Szkło-Monter - usługi szklarskie Piotr Mokrzyński

Szkło-Monter

Wybierz numer

665-663-199 510-568-569
s...@wp.pl pokaż
 

O nas

profesjonalna obróbka szkła, produkcja, montaż: luster, półek szklanych, drzwi-ścianek całoszklanych, zadaszeń, balustrad, kabin prysznicowych, gablot, stopni szklanych, wymiana szyb zespolonych..i wszystko co Ty zaproponujesz..my na szkle to się znamy

Opinie (1)

Ilona
Termin usługi: kwiecień 2022

Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Zamówiłam szkło Lacobel do kuchni i montaż odbył się 23 marca 2022. Została zamontowana tylko cześć opłaconego zamówienia, ponieważ Pan się pomylił i nie zamówił pozostałej części. Pozyskała cześć miała zostać zamontowana 5 kwietnia, Pan po raz kolejny zle zmierzył brakująca cześć i nie mógł zamontować szkła. Dziś mamy 26 kwietnia, Pan po kilku telefonach miał pojawić się wczoraj 25 kwietnia, przyłożył wizytę na dziś 26 i dziś po kolejnym telefonie przekłada ja na okolice czwartku 28 kwietnia. Podejście do klienta nieprofesjonalne i lekceważące. Pieniądze zainkasowanie a usługa nie wykonana do końca. Aktualizacja: Pracownik firmy pojawił się jednak dzisiaj 26 kwietnia, z po raz kolejny, tym razem za wąskim brakującym elementem. Zaznaczam, ze Panowie sami zdejmowali wszystkie wymiary. Kiedy kolejny termin zakończenia usługuje tego nie wiem.

Odpowiedź obiektu:

Pani Ilono, proszę pisać prawdę... jedna szyba (najmniejsza, ale to nie istotne) z sześciu nam się nie powiodła, przyznaję , jednak NIE zapłaciła Pani całości, tylko za szybę wartą ok 150zł zostawiłem do rozliczenia po montażu 250zł, więc nie prawda że pieniądze wziąłem, a pracy nie zrobiłem. przykro mi że tak wyszło, nie planowałem tego. i oczywiście ja chcę dokończyć- ale czy Pani pozwoli nie wiem.

w kategorii

Szklarz, lustra, szyby

1.5
 • obsługa:
  1
 • oferta:
  4
 • czas realizacji:
  1
 • jakość usług:
  1
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1