Studio Brothers sp. z o.o

znajduje się w Inkubator Starter

Studio Brothers sp. z o.o

Wybierz numer

514-502-602
h...@studiobrothers.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Studio Brothers sp. z o.o Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Studio Brothers sp. z o.o Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Studio Brothers sp. z o.o Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Studio Brothers sp. z o.o Gdańsk +8 1
 

O nas

Projektujemy profesjonalne strony internetowe, znakomicie prezentujące się zarówno na komputerze, tablecie i smartfonie.
W Studio Brothers uważamy, że tworzenie stron internetowych nie powinno polegać na dodaniu zdjęć i tekstu do szablonu. Dlatego projektujemy
profesjonalne strony internetowe będące siłą napędową Twojego biznesu. Myślimy o tym jak sprawić by Twoją stronę internetową odwiedziło jak 
najwięcej osób. Jak sprawić by byli nią zachwyceni i jak uczynić z odwiedzającego Twoją stronę www - Twojego nowego klienta

Oceny (9)

Andrzej
Termin usługi: lipiec 2020

profesjonalnie, polecam każdemu usługi

Projektowanie stron www

6.0
Tomasz Nabakowski
Termin usługi: 2016

Wspólnie ze Studio Brothers i Panem Konradem realizowaliśmy kilka projektów serwisów internetowych. Doświadczony, kreatywny i wszechstronny Zespół pomógł osiągnąć cele strategiczne dla tworzonych stron www oraz zapewnić im właściwy odbiór wśród naszych klientów. Firma Pana Konrada wyróżnia się terminowością, szybkością działania i własną inicjatywą w zgłaszaniu ciekawych, niestandardowych rozwiązań. Szczerze polecam!

Projektowanie stron www

6.0
AP
Termin usługi: 2015

Panowie Konrad i Maciej to prawdziwi profesjonaliści. Do klienta podchodzą indywidualnie - rozumieją jego potrzeby i znajdują rozwiązanie na każdy problem. Swoją pracę traktują bardzo poważnie a rozwiązania które proponują są oryginalne i innowacyjne.

Projektowanie stron www

6.0
Katarzyna
Termin usługi: 27.08.2015 

Do pana Konrada trafiliśmy z polecenia. I mogę potwierdzić, jest osobą godną polecenia. Przygotował na naszej Fundacji animację, od razu wchodząc w temat, doskonałe wyczuł jaki charakter powinna mieć i w pełni oddał treść przewodnią. Polecam współpracę z firmą IVEspiration.

Oprogramowanie (produkcja)

6.0
Daniel
Termin usługi: V.2015

gwiazdek Indywidualne podejście, profesjonalizm.. to wszytko czego zawsze oczekiwałem od firm , osób, z którymi współpracuje ... co więcej czytanie między wierszami... to wszystko otrzymałem od IVEspiration...wstyd się przyznać , że prowadząc firmę od 15 lat dopiero "dorobiłem się " profesjonalnej strony...ale widać cały czas czekałem na odpowiedniego partnera biznesowego..tym Partnerem JEST IVEspiration. Daniel Demko właściciel HR Partner

Projektowanie stron www

6.0
M.
Termin usługi: kwiecień-maj 2015 

Pełen profesjonalizm, super podejście do klienta. Pan Konrad wysłucha, zanotuje a później stworzy wszystko tak jak powinno wyglądać wg oczekiwań. Polecam !

Oprogramowanie (produkcja)

6.0
Aneta Krzyża
Termin usługi: kwiecień 2015 

fachowo, na czas, przystępnie cenowo

Oprogramowanie (produkcja)

6.0
Piotr
Termin usługi: grudzień 2014 i luty 2015

Miałem wielką przyjemność współpracować z Panem Konradem przy produkcji dwóch stron internetowych dla mojej firmy. To co mnie zaskoczyło to przede wszystkim KREATYWNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE! Zwykle wygląda to tak, że przekazujemy wykonawcy konkretny plan działania a następnie grafik kreuje design a programista programuje stronę pod kątem przede wszystkim szeroko rozumianej "użyteczności". Współpraca z IVE oznacza zaangażowanie nie tylko podczas wdrażania strony ale również na etapie jej planowania, który bywa najtrudniejszym momentem w realizacji projektu. Otrzymałem mnóstwo uwag i zaproponowano mi wiele pomysłów/rozwiązań!

Projektowanie stron www

6.0
Maja
Termin usługi: 2014

Polecam wszystkim chcącym unowocześnić swoją firmę. Bardzo dobre doradztwo i duża pomysłowość.

Projektowanie stron www

6.0