Artykuły o nas

O nas

Strzyżenie psów Gdańsk-Przymorze ul. Śląska 19, tel 58 558-30-76
Nasz zakład działa od 1997roku
Znajdujemy się w budynku Gabinetu Weterynaryjnego
Strzyżemy wszystkie rasy psów
Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Oceny (8)

Beata
Termin usługi: listopad 2021 

Piesek dobrze obcięty, Pani Ania ma dużo cierpliwości i serce do zwierząt. Jesteśmy zadowoleni z rodziną z takiej obsługi.

Pielęgnacja zwierząt

6.0
CZIKA :))
Termin usługi: czerwiec 2020 

Od Ładnych paru lat jestem strzyżona przez p. Anne i zawsze wychodze zadowolona! Pozdrawiam Czika

Pielęgnacja zwierząt

6.0
Ewa od Gucia
Termin usługi: sierpień 2018 

Chodzę z moim yorkiem tygrysem ludojadem do Pani Ani od 13 lat. I nie ma lepszej fryzjerki dla zwierzaków jak ona w trójmieście. Szybka, bardzo skrupulatna, kompetentna przy tym dokładna i perfekcyjna. Dopóki żyje mój pies w inne miejsce nie pojadę. Zakład także bardzo zadbany i czysty. Można płacić kartą. Własny parking. Serdecznie polecam.

Pielęgnacja zwierząt

6.0
Gosia
Termin usługi: grudzień 2017 

Mój psiak jest stałym klientem p. Ani i zawsze wychodzi pięknie ostrzyżony, pachnący i zadowolony!!! Salon godny polecenia, fachowa i miła obsługa , Pani Ania trafnie dobiera odpowiednią fryzurkę dla pupila , jestem bardzo zadowolona z wyglądu mojej kochanej sznaucerki, na spacerach często zadają mi pytania gdzie tak ślicznie można ostrzyc psa. Dziękujemy!!

Pielęgnacja zwierząt

6.0
Stawros
Termin usługi: 18.03.2015 

Mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. To było pierwsze strzyżenie w życiu mojego psa (yorka). Wiadomo początkowo trochę wystraszony, ale dzięki spokojnemu i profesjonalnemu podejściu do Tofika, ten bardzo szybko się uspokoił. Pani z doświadczeniem, to widać na pierwszy rzut oka, można śmiało iść na całość, przy wątpliwościach jak strzyc służy praktycznymi radami, ale nie narzuca swojej opinii. Pies ostrzyżony tak jak na zdjęciach. Gorąco polecam !!!

Pielęgnacja zwierząt

6.0
Nina Witkiewicz
Termin usługi: 08/04/2014 

Bardzo dobra obsluga i jakosc uslug, opieka nad kotem profesjonalna, przystepnosc cen. Swietnie wykapana i co najwazniejsze profesjonalnie wysuszona (przy uzyciu kardatora) moja koteczka poldlugowlosa Ragdoll. Koncowy efekt super! Absolutnie polecam! Zaklad prowadzi weterynarz, ktory udziela wielu profesjonalnych rad. Jest to praktycznie zaklad weterynaryjny.

Pielęgnacja zwierząt

5.8
Zadowolona
Termin usługi: 2012 

Skorzystałam z usługi fryzjerskiej u mojego psa po raz pierwszy. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do mojego pupila.

Pielęgnacja zwierząt

6.0
Anna
Termin usługi: 02.2013 

GORĄCO POLECAM Do Pani Ani chodzimy na strzyżenie od dziesięciu lat , zawsze było miło i profesjonalnie, czasem jest problem z szybkim terminem . Sonia

Pielęgnacja zwierząt

5.8