Super Yachts Club

Super Yachts Club

Wybierz numer

606-875-482
i...@superyachtsclub.com pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Super Yachts Club Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Super Yachts Club Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Super Yachts Club Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Super Yachts Club Gdynia 1
 

Artykuły o nas

  • Ile kosztuje kawa latte w klimatycznym miejscu?
    Są takie miejsca, które potrafią zaskoczyć. Oryginalnym menu, niebanalnym wystrojem, a także ceną. Sprawdziliśmy, ile najwięcej trzeba zapłacić za kawę latte w trójmiejskich kawiarniach.
    30 listopada 2022 (188 opinii)

O nas

U nas mogą Państwo cieszyć się nieograniczoną możliwością użytkowania najnowszych łodzi motorowych i jachtów żaglowych.
Po zejściu z wody zaprosić rodzinę i przyjaciół do Super Yachts Club ze świetnie zaopatrzonym barem G.H. Mumm, bistro Gaggenau, przestrzenią doskonałej muzyki jazzowej i literatury.
Przywileje kart klubowych oraz aktualną flotę jachtów i łodzi znajdziecie Państwo na stronie www.superyachtsclub.com

Sami decydujecie Państwo, na które jednostki przeznaczacie swoje środki, możliwości jest wiele, zaspokoją wszystkie potrzeby i gusta.

Jako klubowicze cieszycie się Państwo całorocznym przywilejem -50% upustu na barze oraz możliwością rezerwacji Bistro Gaggenau na okazjonalne spotkania.
Na życzenie zorganizujemy dla Państwa event firmowy lub okolicznościowy, który może być udanym sposobem budowania relacji biznesowych.
U nas znajdziecie Państwo również najlepszych skipperów, wsparcie w rozwoju własnych kompetencji jachtingowych, dedykowane szkolenia oraz egzaminy na stopnie żeglarskie. Ponadto obsługę concierge, parking i zaplecze techniczne.