Crist S.A.- Budowa statków i konstrukcje offshore

znajduje się w Akwarium BPNT

Crist

Wybierz numer

58 778-67-52
r...@crist.com.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/10 - Crist Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Crist Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Crist Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Crist Gdynia +7 1
 

Artykuły o nas

O nas

CRIST to wiodąca stocznia na rynku europejskim. Nasza specjalność to budownictwo okrętowe i konstrukcje morskie. Jesteśmy jednym z liderów branży offshore. Z powodzeniem realizujemy kolejne, coraz bardziej zaawansowane technologicznie projekty.
STATKI

Od samego początku działalności jesteśmy aktywni w klasycznym budownictwie okrętowym. Nasza oferta w tej dziedzinie obejmuje m.in. budowę statków do obsługi farm rybnych, kontenerowców i holowników z uwzględnieniem aktualnie dostępnej technologii.

KONSTRUKCJE OFFSHORE

Budownictwo na potrzeby rynku offshore jest naszą domeną od 2010 roku i stanowi już ponad 50% całkowitych przychodów spółki. Od tego czasu CRIST odniósł spektakularny sukces oddając do użytku takie jednostki jak HLJV "Innovation" czy HMV "VIDAR". Przed nami kolejne wyzwania...

KONSTRUKCJE HYDROTECHNICZNE

Jesteśmy otwarci na budowę różnego rodzaju konstrukcji hydrotechnicznych, a nasze doświadczenie w tym kierunku obejmuje m.in. budowę trzech śluz zamontowanych na rzece Ren w Bremenhaven.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym partnerem. Wykonywane przez nas usługi świadczone są ze specjalną starannością i dokładnością. W naszej firmie zatrudniamy grupę wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem pracy i wszechstronnymi umiejętnościami. Usługi są świadczone z najwyższą starannością, dzięki czemu klienci wybrali współpracę właśnie z nami.

1. Obiekty Off-shore:
- Heavy Lift Jack-Up Vessels i barki do instalacji turbin wiatrowych,
- Offshore Construction Vessels (OCV),
- Platform Supply Vessels (PSV),
- Anchor Handling Tug Supply Vessels (AHTS),
- obiekty zanurzalne,
- fundamenty dla turbin wiatrowych

2. Statki:
- statki rybackie,
- holowniki,
- promy,
- kontenerowce,
- statki badawcze,

3. Obiekty hydrotechniczne:
- bramy,
- pontony,
- kesony.