Po umówieniu telefonicznym

Nagrania lektorskie i muzyczne TERCJA Studios

80-177 Gdańsk, Chabrowa 32 Mapka
502-030-886
s...@tercja.com.pl pokaż
www.tercja.com.pl
zamów online
/tercja
tercjastudio
Po umówieniu telefonicznym

O nas

Studia nagrań TERCJA oferują nagrania lektorskie polskie i z lektorami "native" w kilkudziesięciu językach. Synchronizujemy nagrania z materiałem video oraz realizujemy dubbing. Nagrywamy zespoły muzyczne. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie.

TERCJA Studios jest trójmiejskim studiem nagraniowym specjalizującym się w nagraniach lektorskich i muzycznych.

Posiadamy 12 lat doświadczenie w pracy z projektami lektorskimi i aktorskimi w wielu językach. Nagrywamy skrypty e-learning, prezentacje multimedialne, tworzymy dźwięk do reklam internetowych, radiowych i telewizyjnych. Zajmujemy się nagraniami do central telefonicznych, audiobooków, słowników multimedialnych i wszystkich innych projektów do których potrzebne są profesjonalne nagrania lektorskie w różnych językach.
 
Nasza baza głosów lektorskich składa się z wielu doświadczonych aktorów głosowych. Najważniejsza dla nas jest jakość naszych produkcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkcje spełniały najwyższe kryteria jakości technicznej i artystycznej. Naszym standardem jest dostarczanie finalnych wyczyszczonych nagrań gotowych do zastosowania w projektach naszych Klientów.
 
Nasza baza głosów to kiluset doświadczonych artystów głosowych, którzy mają własny styl i pomysł, jak sprostać zadaniu przyciągnięcia uwagi Państwa Klientów.
Prosimy o zaufanie, a my zrobimy wszystko, żeby nasza praca przyniosła zamierzony efekt. Zapraszamy serdecznie!

U Klientów zagranicznych jesteśmy znani jako voice4u.eu

webpage in English:
Multilingual voiceover services voice4u.eu

Zapraszamy!
We invite you for cooperation!

TERCJA Studios

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »