Najlepszy szklarz, lustra, szyby

Oceny (12)

Maniek
Termin usługi: sierpień 2023

Pan Marcin o wysokiej kulturze osobistej sumienny dokładny i punktualny. Ciął szkło jak Wiedzmin Trola. Polecam

Szklarz, lustra, szyby

6.0
Michał
Termin usługi: styczeń 2023

Brak slow, na zamówienie czekałem 5tyg a Pani mówi że takie terminy chodź na początku mówili że będzie w 2 tyg

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

1.0
Marcin
Termin usługi: czerwiec 2021

Nie polecam. Wycena zrobiona w taki sposób, że 3 z 4 elementów wyceniona moim zdaniem drogo jedna (świetlik) tanio tak, że całość w miare spina się w moim zakładanym budżecie. Wpłacam zaliczkę w połowie stycznia (czas realizacji 30 dni). Robota zaczęta od 3 elementów wycenionych drogo, za które Pan artykułując podniesionym głosem chcę już zapłaty (mimo, że kabina prysznicowa nieuszczelniona i wyszczerbiona). Na moje wątpliwości, że jak zapłace to będzie mi trudno wymusić zrobienie reszty Pan mówi, że jest lwem i zawsze kończy podjęte wyzwania. Płace za 3 elementy prawie w całości zostawiając sobie drobną kwotę (kabina prysznicowa nadal cieknie i wyszczerbiona). Kilka prób ponaglenia. Pan mówi, że na ten świetlk to może bym sobie ktoś innego znalazł bo on tego nie robi itp. Przypominam rozmowę na ten temat i nie ustępuje. Na koniec maja dochodzi do kolejnego pomiaru świetlika i przymiarki okucia (w temacie poprawek kabiny nic). Po tym stwierdzam, uszkodzenie wanny, w której wcześniej był montowany parawan szklany. Pytam Pana czy wie co się stało. Pan twierdzi, ze nic nie wie. Proszę o uszczelnienie kabiny prysznicowej - bez odpowiedzi. Poprawiam jak się da we własnym zakresie.

Szklarz, lustra, szyby

1.0
Michał
Termin usługi: wrzesień 2021

ku przestrodze. czekamy drugi miesiąc na kabinę prysznicową, którą obiecał wykonać w dwa tygodnie. Wziął zaliczkę, po czym oznajmił, że idzie (cyt.) "na urlopik" więc robotę skończy kolega. Minęły dwa tygodnie, lecz kolega się nie pojawił. Wyjaśnił, że szkło pękło, wiec kabinę dostaniemy później. Po kolejnym tygodniu usłyszeliśmy, że szkło pękło ponownie, a następnie po raz trzeci. Po sześciu tygodniach rozpoczął się montaż, w trakcie którego wyszło, że elementy kabiny mają nieodpowiednie wymiary - drzwi są za krótkie, a otwory zawiasów położone w niewłaściwych miejscach. Zanim jednak przystąpił do montażu złożył propozycję odkupienia elementów kabiny w zamian za 400 zł upustu. Jednym słowem mieliśmy poskładać to sobie sami, zastanawiając się dlaczego nic do siebie nie pasuje. (...)

Szklarz, lustra, szyby

1.0
Sylwia
Termin usługi: wrzesień 2019

Usługa na najwyższym poziomie, świetny kontakt na każdym etapie realizacji, fachowe porady i montaż, lustro prezentuje się znakomicie, panowie spisali się na medal, jeszcze raz dziękuję!

Szklarz, lustra, szyby

6.0
Slavo
Termin usługi: czerwiec/lipiec 2015

Polecam firmę. Dobry kontakt, rzetelne wykonanie usługi.

Szklarz, lustra, szyby

5.7
KASIA
Termin usługi: 2014 

profesjonalna usługa,piękne wykonanie w mojej łazience,zabudowa wanny,umywalki oraz drzwi do szafy, w której jest pralka,bojler oraz ręczniki bardzo polecam wszystkie drzwi wykonane z kolorowego szkła.

Wyposażenie mieszkań

6.0
alprzy
Termin usługi: październik 2014

Gorąco polecam Zakład Szklarski Szczepkowski. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, umówienie się, wstępna wycena przez telefon niewiele różniąca się od tej wykonanej na miejscu podczas pomiarów i realizacja. Polecam doradztwo Panów podczas projektowania. Fachowo doradzili i zmienili mój pomysł założenia panela szklanego w kuchni - z kilku tafli w mojej wersji, na jedną na całą szerokość ściany (2,7m) - za co im Bardzo Dziękuję :) Wygląda Superrr :) Bardzo krótki 10-dniowy czas oczekiwania na montaż od wykonania pomiarów. A montaż bardzo szybko i solidnie - kilkanaście minut i panel zamontowany schludnie, czysto i z dokładnością milimetrową. Cena całości bardzo korzystna w porównaniu do tych, które proponują niektóre markety budowlane, gdzie samemu trzeba zamontować później. Nic tylko brać Tą Firmę :)

Szklarz, lustra, szyby

6.0
Magdalena Villar
Termin usługi: 23/09/2014

Z reka na sercu moge polecic Zaklad Szklarski Szczepkowski! Zamawialam szklo do kuchni. Po rozmowie telefo nicznej juz nastepnego dnia Panowie byli u mnie, zrobili pomiar.....2 tygodnie pozniej moja kuchnia wyglada pieknie! Profesjonalnie, solidnie i na czas. Trudno dzisiaj znalezc tak uczciwa firme:). Szczerze polecam

Szklarz, lustra, szyby

6.0
M@A
Termin usługi: luty 2014

panele szklane do kuchni z grafiką,lustra do łazienek i szyba na półkę- zamówienie zrealizowane zgodnie z ustalonym terminem- a to ważne przy remoncie, gdy trzeba spiąć kilka prac jednocześnie, bardzo szeroka oferta. Polecam

Szklarz, lustra, szyby

5.8
zbyszek424419
Termin usługi: 17. 01. 2014 

Panele szklane do kuchni z grafiką zamówiłem, wykonano ,zamontowano ,wszystko super , naprawdę POLECAM

ARTEK
Termin usługi: 11.10.2012

Serdecznie polecam usługi szklarskie wykonywane przez zakład szklarski w rumi przy ul 3go maja 37 ..Profesjonaalne pomiary ,widac ze zajmuja sie tym od kilkunastu lat ,aprzedewszystkim szybki termin realizacji izadowolenie klienta..Sam korzystalem zich usług nie raz gdy wykanczałem mieszkanie ,precyzja i kultura montazu to sie ceni

Szklarz, lustra, szyby

6.0