Szkoła Pływania PŁYWAK

Szkoła Pływania PŁYWAK

Wybierz numer

783-611-757
z...@plywak.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/10 - Szkoła Pływania PŁYWAK Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/10 - Szkoła Pływania PŁYWAK Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/10 - Szkoła Pływania PŁYWAK Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/10 - Szkoła Pływania PŁYWAK Gdańsk +7 1
 

Artykuły o nas

 • Aqua aerobik. Ile zrzucimy kilogramów, co zyskamy, ile zapłacimy, gdzie na zajęcia?
  Aqua aerobik, aqua fitness bądź po prostu wodny aerobik. Zajęcia sprowadzające się do wykonywania ćwiczeń w wodzie przy muzyce cieszą się coraz większą popularnością. W trwającym sezonie w wielu miejscach są wprowadzane dodatkowe terminy, a i tak bez wcześniejszego zapisu na ogół nie można było się dostać. Pojedyncze, na ogół 45-minutowe zajęcia kosztują od 35-50 zł, choć czasami te pierwsze są w promocyjnej, o połowę niższej cenie. Stali bywalcy, a przede wszystkim bywalczynie, na ogół wykupują karnety na 4, 8 lub 12 zajęć, które można nabyć już od 140 zł.
  7 kwietnia 2024 (27 opinii)
 • Nauka pływania wznowiła działalność. Jaka frekwencja i ceny?
  Szkoły i szkółki pływackie wznowiły działalność po ponownym otwarciu pływalni. Zajęcia prowadzone są w mniejszych grupach i w reżimie sanitarnym. Jak utrzymują instruktorzy, ich dotychczasowi podopieczni szybko przekonują się do powrotu, a i nowych przybywa. Ceny są zbliżone do tych sprzed zamknięcia. Średni koszt za zajęcia w ramach abonamentów to 40-45 zł, a pojedynczych treningów 60-70 zł.
  22 lutego 2021 (31 opinii)
 • Jak zacząć pływać?
  Pływanie to trening całego ciała. Nie wszyscy jednak wiedzą od czego zacząć przy pierwszej wizycie w pływalni. Można próbować samemu lub skorzystać z pomocy trenerów w trójmiejskich szkołach pływania. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać zaczynając taką przygodę. - Nie warto przejmować się faktem, że mam 40 lat i jest za późno, bo to nieprawda. Spróbować można w każdej chwili, a efekt będzie taki sam, jakbyśmy mieli 15 lat - mówi nam Piotr Filipczuk, założyciel i właściciel szkoły pływania Pływak.
  25 stycznia 2020 (56 opinii)

O nas

Na Pływalni ZSSiO oraz Gdańsk-Kokoszki oferujemy: naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zajęcia pływania sportowego i rekreacyjnego,zorganizowane zajęcia pływackie dla firm, aqua aerobic ,kursy ratownicze.

Oceny (2)

Gosia
Termin usługi: czerwiec 2024

Moja córka chodzi na zajęcia do Pani Lucyny od września 2023r. w tym czasie zrobiła bardzo duże postępy. Jestem bardzo zadowolona z podejścia trenerki do dzieci oraz sposobu przekazywanej Im wiedzy. Grupy nie są liczne. Nie ma problemu z komunikacją. W razie choroby, można odrabiać zajęcia. Będziemy kontynuować naukę w Pływaku. Serdecznie polecam.

Nauka pływania

6.0
Justyna Męczykowska
Termin usługi: październik 2022

Szkoła pływania kiepska, zapisałam synka na zajęcia, przed zapisaniem powiadomiłam, że dziecko nigdy nie uczyło się pływać, moje dziecko trafiło do grupy w której dzieci już jakiś czas uczestniczyły na zajęciach. Ponieważ moje dziecko będąc pierwszy raz nie potrafiło wykonywać tych czynności co umiały inne dzieci dlatego pan trener dał mu wiaderko i konewkę, i chłopiec cale zdjęcia (45min) przesiedział na brzegu basenu bawiąc się zabawkami.

Nauka pływania

1.0