Ranking I miejsce

SunSol - instalacje fotowoltaiczne

SunSol

Wybierz numer

58 746-38-99 690-990-675
b...@sunsol.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 • Zdjęcie 1/21 - SunSol Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/21 - SunSol Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/21 - SunSol Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/21 - SunSol Gdańsk +18 1
 

TV Filmy

57

Eco lifestyle - instalacja fotowoltaiczna SunSol Malachin

Artykuły o nas

 • Fotowoltaika. Jakie rozwiązania są chętnie wybierane?
  Stale rośnie popularność fotowoltaiki w Polsce, co umacnia ją na pozycji lidera odnawialnych źródeł energii. Klienci indywidualni, wspólnoty i spółdzielnie dążą do maksymalizacji autokonsumpcji i maksymalnego wykorzystania wyprodukowanej energii w domach i wspólnotach, a to przekłada się na ciągły wzrost zainteresowania instalacjami. Sprawdzamy, w którą stronę zmierzają "trendy fotowoltaiczne" oraz na jakie dofinansowanie można liczyć.
  22 kwietnia 2024 (84 opinie)
 • Ranking 2024: najlepsza fotowoltaika w Trójmieście
  Ranking fotowoltaiki w Trójmieście. Szukasz dobrej firmy zajmującej się fotowoltaiką w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, ale nie wiesz, którą wybrać? W kolejnej odsłonie cyklu Ranking Najlepszych, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z Katalogu Trojmiasto.pl, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych firm w kategorii fotowoltaika w Trójmieście. Opieramy się na opiniach i ocenach naszych czytelników.
  15 marca 2024 (13 opinii)
 • Jak zwiększyć odzysk energii z ogniw fotowoltaicznych?
  Wybór rodzaju instalacji fotowoltaicznej, jej usytuowanie, ustawienie i odpowiednie utrzymanie wpływa na ilość pozyskiwanej ze słońca energii. Jej odzysk można także zwiększyć poprzez zamontowanie dwustronnych, czyli bifacjalnych, paneli lub instalację magazynu energii.
  4 września 2023 (42 opinie)

O nas

Firma SunSol zajmuje się instalacja systemów fotowoltaicznych. Oferujemy kompleksowe rozwianie od projektu elektrycznego i graficznego instalacji po montaż i serwis. Korzystamy z urządzeń najwyższej jakości renomowanych firm SunPower, REC, SolarEdge.
SunSol świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i realizacji instalacji systemów fotowoltaicznych. Nadzorujemy cały proces powstawania instalacji od wystąpienia z wnioskiem przyłączeniowym po montaż systemu solarnego i jego serwisowanie. Systemy SunSol projektowane są na dziesięciolecia, dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów renomowanych marek SunPower, REC, QCells, SolarEdge, Fronius czy SMA. Produkując energię z odnawialnych źródeł, przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

Oceny (26)

Jarosław Wereszczyński
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024

Zdecydowanie polecam firmę SunSol która niedawno wykonała instalację fotowoltaiczną + magazyn energii w naszym domu. Od samego początku kontakt z firmą oraz wszelkie ustalenia były na najwyższym poziomie. Pan Tomasz z działu handlowego natychmiastowo odpowiadał na wszelkie pytania i wyjaśniał jakiekolwiek wątpliwości. Każdy etap montażu został szczegółowo omówiony a jakiekolwiek zastrzeżenia były natychmiastowo wyjaśniane oraz proponowane rozwiązania które zaspokoiły moje wymagania. Sam montaż przebiegł bardzo sprawnie, mimo ciężkich warunków pogodowych. Montażyści podczas montażu wykazali się starannością i dokładnoscią. (każdy element montowany od poziomicy, starannie, równo, z zachowaniem wszelkich norm.) Zastosowali oryginalne złaczki MC4, profile oraz cała instalacja została pięknie wypoziomowana, przewody solarne renomowanej firmy zostały ładnie i schludnie upięte oraz puszczone w peszlach UV. Dachówki były precyzyjnie podcięte a po montażu wszystkie śrubki oraz sprężynki mocujące wróciły na swoje miejsce. Miejsce oparcia rusztowania oraz drabiny o rynne zostało zabezpieczone, tak aby nie porysowała się farba rynny. (dalsza część opinii ograniczona ilością znaków)

Fotowoltaika

6.0
Michał
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja - cały proces zakupu i instalacji to około 3 tygodni - wszystko działa jak należy, polecam :)

Fotowoltaika

6.0
olek
Termin usługi: grudzień 2023

Mialem z ta firma kontakt ponad 2 lata temu.. Daje 6 bo mieli uczciwa oferte i byli bardzo profesjonalni i po ilus ofertach zostali jedna z dwoch firm ktore rozwazalalem.. ale ostatecznie w koncu zdecydowalem sie na inna firme Sun.. z trojmiasta i zaluje do dzisiaj..

Fotowoltaika

5.5
Adam
Termin usługi: luty 2024

Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SunSol. Pełny profesjonalizm, wiarygodność, zrozumiałe reguły działania, otwarta komunikacja i szacunek dla klienta. Komunikacja z doradcą profesjonalizm, szybkość w działaniu, jasne rzetelne oferty, fachowe doradztwo i dostępność w każdym momencie zdecydowało o wyborze tej firmy. Super się spisała ekipa montażowa. Dynamika w pracy, estetyka, precyzja, zgodnie z terminem i porządek po zakończeniu prac. Adam A.

Fotowoltaika

6.0
Jan
Termin usługi: marzec 2024

Dobra obsługa profesjonalne podejście błyskawiczna realizacja. Ekipa przyjechała o czasie wykonała zadanie perfekcyjnie. Pozdrawiam z Borkowa

Fotowoltaika

6.0
Grzegorz
Termin usługi: marzec 2024

Chcę wyrazić moje zadowolenie ze współpracy z firmą SunSol. Począwszy od pierwszego kontaktu, podczas którego zaprezentowano mi produkty firmy, poprzez przygotowanie 3 ofert, dalej poprzez realizację oraz wsparcie po uruchomieniu instalacji. Pomijając fakt, iż firma SunSol w pełni wywiązała się z zawartej umowy, chciałbym zwrócić uwagę na zaangażowanie, profesjonalizm oraz niespotykaną otwartość doradcy podczas komunikacji.

Fotowoltaika

6.0
Magda
Termin usługi: marzec 2024

Choć rozważałam inne firmy, jednak przekonał mnie pełen profesjonalizm SunSol w podejściu do klienta. Od nawiązania kontaktu, przez ustalanie szczegółów i montaż, wszystkie etapy pracy przebiegały bezproblemowo. Sam montaż przeprowadzany był ponad 200 kilometrów od siedziby Firmy, jednak nie wystąpiły w związku z tym żadne komplikacje. Firma SunSol pomogła mi również uzyskać dokumenty wymagane, by podłączyć instalację do sieci energetycznej. Polecam - Ich fachowość, wiedza i sposób podejścia do klienta sprawi, że nie będą Państwo zawiedzeni.

Fotowoltaika

6.0
Paula D
Termin usługi: marzec 2024

Zarówno proces sprzedaży i projektowania instalacji, jak i montaż jak oraz obsługa po montażu na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sercem.

Fotowoltaika

6.0
Paweł D
Termin usługi: marzec 2024

Rekomenduję firmę SunSol jako solidnego i godnego polecenia wykonawcy instalacji fotowoltaicznych. Od samego początku firma SunSol wzbudziła moje zaufanie proaktywnością, szybkim kontaktem i wyczerpującymi odpowiedziami na moje wątpliwości dotyczące mocy instalacji, położenia paneli, oprzyrządowania, etc. Firma jest realnie zainteresowana potrzebami klienta. Co do całości współpracy, to oceniam ją na 6 w skali 5-cio punktowej. Zarówno część zakupową, jak i instalatorską.

Fotowoltaika

6.0
Michal Ziolkowski
Termin usługi: marzec 2024

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę SunSol i doradcę pana Rafała Rabczewskiego. Czarne panele Longi wyglądają elegancko tak jak było obiecane. Pan Igor, którego gorąco polecam takich fachowców ze świeca teraz szukać podpowiedział i elegancko poprowadził kable. Jak dla mnie 10/10

Fotowoltaika

6.0
Paulina
Termin usługi: luty 2024

Zainstalowałam panele ponieważ miałam wysokie rachunki za prąd. Instalację posiadam ponad rok i jestem bardzo zadowolona z jej działania. Do tej pory nie było z nią problemów. Polecam Was moim sąsiadom.

Fotowoltaika

6.0
Irena
Termin usługi: marzec 2024

Konkretne odpowiedzi na pytania, kompetentna ekipa. Bardzo pomocni, rozwiali wszelkie wątpliwości.

Fotowoltaika

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2024

Firma solidna i profesjonalna. Bardzo dobry kontakt, pracownicy bardzo pomocni i terminowi. W razie pytań i wątpliwości zawsze udzielą wyjaśnień. Firma godna polecenia.

Fotowoltaika

6.0
Jakub
Termin usługi: marzec 2024

Naprawdę polecam tą profesjonalną firmę. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych prac, w tym pracy ekipy montażowej oraz wsparciu z dofinansowaniem.

Fotowoltaika

6.0
Róża Lis
Termin usługi: grudzień 2023

Bardzo profesjonalny zespół. Zaproponowano mi trochę droższe panele, ale z o wiele dłuższą gwarancją. Działają już 7 rok bez zarzutu, jeszcze kilkanaście lat przede mną. Polecam!!!

Fotowoltaika

6.0
Magdalena
Termin usługi: grudzień 2023

Z usług firmy SunSol korzystałam kilka miesięcy temu, na potrzeby instalacji fotowoltaicznej na budynku mieszkalnym. Polecam bez wahania współpracę z firmą SunSol - zarówno od strony doradczej, z wielkim znawstwem przedstawiono mi projekty i możliwe rozwiązania, odpowiadając na wiele pytań i wykazując się dużą wiedzą techniczną, pomagając także w kwestiach uzyskania dofinansowań (pani Katarzyna), jak i samo wykonanie instalacji, z wysokiej jakości elementów, profesjonalnie, estetycznie, z dbałością o detale i precyzję montażu. Pracownicy firmy byli dużym wsparciem na każdym z etapów, ekipa montażowa prowadzona przez pana Igora sprawna, dokładna, świetnie wyszkolona w swoim fachu. Polecam!

Fotowoltaika

6.0
Krzysztof
Termin usługi: marzec 2024

Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SunSol. Pełny profesjonalizm, wiarygodność, zrozumiałe reguły działania, otwarta komunikacja i szacunek dla klienta. Dziękuję doradcy za profesjonalizm, szybkość w działaniu, jasne rzetelne oferty, fachową wiedzę techniczną i dostępność w każdym momencie - to zdecydowało o wyborze tej firmy. Super się spisała ekipa montażowa. Dynamika w pracy, estetyka, precyzja, zgodnie z terminem i porządek po zakończeniu prac.

Fotowoltaika

6.0
justyna
Termin usługi: luty 2024

Polecam firmę SunSol wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnej i kompleksowej instalacji fotowoltaicznej Cenię firmę za podejście doradców i wiedzę w temacie fotowoltaiki, poszczególnych elementów instalacji i przepisów oraz wszelkiej niezbędnej informacji do podjęcia decyzji na zakup i montaż własnej instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika

6.0
Ewa
Termin usługi: luty 2024

W pierwszej kolejności chciałam podziękować panu Tomaszowi Jarosiowi za profesjonalna obsługę i wiedzę techniczną. Jestem bardzo zadowolona z ekipy montażowej pozdrawiam pana Igora (przesympatyczny człowiek). Szybko sprawnie i najważniejsze estetycznie.

Fotowoltaika

6.0
Aleksandra
Termin usługi: grudzień 2023

Firmę SunSol wybrałam z polecenia i jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Panowie stanęli na wysokości zadania podczas montażu paneli fotowoltaicznych jak i załatwiania wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem. Bardzo polecam.

Fotowoltaika

6.0