Sukurs Gabinet Psychologiczny Anna Stankiewicz

Sukurs Gabinet Psychologiczny

Wybierz numer

602-185-217
i...@annastankiewicz.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Sukurs Gabinet Psychologiczny Gdynia 4
 

O nas

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą, coachem i trenerem. Pracuję w nurcie Psychoterapii Integratywnej i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).
Sytuacje, w których mogę Ci pomóc:

•Stres, lęki, nerwice
•Przełomowe momenty życia
•Trudności w zasypianiu, stałe uczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego
•Dyskomfort fizyczny i bóle, dla których nie udało się znaleźć diagnozy somatycznej
•Poczucie przygnębienia, spadek radości życia, poczucie bezsensu
•Trudności w utrzymaniu relacji, kłopoty w związku, problemy w komunikacji z dziećmi
•Brak umiejętności kontroli emocji, nagłe wybuchy gniewu, niekontrolowane zachowanie
•Doświadczenie sytuacji traumatycznej (wypadek, śmierć bliskiej osoby, gwałt itp.)

Terapia Integratywna czerpie z rożnych nurtów psychoterapii, co pozwala na indywidualne kształtowanie procesu w zależności od klienta i jego potrzeb.
TSR koncentruje się na:
•zasobach klienta i mocnych jego stronach, a nie deficytach i zaburzeniach;
•na jego potrzebach, a nie na problemach;
•na jego dotychczasowych osiągnięciach, a nie na porażkach;
•na wyjątkach od sytuacji problemowych, a nie częstotliwości występowania problemów i ich rozmiarach.
Jestem absolwentką Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii w Warszawie, swoje umiejętności doskonalę na kursach i szkoleniach, a moja praca podlega stałej superwizji.

Oceny (39)

Justyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2023

Pani Anna to jedyna w swoim rodzaju terapeutka. Jej terapia to prawdziwa uczta dla duszy. Przez ponad 2 lata terapii z nią, zrozumiałam siebie na zupełnie nowym poziomie. Jej mądrość i jasność myślenia są oszałamiające, zawsze potrafi pokazać mi perspektywę, której nie dostrzegałam wcześniej. Dzięki niej nauczyłam się dbać o siebie, być asertywna i traktować siebie z szacunkiem. Pani Anna jest nie tylko terapeutką, ale także prawdziwym wzorem do naśladowania. Jej autentyczność, poczucie humoru i empatia sprawiają, że terapia z nią to prawdziwa przyjemność. Jej umiejętność słuchania i zrozumienia jest niezwykła. Terapia z nią to miejsce, gdzie czuję się bezpieczna, akceptowana i wspierana. Jej terapia to nie tylko wsparcie, ale także inspiracja do rozwoju i odkrywania siebie. Jeśli szukasz najwyższej jakości terapii, Pani Anna jest najlepszym wyborem. Gorąco polecam każdemu, kto chce odmienić swoje życie!

Odpowiedź obiektu:

Pięknie dziękuję Pani Justyno za piękne słowa. Wszystkie zmiany zawdzięcza Pani swojemu zacięciu, chęci do rozwoju i otwartości. Oby tak dalej.

Psycholodzy

5.8
Monika
Termin usługi: grudzień 2023

Terapia u pani Ani to był strzał w 10. Dla mnie była to wzmacniającą, otwierającą, zaskakująca i niezwykle bogatą podróżą w głąb samej siebie, swoich przekonań, schematów, relacji. Po roku regularnych spotkań czuję, że żyję pełniej, świadomiej, jestem bardziej przy sobie i bardziej obecna w relacjach. Wdzięczna za każde spotkanie, sposób prowadzenia terapii, profesjonalizm, życzliwość i autentyczność - dzięki której tak ławo i naturalnie przyszło mi się uzewnętrznić - polecam gorąco Wszystkim, a pani Ani z całego serducha dziękuję

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Pani Moniko i życzę samych sukcesów i spełnienia :)

Psycholodzy

6.0
Lucjan
Termin usługi: grudzień 2023

Terapia którą odbyłem z Panią Anną pozwoliła mi poznać problemy z którymi borykałem się od wielu lat, otworzyć się i uwierzyć we własne ja. Podczas terapii poruszane były wszystkie moje zachowania i emocje które są przyczyną mojej choroby. Początkowo obawiałem się podjęcia terapii bojąc się otworzenia się przed obcą dla mnie osobą, jednak podczas terapii Pani Ania stworzyła taką atmosferę że poczułem się bezpiecznie. Po kilku spotkaniach miałem wrażenie że znam Panią Annę od lat i mogę z nią rozmawiać o wszystkim . Dziękuję za poświęcony mi czas.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za zaufanie i wspólną pracę

Psycholodzy

6.0
Piotr
Termin usługi: listopad 2023

Pani Ania wzbudziła moje pełne zaufanie od pierwszego kontaktu. Poczucie bezpieczeństwa jakie otrzymałem sprawiło, że potrafiłem pracować na każdej sesji bardzo sprawnie i wychodziłem z poczuciem dużej przemiany. Dzięki serdecznej atmosferze, trafnym diagnozom oraz sugestiom czułem jakie postępy czynię, jak zmieniam swoje podejście do wszystkiego co wcześniej sprawiało mi trudność, albo powodowało moje zniechęcenie. Każda kolejna sesja dawała mi nową perspektywę, która sprawiała, że moje problemy albo przestawały mi przeszkadzać, albo przestawały istnieć, aż na początku jednej z sesji sam zauważyłem, że przeszedłem niewyobrażalną metamorfozę i jak dobrze się czuję. Wtedy też usłyszałem od Pani Ani, że czas kończyć terapię. Jeszcze raz wielkie dzięki Pani Aniu!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Panu za wspólną pracę i otwartość na zmianę. To Pana wkład pozwolił nam zrobić tak dużo w tak krótkim czasie. Tak proszę trzymać i nie poddawać się :)

Psycholodzy

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2023

Pani Ania to cudowny człowiek, wysłucha doradzi ,potrafi również wysłuchać , naprowadzić tak żeby było dobrze Przez kilka miesięcy terapii z Panią Anią stanęłam na nogi potrafią Mi wytłumaczyć i przekazać że wszystko można wystarczy tylko chcieć.Z czystym sumieniem bardo polecam Panią Anię jako psychologa a przede wszystkim jako życzliwa i sympatyczną Osobę.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję i trzymam kciuki za same sukcesy

Psycholodzy

6.0
M.
Termin usługi: lipiec 2023

Gdy zaczynałam terapię nawet przez myśl mi nie przeszło, że tak zmieni się moje życie. Jedynie wiedziałam że potrzebuję pomocy, gdyz sama nie jestem w stanie sobie poradzić. Wyszukałam Panią Anie w Internecie, (przypadkiem okazało się że specjalizuje się w sprawach m.in.rodzinnych). Czas oczekiwania na pierwsze spotkanie miało być dwa miesiące (teraz już wiem dlaczego, miałam tyle czekać, Pani Ania jest po prostu ekspertem w swojej dziedzinie). Ale gdy otrzymałam telefon iż wcześniej możemy zacząć terapię, trochę z taką niepewnością zgodziłam się. Pierwsze spotkania nie były łatwe gdyż trudno było mi mówić o sprawach dla mnie bolesnych 'obcej osobie', jednakże to właśnie osoba Pani Ani sprawiła że powoli zaczęłam się otwierać. Wiele lez musiało popłynąć bym zaczęła patrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy. Pani Ania jakby otworzyła mi oczy, pokazała inny punkt widzenia. Dawała możliwości, nie oceniając przy tym mojego sposobu myślenia. Najpierw strasznie bałam się tych spotkań a później już czekałam na poniedziałki z Panią Anią. Serdecznie polecam Panią Anię, dziękując jednocześnie,iz pomogła mi zmienić sposób myślenia na pewne sprawy.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za taką ocenę i z wdzięcznością patrzę na otwarcie się na terapię i wspólna pracę. Można wszystko tylko trzeba spróbować !

Psycholodzy

6.0
Natalia
Termin usługi: czerwiec 2023

Specjalistka najwyższej klasy! Pani Ania pomogła mi odnaleźć i zaakceptować prawdziwą siebie. Dzięki dogłębnej analizie, wsparciu w procesie i empatii dostałam narzędzia do pracy nad problemami o których nie miałam pojęcia. Doświadczenie profesjonalizmu i wiedzy Pani Ani polecam każdej osobie która jest gotowa zmienić swoje życie na lepsze. Mogę śmiało powiedzieć, że zapisanie się u niej na terapię to była jedna z najlepszych decyzji życiowych na które się zdecydowałam. Polecam z całego serca!

Psycholodzy

6.0
Ewa
Termin usługi: czerwiec 2023

Pani Ania pomogła mi przejść trudny okres w jakim odchodziła moja mama. Mimo, że wiekowa kobieta, to jednak domownik i przeżycia były, szczególnie w czasie agonalnym. Poza tym zaczęłam pracować i panować nas swoimi lękami, często bzdurnymi. Warto porozmawiać z kompetentną osoba i nie dręczyć siebie przede wszystkim. Polecam.

Psycholodzy

5.2
Piotr T
Termin usługi: kwiecień 2023

Przepracowałem kilka tematów z Panią Anną i muszę powiedzieć, że odczuwam różnicę na +. Pamięta swojego pacjenta i nie ma się odczucia, że nie jest temacie nad, którym się pracuje. Polecam

Psycholodzy

6.0
Lycyna
Termin usługi: luty 2023

Pani Ania jest cudowną osobą- bardzo mi pomogła przejść i wyjść z moich problemów, jej zaangażowanie jest ogromne i polecam każdemu taka Panią Psycholog.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za tak miłe słowa. Tak dzielnie Pani pracowała, że nie musiałam dużo pomagać, tylko tak naprawdę, towarzyszyć w Pani nieuniknionym sukcesie. Pozdrawiam

Psycholodzy

6.0
Iwona
Termin usługi: grudzień 2022

Pani Anna to cudowny przede wszystkim człowiek a co za tym idzie profesjonalista. Potrafi słuchać, nie ocenia, naprowadza, doradza. Sprowadza na ziemię. Dzięki rozmowie dużo można zrozumieć, inaczej spojrzeć na siebie. Podbudowała moją pewność siebie. Pomogła opanować lęki. Pokazała techniki jakimi się wspierać. Korzystam z nich do dziś. Pani Anna to psycholog bardzo empatyczny, podczas sesji miałam wrażenie, że jest mi bardzo bliska, że nie tylko słucha, ale przede wszystkim słyszy, rozumie i napędza do działania, do zmiany. Chyba Pani Anna to w ogóle pierwszy człowiek w moim życiu, który na prawdę słuchał co mówię. Jeśli któraś z Was, stanęła w miejscu, albo co gorsza cofnęła się o kilka kroków w tył, nie widzi szansy dla siebie, zagubiła się albo po prostu uznała, że chce zmiany, chce zawalczyć o siebie, to z czystym sercem polecam Panią Annę. Dzięki niej można odrodzić się na nowo. Odkryć w sobie piękno i siłę, którą ma każda z nas, a o której tak często zapominamy. Pani Anno dziękuję, że przepracowała Pani ze mną moje traumy, że jako jedyna osoba na świecie powiedziała, że jest Pani przykro w związku z tym co mnie spotkało. Dziękuje za wszystko i serdecznie polecam ️

Odpowiedź obiektu:

Pięknie dziękuję i podkreślam, że cała zasługa za zmiany należy się Pani. Dziekuje za wspólną prace o piękne słowa na koniec. Powodzenia!

Psycholodzy

6.0
Damian
Termin usługi: grudzień 2022

Pani Ania jest profesjonalnym, pełnym empatii psychoterapeutą. Otrzymałem wiele cennych wskazówek, które odmieniły moje życie. Czas spędzony na terapii był owocny a Pani Ania skutecznie pokierowała mnie w dobrą stronę. Jeśli szukacie terapeuty, który Was wysłucha a atmosfera będzie przyjazna to polecam terapię u Pani Ani. Dziękuję za wszystko, dzięki Pani ewoulowalem z chłopca w mężczyznę:)

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję pięknie. To dzięki Pana wkładowi w pracę poszło nam tak sprawnie. Gratuluję zmian i życzę samych dalszych sukcesów.

Psycholodzy

6.0
Bogna
Termin usługi: październik 2022

Odbyłam terapie u Pani Ani. Bardzo i cieszę ze trafiłam do takiego specjalisty. Była ze mna w ciężkich dla mnie chwilach. Zawsze umiała mi wszytko wytłumaczyć i przedstawić ze tak naprawdę jest zawsze jakieś rozwiązanie i napewne rzeczy nie mamy wpływu tylko musimy iść do przodu. A co najważniejsze Kochać siebie i mocno w siebie wierzyć. Bardzo miłe i przyjemne rozmowy. Za całego serca polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Było mi ogromnie przyjemnie pracować z panią.Cieszę sie że teraz będzie juz tyłko piękniej u Pani. Powodzenia.

Psycholodzy

4.8
O.Z
Termin usługi: maj 2022

Pani Ania jest świetnym specjalistą. Jest pełna empatii, potrafi wysłuchać pacjenta. Przychodzą mi na myśl same pozytywy! Naprawdę wiele pomogły mi nasze rozmowy, nauczyłam się lepiej radzić sobie z otaczającą mnie rzeczywistością i pozbyć się i dalej pozbywać swoich wyuczonych, błędnych schematów działania. Czas naszych spotkań wspominam z dużym uśmiechem na twarzy i polecam Panią wszystkim. :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję i cieszę się że mogłam Pani towarzyszyć

Psycholodzy

6.0
Ewelina
Termin usługi: grudzień 2021

Nie ma takiej skali gwiazdek jaka mogłabym wystawić Pani Ani za prace jaka ze mną wykonała. Czytając pozytywne opinie stwierdziłam ze to nie moze byc przypadek ze tak wielu osobom pomogła. Nawet mi, osobie zamkniętej, niechętnie rozmawiającej, zamkniętej w sobie, przekonanej ze nie powinna istnieć a już na pewno nie poświęcać czasu sobie i poprawianiu komfortu swojego życia. Jej wiedza i umiejętności prowadzenia rozmowy sprawiają ze jest wybitnym psychoterapeuta i jest to poparte faktami z którymi podobno się nie dyskutuje️.

Odpowiedź obiektu:

Cieszy mnie bardzo to, co Pani pisze, ponieważ wiem, że teraz jest Pani w stanie zadbać o siebie z uważnością i czułością.

Psycholodzy

6.0
Beata
Termin usługi: grudzień 2021

Serdecznie polecam terapie z Panią ANIĄ którą jest przesympatyczna i pełna empatii osobą .Bardzo dziękuję i polecam

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za polecenie i życzę wszystkiego co najlepsze.

Psycholodzy

6.0
Julia
Termin usługi: listopad 2021

Pani Ania jest świetną psycholog. Od pierwszej rozmowy czułam zrozumienie, a z każda kolejna wizyta coraz bardziej wierzyłam w siebie, a w tym momencie mogę powiedzieć ze sama potrafię o siebie zadbać. Dziękuje Pani Aniu jeszcze raz za współpracę.

Odpowiedź obiektu:

Ja również Pani dziękuję. To była dla mnie przyjemność towarzyszyć Pani w tej drodze.

Psycholodzy

6.0
Mirosława Mikołajczyk Trochim
Termin usługi: październik 2021

Byłam pacjentką Pani Ani , byłam też trudnym przypadkiem . Bez chęci do życia , z myślami samobojczymi, uciekająca od ludzi ,smutna ,nieszczęśliwa ,samotna . Dziś po ok dwóch miesiącach terapii wszystko się zmieniło . Pani Ania naprawiła mnie ...dotarła tam , gdzie nikogo nie wpuszczalam , znalazła zawsze najlepsze wyjście .Podpowiedziała mi jak postępować , żeby było łatwiej . Dziś jestem silna i radosna cieszy mnie każdy dzień . Polecam z całego serca .

Odpowiedź obiektu:

Pani Mirko, przypominam, że ja tylko pani towarzyszyłam a cała prace wykonała pani sama. Jestem dumna z pani! Dobra robota

Psycholodzy

6.0
Anita
Termin usługi: maj 2021

Pani Anna jest jak anioł.Miałam kilka rozmów po których zdecydowanie czuję się lepiej i wiem że wszyscy są ważni ,ale gdzie ja w tym byłam?już wiem że ja też jestem ważna i to mi pani Anna uświadomiła.Z całym sercem polecam terapię z Panią Anną.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za miłe słowa i proszę o tym nie zapomnieć że jest Pani ważna:)

Psycholodzy

6.0
Radek
Termin usługi: marzec 2021

Pani Ania zna się na rzeczy, jest konkretna, nie owija w bawełnę i odpowiednio dobranymi metodami kieruje terapie tak, że przynosi najlepsze efekty. Ponadto w chwilach załamania zawsze była dostępna.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za zaufanie

Psycholodzy

6.0