Oceny (6)

Mama Chłopca
Termin usługi: marzec 2023 

p.Dyrektor nie umie odpowiadać podczas rekrutacji na niewygodne pytania, jakie zostały zadane, kontaktu wzrokowego nie ma ucieka gdzieś patrząc w monitor komputera. Rekrutacja trwa syn na liście rezerwowej, dzięki niewygodnym pytaniom, koleżanki syn jakos się dostał bez wiekszego problemu, szkoła jako szkola super, opinie od innych znajomych, ale selekcja jest niezła.

Szkoły podstawowe

5.4
Marek
Termin usługi: sierpień 2020 

Świetna szkoła i przedszkole, najlepsza w trójmieście

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
ula
Termin usługi: luty 2019 

Córka jest uczennicą piątej klasy. Do szkoły chodzi bardzo chętnie. Wysoki poziom nauczania, rozszerzony program języka angielskiego oraz nauczanie dwóch innych języków obcych. Wspaniała kadra nauczycielska. Nowocześnie wyposażone sale lekcyjne. Szeroki wybór zajęć dodatkowych. Szkoła realizuje naukę pływania w ramach lekcji wf. Dba o bezpieczeństwo uczniów, szybka reakcja w razie zauważonych problemów.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Moniq
Termin usługi: czerwiec 2018 

Moje dziecko uczęszcza do Cetu praktycznie od poczàtku istnienia szkoły. Szkoła daje ogromne możliwości jego rozwoju. Nauczyciele tak wykładajà przedmioty, że dziecko bardzo dużo zapamiętuje z lekcji. Bardzo chętnie uczęszcza do szkoły, lubi jà. Nawet w wakacje i ferie zimowe, ponieważ szkoła daje możliwość uczęszczania na pókolonie, co ważne, nie dodatkowo płatne. Szkoła angażuje się we wszelkie możliwe nowatorskie projekty z bardzo pozytywnym efektem. Bardzo pomaga potrzebujàcym, ludziom jak i zwierzętom, jest organizowanych wiele akcji charytatywnych. Dokłada wszelkich starań, aby traktować dzieci bardzo indywidualnie, oraz pomagać im i wspierać ich w razie potrzeby. Poziom nauczania jest dla nas satysfakcjonujàcy, dziecko chętnie się uczy. Angielski jest na bardzo wysokim poziomie. Szeroki wachlarz zajęć poza lekcyjnych również stanowił o wyborze akurat tej szkoły. Z czystym sumieniem polecam szkołę Cet. Cieszę się moje dziecko ma możliwość do niej chodzić. My takiej możliwości nie mieliśmy... :)

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
Wdzięczni rodzice
Termin usługi: 2012 

Kierując się wyborem szkoły ważne dla Nas było aby była bezpieczna w której dziecko nauczy się tego czego nie nauczą go rodzice. Ważnym był wysoki poziom nauczania, rozszerzony program języków obcych i atrakcyjność zajęć pozalekcyjnych. Jesteśmy rodzicami, którzy wychodzą z założenia, że wszystkie zajęcia rozwijające pasje naszej pociechy powinna zapewnić Szkoła. Wiedzieliśmy, że Tylko Szkoła prywatna jest w stanie spełnić to kryterium. Szukając właściwego miejsca byliśmy w wielu placówkach prywatnych ale dopiero przekroczywszy progi CET poczuliśmy, że to szkoła na miarę XXI wieku. Byliśmy pod wielkim wrażeniem nowoczesnego wyposażenia i profesjonalnego zaopiekowania się nami. Oferta odpowiadała naszym oczekiwaniom. Ponieważ znajomi polecali nam placówkę czekaliśmy tylko na pozytywne rozpatrzenie kandydatury naszego dziecka. Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami ucznia, który po roku nauki zrobił niezwykły postęp edukacyjny, rozwinął skrzydła, jest radosny i uwielbia swoją szkołę. Nas rodziców nadal inspiruje i zachwyca twórcza działalność szkoły, pasja i zaangażowanie nauczycieli oraz widoczny gołym okiem rozwój placówki.

Szkoły podstawowe

6.0
RODZICE W.A
Termin usługi: 18.11.2012 

Nowa szkoła- nowa jakość nauczania. Jesteśmy związani z placówką CET od momentu ukończenia przez nasze dziecko czwartego roku życia. Najpierw była edukacja przedszkolna, która dostarczyła nam i naszemu dziecku ogromnej frajdy i satysfakcji. Galopujący intelektualny i fizyczny rozwój naszej pociechy był zaskakujący.Gdy dowiedzieliśmy się, że przy przedszkolu powstanie szkoła, podjęliśmy decyzję, że to będzie szkoła naszego dziecka. Dziś nasza córka jest uczennicą klasy pierwszej. Jesteśmy zachwyceni jakością i nowoczesnością nauczania. Chylimy czoła profesjonalizmowi nauczycieli. Atmosfera szkoły przyciąga jak magnes. Nasze dziecko jest szczęśliwe. Mimo wysokiego poziomu nauczania i dużych wymagań uczy się chętnie. Podoba nam się, że już od początku edukacja przebiega w systemie dwujęzycznym. Bogata i atrakcyjna oferta zajęć pozalekcyjnych rozwija talenty naszej córci, dostarcza nowych wrażeń i zabawy. Drużyna zuchowa jest super - brawo Pani Kamilo, zabawa przednia. Nie tyko nasze dziecko kocha szkołę, tak też jest w naszym przypadku. Gratulujemy i dziękujemy nauczycielom za mądrość, ogromne pokłady ciepła i życzliwości oraz za pasję tworzenia , która skutecznie zaraża.

Szkoły podstawowe

6.0