Stalko Nieruchomości

Stalko Nieruchomości

Wybierz numer

609-102-189
b...@stalko.nieruchomosci.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Stalko Nieruchomości Gdynia 4
 

O nas

Nie wierz w cuda, uwierz w Stalko.
 Stalko to zgrany zespół pośredników tworzących agencję nieruchomości nastawioną na zrozumienie potrzeb Klienta. Naszym motto jest pracowitość, rzetelność i skuteczność. Gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie zakupu, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Najwyższa jakość obsługi to priorytet dzięki któremu udaje się nam osiągać kolejne sukcesy. Każda transakcja i zadowoleni Klienci to dla nas powód do dumy.
 Nie wierz w cuda, uwierz w Stalko – nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas wytrwałości, cierpliwości, a przede wszystkim skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów. Nasze usługi to szeroko pojęte doradztwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo prawne, pomoc w uzyskaniu kredytu, profesjonale sesje fotograficzne, marketing, home staging.
 Z nami kupisz, sprzedasz i wynajmiesz, a co najważniejsze transakcja ze Stalko to Twoje bezpieczeństwo i komfort.

Oceny (121)

Ania
Termin usługi: luty 2024

Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie przemiły kontakt z Panią Bożeną sprawia, że za każdym razem z największą przyjemnością powracam przy kolejnych potrzebach współpracy. Polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy ☺️

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Magda
Termin usługi: styczeń 2024

Praca z Panią Bożeną przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, mieszkanie udało się zakupić bez kompliakcji

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
LD
Termin usługi: styczeń 2024

Kompleksowo i profesjonalnie. Proces zakupu przebiegł bez problemów. Pani Joanna to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy w imieniu Asi

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maria i Adrian
Termin usługi: październik 2023

Profesjonalizm i klasa od pierwszego "Dzień dobry", aż po podpisanie aktu notarialnego - tak można w skrócie opisać współpracę z Panią Bożeną. Punktualność, rzetelność, otwartość na potrzeby klienta, wiedza, doświadczenie to tylko kilka zalet Pani Bożeny, które na etapie negocjacji oraz kompletowania dokumentacji były na wagę złota, a raczej domu. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy!

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy ☺️

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Bożena Tyszer
Termin usługi: listopad 2023

Dość sceptycznie podchodziłam do agencji nieruchomości i pośredników, pomimo wszystko zdecydowałam się zaufać Stalko i na szczęście wybór tej firmy okazał się rewelacją ! Współpracowaliśmy z Panią Martą i nie jestem przekonana czy mogliśmy trafić lepiej. Pani Marta wykazała się niebywałą pracowitością i profesjonalnością. Kontakt bezproblemowy nawet w godzinach wieczornych. Zdecydowanie polecamy !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paulina Konopka
Termin usługi: sierpień 2023

Niesamowicie cieszę się, że trafiłam na tak profesjonalne biuro jak Stalko nieruchomości ! Miałam przyjemność współpracować z Panią Sylwią oraz Karoliną przy zakupie pierwszego mieszkania :) Zostałam poprowadzona za rękę przez wszystkie formalności, rewelacyjny kontakt, jeżeli miałam jakieś wątpliwość wszystko było tłumaczone od podstaw o każdej porze dnia :) radość z zakupu wymarzonego mieszkania nie do opisania!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Paulino, cieszymy się, że mogłyśmy pomóc

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotrowska Magdalena
Termin usługi: czerwiec 2023

Firma rzetelna i profesjonalna, Pani Bożena bardzo konkretna i pomocna. Z czystym sumieniem polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie za udaną transakcję

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin Proc
Termin usługi: maj 2023

Bardzo profesjonalna obsługa wszystkie formalności doradztwo i pomoc załatwiane były bezproblemowo i szybko. Czuliśmy się zaopiekowani na wszystkie pytania odpowiedź była jasna i klarowna. Czar mieszkania nas ujął udało się zbić cenę i mieszkamy. Wielkie dzieki pani Bożeno.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.4
Anna
Termin usługi: marzec 2023

Stalko nieruchomości to super specjaliści W moim przypadku wchodziła w grę sprzedaż mieszkania łączona z kupnem domku. Pani Bożena świetnie zajęła się tematem, począwszy od sesji zdjęciowej poprzez przygotowanie ogłoszenia, kilkakrotne prezentacje mieszkania, sprzedaż + obsługa formalna sprzedaży. Równocześnie kontakt ze sprzedającym domek, wstępna rezerwacja abym miała czas na pozyskanie funduszy ze sprzedaży mieszkania. Sprawnie, szybko i z dużym zaangażowaniem. Dziękuję Pani Bożenie i szczerze polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za słowa uznania :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Edita M.
Termin usługi: luty 2023

I recently had the pleasure of working with Karolina Kaczmarek of Stalko Nieruchomosci as my real estate agent, and I couldn't be happier with the experience. From our first virtual meeting, Karolina was professional, knowledgeable, and attentive to my needs as a buyer. Throughout the entire process, Karolina was always available to answer my questions, address any concerns I had, and provide valuable insights into the local housing market. She was also incredibly patient and understanding, and never once pressured me into making a decision. If you're looking for a property or piece of land in Poland but can't be there, I highly recommend using a Stalko Nieruchomosci, the entire process was conducted remotely. Thanks to Karolinas expertise and dedication, I was able to find an amazing piece of land in a timely and stress-free manner. I would highly recommend Karolina to anyone looking for a reliable, knowledgeable, and trustworthy real estate agent, and I look forward to working with her again in the future.

Odpowiedź obiektu:

Thank you so much, it was a pleasure working with you

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgorzata
Termin usługi: marzec 2023

Podjęłam pierwotnie współpracę z inną agencją, ale sprawa sprzedaży mieszkania stała w miejscu. Wtedy ktoś polecił mi Stalko. Zdecydowałam się i od tego momentu poszło sprawnie, profesjonalnie i bez stresu. Polecam Panią Bożenę!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie i zapraszamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna i Marcin Paczoska
Termin usługi: marzec 2023

Dziękujemy za sprawną i profesjonalną obsługę transakcji sprzedaży mieszkania . Dzięki Pani Bożence mieszkanie szybko znalazło nowych właścicieli. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uslug Biura Stalko. Polecamy Panią Bożenkę jako Pośrednika. Jeszcze raz Serdecznie Dziękujemy:)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy, że nam Państwo kolejny raz zaufaliście

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Iwona
Termin usługi: luty 2023

Polecam gorąco skontaktowałam się z biurem ponieważ potrzebowałam pomocy przy wynajmie mieszkania. Zaopiekowała się mna Pani Bożena, pełna profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia elegancka w każdym calu, przemiła kobieta Naszą współpracę oceniam celująco. Pani Bożena profesjonalnie podeszła do tego tematu. Jej zaangażowanie zasługuje na nagrodę. Wszystkie kwestie Naszej współpracy wyjaśniła krok po kroku, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Byłyśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym i mailowym. Dyspozycyjna w każdej chwili ( nawet w weekend) służyła pomocą. Bardzo dobrze oceniam tez szybkość zajęciem się sprawą. Po tygodniu od kontaktu ogłoszenie było gotowe, wizyta w mieszkaniu i zdjęcia ogarnięte. Przesympatyczna Pani fotograf z biura również zaangażowała się w pracę przy ogłoszeniu. Mieszkanie szybko zostało wynajęte. O profesjonalizmie przy podpisywaniu umowy z najemcami nie muszę wspominać Uważam że nikt nie zrobiłby tego lepiej. Polecam z całego serca W razie potrzeby wrócę do tego biura o polecę każdemu kto zapyta

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marta D.
Termin usługi: luty 2023

Polecam! Dla mnie Stalko Nieruchomości to nr 1 wśród biur pośrednictwa nieruchomości w Trójmieście, a Pani Karolina - to najlepszy i najbardziej zaangażowany pośrednik z jakim miałam do czynienia. Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Pani Karolina sprzedała w niespełna miesiąc naszą działkę. Dodam, że wcześniej inne trójmiejskie, znane, prestiżowe biuro nieruchomości przez 8mcy nie zrobiło kompletnie nic, aby znaleźć potencjalnego klienta dla tej samej, jak się okazało bardzo atrakcyjnej nieruchomości. Cieszymy się, że po naszych złych doświadczeniach trafiliśmy na Panią Karolinę. Zaufaliśmy jej i się nie zawiedliśmy. Dziękujemy! Dzięki Pani spełnia się właśnie nasze największe marzenie

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie i tak właśnie spełnimy marzenia Klientów

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Artur
Termin usługi: luty 2023

Zdecydowanie polecam współprace z firmą Stalko Nieruchomości. Sprzedażą mojego domu zajęła się Pani Sylwia. Pani Sylwia wykazała się pełnym profesjonalizmem, całkowitym zaangażowaniem oraz przejęła wszelkie obowiązki spoczywające na sprzedającym. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dbałość o interesy klienta pod każdym względem. Pani Sylwia wraz z całym biurem nie dopuszcza, by klient mógł zostać w jakikolwiek sposób oszukany. Wszystkie dokumenty dotyczące sprzedaży zostały skrupulatnie przeanalizowane zanim doszło do podpisania umowy. Z pełnym zaufaniem powierzyłem Pani Sylwii zajęcie się sprzedażą mojego domu. Polecam i bardzo dziękuję.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za słowa uznania

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marzena
Termin usługi: listopad 2022

Pani Karolina z firmy Stalko znalazła dla nas dokładnie takie mieszkanie jakiego szukaliśmy w centrum miasta, z ogródkiem i garażem, które nie było widoczne na żadnym z portali publikujących oferty sprzedaży mieszkań. Pani Karolina była dostępna przez cały czas podczas procesu zakupu i odpowiadała na każde nasze pytanie. Cała transakcja została zorganizowana bardzo sprawnie, a my czuliśmy się dzięki Pani Karolinie w całym procesie bardzo bezpiecznie. Polecamy współpracę z firmą Stalko i Panią Karoliną Kaczmarek.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia :)))

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Konrad
Termin usługi: wrzesień 2022

Pani Bożena bardzo profesjonalna , transakcja przeprowadzona super sprawnie, na każdym etapie można liczyć na pomoc. Z czystym sumieniem mogę polecić p. Bożenę ze Stalko jako agenta

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miłe słowa ☺️

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Marek
Termin usługi: październik 2022

Bardzo kompetentni i zaangażowani w swoją pracę pracownicy. Profesjonalizm w każdym calu. Wszelkie niejasności są wytłumaczone na bieżąco lub po przeanalizowaniu problemu. Bardzo pomocni. Współpracowałem z Panią Martą i gdyby zaszła konieczność w przyszłości skorzystać z jej pomocy i pracy to nie chciałbym nikogo innego. Brawo.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i zapraszamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Natalia
Termin usługi: listopad 2022

Dzięki pani Karolinie w niezwykle krótkim czasie udało się sprzedać dom. Dziękuję za pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szczerze polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Julia
Termin usługi: październik 2022

Mimo dość skomplikowanej pod względem organizacyjnym sytuacji Pani Bożena była w stanie zręcznie poprowadzić przez wszelkie formalności i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Serdecznie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6