Oceny (4)

Rodzic
Termin usługi: luty 2022 

Szkoła wyglądała zupełnie inaczej przed pandemią, były zajęcia pozalekcyjne dla każdej grupy wiekowej. Szkoła z własnym basenem oraz halą sportową z której uczniowie nie mogą skorzystać po lekcjach. W obecnej chwili nie ma tam żadnych zajęć dodatkowych, szkoła boryka się z poważnymi problemami kadrowymi, brakuje nauczycieli z podstawowych przedmiotów, w większości okienka łatane zajęciami z religii. Od następnego roku szkolnego potężna podwyżka czesnego 20% przy braku jakichkolwiek zajęć dodatkowych oferowanych prze szkołę jest to przerost ambicji. Nie polecam są dużo lepsze szkoły .

Szkoły podstawowe

4.0
Matka zdolniachów
Termin usługi: luty 2021 

Przenieśliśmy nasze dzieci do tej szkoły, bo chcieliśmy aby "nie wkładano je w pudełko". Nie chcieliśmy słyszeć, od nauczycieli, że muszą realizować program. Chcieliśmy indywidualnego traktowania, pochylenia się nad dzieckiem, a nie nad programem. Nie zawiedliśmy się. Kadra jest otwarta na dialog, każde spotkanie kończyło się konkretnym działaniem. Dzieci i młodzież (bo mieliśmy dziecko w 8 klasie) mają zadawane do domu tyle ile mówi rozsądek. Jest dużo projektów dla chętnych, dużo prac zespołowych. Szkoła realizuje też projekty międzynarodowe, teraz on-line ale wcześniej wyjazdowe. Co bardzo otwiera dzieciaki i zachęca do nauki języków obcych. Szkoła podchodzi wyjątkowo do młodych ludzi, ucząc ich dobrych relacji poprzez zajęcia retoryki, filozofii czy duchowych rozmów. Jako matka czuję, że moje dziecko jest ważne. W stresujących momentach można liczyć na fachowe wsparcie psychologiczne, co przy dorastającej młodzieży i stresach egzaminacyjnych okazało się niezastąpione! Jasne, że zdarzają się niedociągnięcia jednak na szczęście zarówno dyrekcja jak i nauczyciele są otwarci na rozmowę i wspólne wypracowanie rozwiązań, np. dodatkowe lekcje indywidualne, co osobiście bardzo doceniam

Szkoły podstawowe

5.8
Joanna
Termin usługi: styczeń 2020 

Bardzo niski poziom. Do szkoły przyjmą każdego, kto płaci czesne. Ucznia z oceną naganną z poprzedniej szkoły, ze średnią 2.5. Problem jest potem dostać się gdzieś do dobrej szkoły średniej w Gdyni, bo poziom jest niski. Dużo osób przenosi dzieci do innych szkół. Wydawało się, że to będzie dobra szkoła. Budynek ładny. Dobre warunki. Tylko dlaczego w ciągu ostatnich 3 lat odeszło z tej szkoły tylu nauczycieli, dlaczego inni zapowiadają, że odejdą do szkoły państwowej i faktycznie odchodzą. Co się tam dzieje?

Szkoły podstawowe

3.4
M_
Termin usługi: styczeń 2020 

Poziom nauki może nie jest wysoki ale przynajmniej dzieci nie mają nic zadawane do domu i mają czas na rozwijanie swoich pasji. Jest duża dyscyplina i czasami zdaża się, że Panie krzyczą na dzieci ale to jest normalne. Zapanowanie nad grupą nie jest łatwe a nauczyciele są tylko ludźmi. Moja córeczka jest bardzo zadowolona, że chodzi do tej szkoły, może nie jest orłem z nauki ale przynajmniej ma dużo czasu na zabawę.

Szkoły podstawowe

3.6