Szpital Dziecięcy Polanki - Nocna i Świąteczna Opieka Medyczna (dzieci)

Szpital Dziecięcy Polanki

Wybierz numer

58 520-93-02
Zamknięte - otwarte od 18:00 więcej
 

Artykuły o nas

Oceny (5)

Aleksandra
Termin usługi: luty 2024

Polecam! Krótko czekaliśmy, dziecko zostało zbadane, udzielono mu porady i pomocy.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

5.7
Matka
Termin usługi: grudzień 2022

atka Noch na Polankach to nieporozumienie!!! Brak rejestracji ludzie siedźą w poczekalni po 5-6 godzin z dziećmi lejącymi się przez ręce. Nie wiedza kiedy wchodzą do lekarza, bo jest brak jakiejkolwiek organizacji. W rejestracji siedzi zmęczona, wściekła i chamska Pani która niczego nie ogarnia do tego stopnia ze nie można wejść do rejestracji bo jej to nie pasuje. Żeby wejść do nochu trzeba zadzwonić dzwonkiem którego nikt nie słyszy. Stałam z dzieckiem z 40 stopniowa temperatura 10 min w - 10 stopni przed drzwiami zeby ktoś otworzy! Ale cisza! Brak lekarzy pediatrów! Przyjmują lekarze niewiadomych specjalizacji. Ludzie to jest XXl wiek zróbcie coś z tym bo to jest nieludzkie.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

1.0
B.W.
Termin usługi: kwiecień 2022

Czy leci z nami lekarz? Po 4 godz test covid i dalej oczekiwania kolejne 3 godz i dalej brak jakich kolwiek ruchów ze strony szpitala.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

2.2
Justyna
Termin usługi: grudzień 2021

Cieszę się bardzo, że jest takie miejsce jak opieka świąteczna na Polanki. Byliśmy kilka razy z maluchem, który choruje na weekendy i święta zazwyczaj. ( poniżej 3 lat). W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia pojechaliśmy z synem i jego zaropiałymi oczami ponieważ nabawił się zapalenia spojówki. Bardzo konkretna pomoc już na etapie telefonu przed wizytą. Na miejscu bardzo sympatyczna i pomocna Pani z rejestracji pomogła z wypisaniem dokumentów oraz bardzo empatycznie podeszłą do syna który zazwyczaj boi się obcych ludzi. Dużą cierpliwością także wykazał się Pan doktor, który bardzo dokładnie zbadał syna i uświadomił mnie co do możliwego przebiegu choroby. Nie było nikogo poza nami z rana więc cały proces badania wraz z rejestracją odbył się bardzo sprawnie ( często w normalnej przychodni oczekuje się na wizytę dużo dłużej). Na dodatek na osłodę tego świątecznego poranka syn dostał prezent który został mikołaj dla dzieci z przychodni. Była to dodatkowa niesamowicie miła niespodzianka. Syn był zachwycony samochodzikiem, misiem i dodatkowymi rzeczami jakie znalazły się w paczuszce od Mikołaja ze Świątecznej opieki z Polanki. Szczerze dziękuję za pomoc i tak miły gest. polecam

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

6.0
Lilly
Termin usługi: maj 2020

Bardzo polecam. Byliśmy tam 6 razy z dzieckiem I zawsze taka sama, profesjonalna i miła opieka.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

6.0