SunSol - instalacje fotowoltaiczne

80-430 Gdańsk, Ludwika Mierosławskiego 21 Mapka
58 746-38-99, 690-990-675  fax:  58 746-38-99
b...@sunsol.pl pokaż
sunsol.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Gdańsk Wrzeszcz Dolny

Napisali o nas

O nas

Firma SunSol zajmuje się instalacja systemów fotowoltaicznych. Oferujemy kompleksowe rozwianie od projektu elektrycznego i graficznego instalacji po montaż i serwis. Korzystamy z urządzeń najwyższej jakości renomowanych firm SunPower, REC, SolarEdge.

SunSol świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i realizacji instalacji systemów fotowoltaicznych. Nadzorujemy cały proces powstawania instalacji od wystąpienia z wnioskiem przyłączeniowym po montaż systemu solarnego i jego serwisowanie. Systemy SunSol projektowane są na dziesięciolecia, dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów renomowanych marek SunPower, REC, QCells, SolarEdge, Fronius czy SMA. Produkując energię z odnawialnych źródeł, przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Fotowoltaika

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość asortymentu:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Izabela&Thomas - opinia

Witam serdecznie . Jesteśmy krótko po instalacji systemu fotowoltaicznego .Firmę SunSol wybraliśmy na podstawie opinii w sieci i dokonaliśmy właściwego wyboru.Już od pierwszego kontaktu wiedzieliśmy .że to jest to.Profesjonalne podejście ,rzeczowa rozmowa i wiedza na każdym etapie realizacji.Pan Szymon Ch .-- nasz doradca człowiek na właściwym miejscu służący pomocą i dostępny zawsze pod telefonem w razie pytań.No cóż obyśmy zawsze na naszej drodze spotykali takich życzliwych ludzi i firmy z takim zaangażowaniem do spraw. Polecamy z pełną odpowiedzialnością. Izabela &Thomas

 • Izabela&Thomas
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »