Przedszkole i Żłobek Stumilowy Las

Przedszkole i Żłobek Stumilowy Las

Wybierz numer

886-163-290
s...@strona.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Nasze przedszkole istnieje od 2007 a w kwietniu 20018 r. otwieramy także żłobek. Właśnie rozpoczynamy zapisy do naszej placówki. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 12 miesiąca do 6 roku życia.
W Stumilowym Lesie panuje ciepła i serdeczna atmosfera, dzieci mają dużo kolorowych zabawek i gier.  Mieszkańcy Stumilowego Lasu nigdy nie pozwolą, aby jakiekolwiek dziecko czuło się samotne i zrobią wszystko, by każdego dnia poznawało nowe tajniki otaczającego świata.

Oceny (14)

M
Termin usługi: czerwiec 2023

Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Polecam

Przedszkola

6.0
Michał
Termin usługi: czerwiec 2023

Polecam, super przedszkole! Świetna kadra z pasją, która potrafi u dziecka rozbudzić ogromną ciekawość świata.

Przedszkola

6.0
Gosia
Termin usługi: kwiecień 2022

Cudowne miejsce, domowa atmosfera. Dziecko zaodoptowalonsienodrazu. Bardzo ciepłe i troskliwe panie, pełne empatii i zaangażowania. Panie mają indywidualne podejście do dzieci. Mega różnorodne zajęcia każdego dnia. Dziecko codziennie wraca zachwycone a w weekendy płaczę za paniami i przedszkolem. Gorąco polecam!

Przedszkola

5.2
B
Termin usługi: wrzesień 2020

Od kilku lat moje dzieci są wychowankami tego przedszkola, przed nami jeszcze kilka lat współpracy. Nie zamienię tego miejsca na żadne inne, super podejście do dzieci, świetna kadra, drugi dom :)

Przedszkola

6.0
Aleksandra
Termin usługi: wrzesień 2020

Cudowne miejsce! Pełne zaangażowania i empatii panie sprawiają, że dzieci nie chcą niekiedy wracać do domów

Przedszkola

6.0
Natalia
Termin usługi: 01.10.2015

Jestem mamą trzylatka. Szukałam długo fajnego przedszkola, które spełniało by moje oczekiwania..i znalazłam! Zacznę od kadry pedagogicznej, wspaniałych pań, które kochają swoją pracę, z pasją ją wykonują,co widać gołym okiem:) Dzieci z uśmiechem tutaj przychodzą. Bardzo dużo zajęć dodatkowych, m.in.plastycznych, tanecznych, zajęcia z logopedą, j.ang. , zajęcia teatralne, wszystko w atrakcyjnej cenie! Przedszkole kameralne, co pozwala podejść indywidualnie do każdego dziecka. Jestem bardzo zadowolona i mój synek także! :) Serdecznie polecam!

Przedszkola

6.0
mama Lenki
Termin usługi: 2013

Moja 3-letnia córka jest bardzo zadowolona, wraca do domu i śpiewa wierszyki, opowiada wierszyki. Dobra kadra i dobre żywienie

Przedszkola

5.0
zadowolona mama
Termin usługi: 2009-2013

Jestem mamą 2 chłopaków, młodszy właśnie zakończył przedszkolną edukację, ale obaj nawet w wakacje nie chcieli rozstawać się ze swoim ukochanym przedszkolem. Starszy syn był idealnie przygotowany do szkoły, jest teraz jednym z lepiej uczących się uczniów. To jest małe, kameralne przedszkole, atmosfera jest przemiła, grupy niewielkie, zajęcia ciekawe i duuużo zajęć dodatkowych. Panie na prawdę oddają dzieciom serce, potrafią nauczyć, wychować i świetnie zabawić dzieciaki. Wszystkie trudne do wyegzekwowania czynności zlecałam przedszkolankom i one zawsze znalazły sposób na moich chłopaków ;) I co ważne - przyjmują już dwulatki, a w okolicy jest problem ze znalezieniem przedszkola, które zajmuje się takimi maluchami. Bardzo polecam.

Przedszkola

6.0
RAFAŁ
Termin usługi: obecnie

Dodatkowym atutem jest wspanialy ogrod ktory miesci sie na tylach przedszkola, do ktorego wychodzi sie bezposrednio z sali. Ogrod tworzy bajkowy klimat poprzez swoje wyposazenie, a przede wszystkim jest bezpieczny dla dzieciakow.

Przedszkola

5.4
MSmama
Termin usługi: 10.2010

Córka uczęszcza do Stumilowego Lasu od dwóch lat. Przez cały ten czas nie widziałam ani nie słyszałam żeby któreś dziecko nie podzielało uwielbienia mojej córki dla tego przedszkola, Pań, zajęć. Czas dzieci mają rozsądnie wypełniony, Panie są bardzo wyrozumiałe a jednocześnie stanowcze. Nie wiem jak to robią, ale dzieci są bardzo grzeczne i uśmiechnięte. Córka ma 4 lata i ani razu nie przyniosła do domu ani żadnego brzydkiego słowa, ani żadnego brzydkiego zachowania, wręcz przeciwnie ładnie sie wysławia i przestrzega wszelkich zasad dobrego wychowania. Jestem przekonana, że oprócz moich starań wpływ na to ma również uczęszczanie do Stumilowego Lasu. Właścicielka jest uczciwa i rozsądna ale też elastyczna. Zależy Jej na dobrych relacjach z rodzicami i rozwoju placówki w zadowalającym dla wszystkich kierunku. Miałam również okazję przekonać się o dobrym przygotowaniu zerówkowiczów. Dzieci kończące tu przygodę z przedszkolem mają duży zasób wiedzy i zapał do jej wykorzystania.

Przedszkola

5.8
Ola
Termin usługi: 2012

Córka chodzi od pół roku i gorąco polecam! Dobra opieka, miłe Panie, przystępna cena i cenię sobie to, że jest to kameralna placówka, która posiada jedynie 2 grupy.

Przedszkola

6.0
J.
Termin usługi: już dwa lata:)

chyba od listopada?,zresztą to nieistotne od kiedy dokładnie,zmiana Pani Dyrektor - rewelacyjna, ambitna, młoda osoba o jasno sprecyzowanych celach swej pracy - efekt - 16 imprez, spotkań wycieczek dla dzieci (wszystkie na stronie przedszkola-do wglądu) w ciągu pół roku, nowe zajęcia bez podnoszenia czesnego, nacisk na wszechstronny rozwój dzieci. Z tego, co wiem - chyba juz nie ma miejsc do maluszków, a wszystko bez reklamy, tylko "poczta pantoflowa:) w lipcu przyjeżdżają osoby z Brazylii i Tajwanu, by przybliżyć dzieciom swój kraj.Panie rewelacyjne, zarówno utulą, jak i sprowadzą do pionu co bardziej rozbrykanych:)Jestem bardzo zadowolona i za dwa lata na pewno zapiszę moje młodsze dziecko:)

Przedszkola

5.0
mama 3-latka
Termin usługi: 2008 r.

Jestesmy razem z mężem bardzo zadowoleni z wyboru przedszkola. Stumilowy Las jest miejscem gdzie spokojnie mozna oddac swój najwiekszy skarb i nie ma sie o co martwić! Moje dziecko jest bardzo wrazliwe, na poczatku plakało ale cudowne Panie przez duże P tak sie nim zaopiekowały że już po kilku dniach mój szkrab szedł z uśmiechem do ukochanego przedszkola!! Zajęcia odbywaja sie regularnie: angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna i zajęcia z logopedą. Dzieci maja do dyspozycji ogród i jesli tylko pogoda pozwala wychodza na świeże powietrze. Maluszki leżakuja po podwieczorku co mnie bardzo cieszy ponieważ maja chwile na odpoczynek i moje dziecko może przez chwilke poodpoczywać.Starszki nie lezakują. Bardzo ważne dla mnie jest równiez to że zawsze można z Paniami porozmawiać, dowiedziec sie jak dziecku minął dzień, co robiło, Panie zawsze pilnuja aby dzieci zjadły obiadek i ciepło ubieraja dzieci na dwór. Dla mnie najwiekszym dowodem jest szczęsliwa buzia mojego dziecka kiedy idziemy do przedszkola i szczęśliwa kiedy je odbieram :)

Przedszkola

5.6
mam
Termin usługi: 2008

Brak zastrzeżeń. Cieszę się, że moje dziecko uczęszcza do tak fajnego przedszkola. Wspaniałe Panie: wymagające ale i ciepłe, serdeczne i zaangażowane. Wspaniała atmosfera - dziecko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. Nie rozumiem o co chodzi osobie wypowiadającej się negatywnie. Zarzuty wyssane z palca, mające na celu tylko i wyłącznie odstraszenie od porządnego przedszkola...Oddałam tam pod opiekę mój największy skarb i jeśli będzie następny, również nie będę się wahać nad wyborem miejsca. Polecam to przedszkole, naprawdę warto!

Przedszkola

5.8