Sportevo Grupa Profesjonalnych Trenerów

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
znajduje się w AWFiS

Sportevo

Wybierz numer

697-111-930
b...@sportevo.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Sportevo Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Sportevo Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Sportevo Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Sportevo Gdańsk +11 1
 

TV Filmy

34

SPORTEVO

O nas

+ triathlon, pływanie, kolarstwo, bieganie, siłownia
+ treningi grupowe i indywidualne
+ indywidualna opieka trenerska, plany treningowe
+ nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży, dorosłych
+ obozy dla dzieci i dorosłych + zawody
Nowatorska Grupa Profesjonalnych Trenerów Sportevo umożliwi Wam wyznaczyć i osiągnąć cele, które do tej pory wydawały się mało realne. Sportevo zaprasza na treningi indywidualne i grupowe osoby w każdym wieku. Zajęcia prowadzone są na terenie całego Trójmiasta. Sportevo to specjaliści z zakresu triathlonu, pływania, kolarstwa, biegania, treningu motorycznego, kształtowania sylwetki, profilaktyki zdrowotnej.

Oceny (26)

Brazi
Termin usługi: marzec 2023

Świetny trener i mentor. Kolejne zawody przed nami!!

Trener personalny

6.0
Magdalena
Termin usługi: marzec 2023

Od kilku lat uczęszczam na zajęcia nauki pływania i postępy przychodziły powoli. Plywajac 40 minut tygodniowo nie oczekiwałam też cudów. Gdy trafilam na zajęcia do Szymona w krótkim czasie weszlam na zupełnie inny poziom. Dzięki jasnym wskazówkom nie tylko mocno poprawiłam technikę ale i zmieniła się moja świadomość ruchów. Pływanie zaczęło mi sprawiać wielką frajdę a mój cel by pływać komfortowo (tzn. bez zadyszki :)) Kraulem zaczyna być realny. Polecam!

Trener personalny

5.8
Katarzyna
Termin usługi: grudzień 2022

polecam Szymona, dzieki niemu zaczełam regularnie cwiczyć i zmieniłam swoje przyzwyczajenia. idealnie dopasowuje rodzaj treningów do moich upodobać a jego szeroka wiedza i doswiadczenie pozwalaja na uzyskanie efektów, na ktorych mi zalezy. Polecam tym zdecydowanym i tym niezdecydowanym

Trener personalny

6.0
Ania
Termin usługi: marzec 2023

Po prostu petarda!!! od samego początku spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem ze strony instruktorów. Dzięki wskazówkom instruktorów pływania już po kilku lekcjach moja technika pływania kraulem ( ale i nie tylko) diametralnie się poprawiła. szybko załapałam bakcyla triathlonowego dzięki Szymonowi, który zaczarował mnie tym sportem . Dzięki wspólnym przygotowaniom grupowym i indywidualnym udało mi się w 1 sezonie ukończyć dystans 1/8 i 1/4 ironmana ! Zajęcia pływackie jak i biegowe w super atmosferze, śmiechu,ale i wzajemnego wsparcia i motywacji ! Dalszą przyszłość widzę w barwach Sportevo :)

Trener personalny

6.0
Luki
Termin usługi: marzec 2023

Świetne podejście. Pokazał jak pływać.

Trener personalny

6.0
Filip
Termin usługi: marzec 2023

Trafiłem pod skrzydła Szymona rok temu. W triathlonie jeszcze raczkowałem, Szymon, wytłumaczył mi w jaki sposób będziemy trenować i jakie aspekty są do poprawy. Zaliczyłem z Szymonem swoje pierwsze starty, mamy wyznaczone cele na kolejne. Trener podchodzi do zawodnika w bardzo profesjonalny sposób, rozpisuje treningi tydzień po tygodniu, analizując je. Dodatkowo sporo trenujemy wspólnie. Współpraca do tej pory przebiega wzorowo a ja jako zawodnik biję coraz to nowe życiówki.

Trener personalny

6.0
Keszcz
Termin usługi: marzec 2023

Jak obniżyć stres i odkryć więcej radosci w życiu? Zacząć ćwiczyć. Jak zacząć ćwiczyć? Poprosić kogoś o pomoc. To jest właśnie to miejsce i właściwa osoba.

Trener personalny

6.0
Łukasz
Termin usługi: marzec 2023

Świetny fachowiec. Genialne treningi i przygotowanie do zawodów.

Trener personalny

6.0
Julka
Termin usługi: marzec 2023

wszystko super świetnie i idealnie

Trener personalny

6.0
Wojjtekk
Termin usługi: lipiec 2021

Miałem kilka podjeść do rozpoczęcia treningu, jednak dopiero tutaj nauczyłem się systematyczności. Super ludzie, gorąco polecam.

Trener personalny

6.0
Zadowolony klient
Termin usługi: październik 2021

Ogromny plus dla trenerów ze sportevo, widać ich zaangażowanie w pracę i robią to z pasją. Ich chęć do ćwiczeń, jest zarażająca! Polecam.

Trener personalny

6.0
Wiktoria
Termin usługi: październik 2021

W sportevo, znów mogłam poczuć się pięknie, zajęcia są idealnie dopasowane dla mnie i szybko osiągnęłam cel, na którym mi zależało. Serdecznie polecam.

Trener personalny

6.0
Karol
Termin usługi: październik 2021

Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera

Trener personalny

6.0
Dominik Bereta

UWAGA! Nie poważna firma. na dwa dni przed rozpoczęciem półkolonii, dopiero w konsekwencji swojego kontakt dowiedzieliśmy się o zmianie terminu! Niestety osoby, które to prowadzą nie ogarniają podstawowych spraw, więc raczej nie warto zostawiać im dzieci do opieki!

Kolonie, obozy

1.0
Sylwek
Termin usługi: styczeń 2016

Kiedy do nich przyszedłem nie miałem pojęcia o kraulu. Po 4 miesiącach spokojnie zrobiłem triathlon supersprint (600 m), po 6 miesiącach żadnym problemem nie była 1/4 IM (950 m). Wtedy zresztą potrafiłem już np. przepłynąć jezioro o długości 3 km. Z ręką na sercu polecam ;-)

Nauka pływania

5.5
Wojtek F.
Termin usługi: 2 lata

Dzięki Sport Evo nauczyłem się w dosyć niedługim czasie pływać technicznie, długo, bez większego zmęczenia kraulem. Kiedyś przypłynięcie 2 długości basenu sprawiało mi trudność, teraz po 100 długościach mogę lecieć na rower, potem na bieg :) Oprócz tego, że trenerzy są doskonali w swojej profesji to jeszcze przy tym jest super atmosfera dzięki nim, a poczucie humoru, w szczególności trenera Łukasza niezapomniane :) Po treningach pływackich zawsze wychodzę zmęczony ale zadowolony z kolejnych postępów. Cieszę się, że przynależę do tej grupy - Sport Evo i polecam wszystkim, zarówno początkującym pływakom, jak również tym co z wodą są już obyci. Oprócz pływania oczywiście świetnie uczą technik biegania i obycia z rowerem.

Nauka pływania

5.8
Michał
Termin usługi: 2016-2017

Sport-evo to profesjonalni trenerz biorący czynny udział w światowym i lokalnym życiu sportowym, otwarci na każde wyzwanie jakie wpadnie ci do głowy. Przyjazna i rodzinna atmosfera. Indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam bardzo.

Nauka pływania

5.5
Tomeklop
 

Super trenerzy, urozmaicone treningi, bardzo duży wachlarz propozycji , przestępne ceny, sami organizują zawody- gorąco polecam!!!!

Trener personalny

6.0
Mirosław
 

Fajna atmosfera, brak "napinki" oraz lansu, ciekawi ludzie a jednocześnie profesjonalne podejście do treningów. Jest miejsce dla każdego - tych zaczynających przygodę ze sportem jak i dla ambitnych, którzy chcą pójść poziom wyżej. Ceny zdecydowanie przyjazne.

Trener personalny

5.5
Robert
Termin usługi: 2,5 roku

Nazwa nie kłamie, ale wiedza i umiejętności trenerów i instruktorów to nie wszystko. Trenując ze SportEvo nie brakuje też motywacji, wsparcia i dobrego klimatu, co ma szczególne znaczenie dla amatorów, takich jak ja - trening to przyjemność. Ponadto zdrowa i sportowa rywalizacja w grupie - pozytywne klimaty i poznaje się fajnych luzdzi.

Nauka pływania

6.0