LABELPOLAND.COM Szkolenia sp. z o.o. s.k.

LABELPOLAND.COM Szkolenia

Wybierz numer

58 524-50-65 609-335-527
b...@szkolenia-graficzne.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/7 - LABELPOLAND.COM Szkolenia Sopot 4
  • Zdjęcie 2/7 - LABELPOLAND.COM Szkolenia Sopot 3
  • Zdjęcie 3/7 - LABELPOLAND.COM Szkolenia Sopot 2
  • Zdjęcie 4/7 - LABELPOLAND.COM Szkolenia Sopot +4 1
 

Artykuły o nas

O nas

Szkolimy z zakresu grafiki komputerowej Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Adobe Premiere, Adobe InDesign, CorelDRAW, obsługi komputera MS Office, kadr i płac, księgowości, social media: Instagram, Facebook, Linkedin.
Zapraszamy na szkolenia:
Adobe Photoshop na potrzeby DTP i social media 11-13/12//2023
Adobe Illustrator na potrzeby DTP i social media 14, 15, 18/12/2023
Adobe After Effects animacje komputerowe 17-19/01/2024
CorelDRAW na potrzeby DTP i social media 13-15/12/2023
Adobe InDesign w zakresie tworzenia publikacji drukowanych i elektronicznych 6-8/12/2023
Druk w marketingu 15/12/2023

Więcej informacji o szkoleniach i kolejnych terminach ->
www.szkolenia-graficzne.pl

Nasi trenerzy prowadzący szkolenia są praktykami i stale udoskonalają swoje umiejętności. Posiadają praktyczne doświadczenie, zapewniając profesjonalne prowadzenie kursów na najwyższym poziomie.
 

Oceny (17)

Kola
Termin usługi: lipiec 2023 

bardzo profesjonalnie i zarazem miło prowadzone zajęcia, bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta, dużo cierpliwości okazanej na starcie, a potem już z górki Polecam

Szkolenia komputerowe

6.0
Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2018 

Przeszłam kurs CorelDRAW i Adobe Photoshop jako narzędzia DTP, 11 spotkań, ogrom wiedzy. Nauczyciel praktyk - nie teoretyk, więc można się dowiedzieć czegoś więcej. Jeśli chcesz zapoznać się z tymi dwoma programami, potrzebujesz "podstawy" by zacząć kreatywnie działać to polecam. Miła atmosfera i rzetelne informacje.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy :)

Szkolenia komputerowe

5.7
PZS Reda
Termin usługi: marzec 2018 

Korzystamy z oferty firmy LABELPOLAND.COM od kilku lat. Trenerzy przygotowują młodzież pod katem egzaminów zawodowych. Wykazują się bieżąca znajomością podstawy programowej i zagadnień egzaminacyjnych dla poszczególnych zawodów, najlepszym miernikiem jest młodzież bardzo zadowolona z efektów szkolenia. PZS Reda

Szkolenia komputerowe

6.0
Alina
Termin usługi: wrzesień 2016 

Polecam LABELPOLAND.COM w zakresie szkoleń z przygotowania plików do druku. Poziom nauczania bardzo wysoki, a zajęcia przeprowadzane są w miłej atmosferze stworzonej przez wykładowców, którzy odpowiadają na wszystkie pytania. 3-dniowe szkolenie nie wyczerpuje tematu, ale daje tak dużą paczkę wiedzy i umiejętności, że absolwent może samodzielnie pracować i być pewnym, że jego pliki będą przygotowane profesjonalnie. Ilość pomocy dydaktycznych co najmniej wystarczająca, a ich jakość wysoka (mam na myśli próbniki, książki, podręczniki, przykłady druku, proof'y, klisze, sita i mnóstwo innych przedmiotów, związanych z drukiem, pomocnych w zrozumieniu tematyki). Każdy uczestnik otrzymał autorski zeszyt ćwiczeń (zadań), który pozwoli rozwijać i utrwalać wiedzę pozyskaną na szkoleniu. Długo zastanawiałam się, którą szkołę wybrać. Cieszę się, że podjęłam decyzje o współpracy z LABELPOLAND.COM.

Szkolenia komputerowe

6.0
Anita
Termin usługi: marzec 2015 

Szukając szkole graficznych w Trójmieście przypadkiem natrafiłam na ofertę tej firmy i nie żałuję, że się zdecydowałam. Przed zapisaniem się na kurs miałam kilka pytań, zadałam je e-mailowo a odpowiedź otrzymałam bardzo szybko. 53 godzinny kurs został przeprowadzony w ciągu miesiąca (11 spotkań w godzinach 17:15-21:10). Terminy zajęć ustalano tak by wszystkim pasowało. Grupa była niewielka dzięki czemu pan Jędrzej mógł obserwować pracę wszystkich uczestników i pomagać nawet wtedy gdy sami wstydziliśmy się przyznać, że czegoś nie pojmujemy. W 53 godziny nie jesteśmy w pełni nauczyć się programu. Możemy poznać jego możliwości a reszta przyjdzie wraz z doświadczeniem :) Trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Polecam ten kurs każdemu kto chce podszkolić się bądź zacząć pracę w tych programach.

Szkolenia komputerowe

6.0
JK
Termin usługi: 18-20.03.2015 

Polecam wszystkim!!!! Już dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym szkoleniem, nauczyciel posiada dużą wiedzę, ma dar przekazywania jej, ogromne pokłady cierpliwości i czas dla każdego na wytłumaczenie i pokazanie wybranego zagadnienia.

Szkolenia komputerowe

6.0
P
Termin usługi: 2015 

Uczestniczyłam w szkoleniu Adobe Illustrator. Jako jedyna osoba na szkoleniu przyszłam całkowicie zielona - nie miałam wcześniej styczności z tym programem. Jednak nie było to żadną przeszkodą! Indywidualne podejście do kursantów, duuuuża dawka cierpliwości i wiedza przekazywana w bardzo przyjemny i przystępny sposób :)

Szkolenia komputerowe

5.7
Ela
Termin usługi: 17.11.2014-17.12.2014 

Szkolenie przeprowadzone bardzo fachowo i zawsze z myślą o potrzebach uczestników. Polecam jak najbardziej!

Szkolenia komputerowe

6.0
J.
Termin usługi: lipiec 2014 

Miły personel, indywidualne podejście do kursantów, bardzo dobry sprzęt - polecam każdemu szkolenie CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu:)

Szkolenia komputerowe

6.0
Dorota
Termin usługi: lipiec 2014 

Odbyłam 53 godzinne szkolenie z wykwalifikowanym personelem na niezawodnym sprzęcie. Polecam!

Szkolenia komputerowe

6.0
hubi
Termin usługi: 26-28.02.14 

Odbyłem 30 godz. kurs „CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu". Stwierdzam że kurs prowadzony jest przez wykwalifikowany personel. Dobrze przystosowana sala wykładowa oraz rzutnik z którego wszytko wyraźnie widać z każdego miejsca. Grupa dziewięcio osobowa daje możliwość powtórzenia niezrozumiałego materiału. Cena w porównaniu do innych placówek stosunkowo niska. Sprzęt na którym pracowaliśmy bez zarzutów. Wspomnę jeszcze o miłym geście organizacyjnym. Kawka, herbata, soki oraz coś słodkiego na ząb ;)

Szkolenia komputerowe

6.0
Magdalena Szczurzewska
Termin usługi: 3 - 20 wrzesień2012 

Oceniam szkołę bardzo dobrze, wręcz celująco. Wykładowcy są bardzo cierpli, wiedza przedstawiano jest rzetelnie i w dodatku w przyjemnej atmosferze. Już zapisałam się na kolejny kurs, bo lepiej trafić nie można. Polecam!

Szkolenia komputerowe

6.0
Aneta
Termin usługi: 08.2012 

Profesjonalne szkolenia graficzne. Bardzo przyjazna atmosfera, cierpliwy prowadzący i przystępne ceny. Jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu Coreldraw i serdecznie go polecam. Na pewno wezmę udział w szkoleniach z Adobe.

Szkolenia komputerowe

6.0
andrzej
Termin usługi: 30.01.2012 

Bardzo dobry prowadzacy - jak ktos zaczyna z photoshopem a nawet juz cos umie warto pojsc na to szkolenie z Photoshopa mozna duzo sie dowiedziec

Szkolenia komputerowe

6.0
:)
Termin usługi: 2011 pażdziernik 

Szkolenie bardzo mi się podobało, polecam wszystkim którzy chcą zdobyć wiedzę i wykorzystać cenne wskazówki w pracy jak i w twórczym rozwoju siebie. Mila atmosfera :) super!

Szkolenia komputerowe

6.0
Anna Sukiennik
Termin usługi: październik 2011 

Polecam firmę Szkolenia graficzne ,korzystałam ze szkolenia „CorelDRAW i Adobe Photoshop. Miła i przyjazna atmosfera , fachowa kadra ,przystępne ceny.

Szkolenia komputerowe

6.0
YM
Termin usługi: 2010 rok 

Polecam firmę Szkolenia graficzne ,korzystałem z jej usług dwukrotnie . Miła i przyjazna atmosfera , fachowa kadra ,przystępne ceny .

Szkolenia komputerowe

5.2