jednak nie pasuje. Chociaż nie przeczę, że miejsce w parku wyjątkowe.

Kawiarnie i herbaciarnie

3.5
Lulu
Termin usługi: kwiecień 2024   

Świetne miejsce!

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0
aga
Termin usługi: maj 2023   

piękne miejsce na kawkę z dobrym ciastem. Stoliki w słońcu, ptaszki śpiewają, wokół zieleń. Idealna miejscówka, pyszne ciasta, polecam.

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0
Anna
Termin usługi: luty 2023   

Fajne wnętrze. Miła obsługa. Znakomite ciasta!!!! Naprawdę fenomenalne!!! Warto wstąpić przy okazji spaceru po Parku Oliwskim.

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0