Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu

Zespół Szkół Muzycznych

Wybierz numer

58 341-92-13 58 346-04-20
s...@zsm-gdansk.edu.pl pokaż
 

Artykuły o nas

  • Rekrutacja do szkół muzycznych. Co warto wiedzieć o nauce w publicznych placówkach?
    Jedni od miesięcy przygotowywali się do egzaminów wstępnych, które w części szkół rozpoczęły się już w połowie maja. Inni ze złożeniem podania nadal się wahają, choć o nauce gry na wymarzonym instrumencie marzą od dawna. W trójmiejskich szkołach muzycznych trwa rekrutacja. My sprawdzamy, jak przebiega nauka w placówkach publicznych, czy naprawdę jest całkowicie bezpłatna i na naukę jakich przedmiotów, oprócz gry na wymarzonym instrumencie, muszą nastawić się przyszli wirtuozi.
    22 maja 2018 (90 opinii)

O nas

Szkoła państwowa. Nauki gry na instrumentach muzycznych oraz nauka śpiewu solowego na poziomie podstawowym (w SM I st.) i średnim (w SM II st.). Obowiązuje egzamin wstępny. Kształcenie głównie w kierunku muzyki poważnej. Nauka bezpłatna.

Oceny (1)

Olga
Termin usługi: styczeń 2024 

Z całego serca polecam tę szkołę! Czujemy się tam jak w domu, ale przede wszystkim doceniamy ogromny profesjonalizm wszystkich pracowników. Szkoła potrafi sprostać potrzebom i marzeniom dzieci. Różne nietypowe sprawy dzieci i rodziców są rozpatrywane indywidualnie i jeśli to tylko możliwe pracownicy starają się nieba przychylić. Dwoje moich dzieci uczęszcza już czwarty rok do szkoły i z pewnością mogę powiedzieć, że decyzja o podjęciu nauki na Dmowskiego była jedną z najlepszych w naszym życiu. Bardzo dziękuję za profesjonalne prowadzenie dzieciaków, masę wzruszeń, pięknych chwil i budowanie niesamowitych wspomnień!

Szkoły podstawowe

6.0