Oceny (5)

Jarosław Świerczyński
Termin usługi: grudzień 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Synchron Elektryk. Po długich i nieudanych poszukiwaniach odpowiedniego specjalisty w końcu trafiliśmy na Pana Damiana, który profesjonalnie i szczegółowo zajął się naszym problemem a także instalacją urządzenia monitorowania Zamel Supla mew-01.

Jadwiga Okulkowska
Termin usługi: czerwiec 2022

Praca wykonana szybko i sprawnie panowie mili i uprzejmi oraz posprzątali po sobie.

Instalacje elektryczne

5.8
Mikołaj Banaś

Bardzo profesjonalna firma, cena usługi znacznie niższa od konkurencji a mimo to panowie poradzili sobie z usterką z która inni sobie nie poradzili. Podczas wyłączania komputera gasło światło i wyłączała się lodówka. Pan Damian zna się zdecydowanie na problemach starych instalacji i szybko rozwiązał problem z którym inni sobie nie poradzili. Zdecydowanie polecam i będę korzystał w przyszłości! Polecam !

Pogotowie elektryczne

6.0
Erni

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Synchron. Pan Damian przyjechał do mnie następnego dnia po moim telefonie. Szybko i bezproblemowo ustaliliśmy zakres pracy, a po 3 kolejnych dniach Panowie byli już u mnie w mieszkaniu. Pracę wykonali solidnie, pozostawiając zawsze po sobie porządek. Duży plus przede wszystkim za słowność. Polecam!

Pogotowie elektryczne

6.0
Mateusz
Termin usługi: grudzień 2021

Szybko, sprawnie i bardzo przystępnie cenowo, serdecznie polecam

Zabezpieczenia i alarmy

6.0