Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego

Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego

Wybierz numer

58 555-19-99
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego Gdańsk +7 1
 

O nas

Zespół doświadczonych i dyplomowanych specjalistów łączących wiedzę i duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu większości problemów zdrowotnych. Od 2010 na miejscu wykonujemy rezonans magnetyczny oraz tomografię komputerową
Działamy od 1999 roku.  Na powierzchni blisko 500 m2 stworzyliśmy szpital dla małych zwierząt, który jest w stanie zapewnić komfortową, kompetentną i kompleksową opiękę dla Państwa pupilów.  Od kwietnia 2010 lat posiadamy w szpitalu rezonans magnetyczny i byliśmy pierwszym miejscem w Polsce oferujacym MRI a także tomografię komputerową dla zwierząt.  Nasze 21 letnie doświadczenie w neurochirurgii, ortopedii, chirurgii naczyniowej i onkologicznej, cyfrowym rtg, TK, MRI, echo serca z dopplerem, usg, endoskopii, bronchoskopii i wielu innych, pozwala nam sprawne podejmowanie leczenia, które daje dużo większe szanse na wyleczenie.

Dla Państwa wygody przyjmujemy tylko we wcześniej umówionych terminach.  Nie dotyczy to oczywiście nagłych przypadków.  Nie marnujemy Państwa czasu odsyłaniem do niezliczonych specjalistów i przeciąganiem diagnostyki i leczenia ponieważ większość nawet zaawansowanych  badań i procedur jesteśmy w stanie wykonać na miejscu .   Robimy wszystko aby nie stresować Państwa ani Waszych pupilów wielokrotnymi wizytami wiążącymi się z podawaniem bolesnych zastrzyków i marnowaniem Państwa czasu. 

Nasi dyplomowani specjaliści  i lekarze ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje i posiadają nie tylko wiedzę ale - co jest chyba najważniejsze - doświadczenie i umiejętności praktyczne w wielu specjalistycznych dziedzinach medycyny weterynaryjnej. 

Oceny (9)

JO
Termin usługi: listopad 2023

Super opiekai podejscie do zwierzat z sercem .Felus nasz kochany️ jamniczek mial operacje Dziękuję z calego serca za opieke nad Felusiem ,gdyby nie WY to kto wie... A teraz Felus juz chodzi i z dnia na dzień jest coraz lepiej . Polecam ten szpital wszystkim zwierzakom w 100%

Weterynarze

6.0
Anna H.
Termin usługi: listopad 2023

Chciałam serdecznie podziękować Panu Doktorowi Grzegorzowi Szpilczyńskiemu za podejście do naszego pieska .Każdemu pieskowi życzę tylko takich weterynarzy z powołania .Doktor jest pełen empatii i dla pieska i właściciela a byliśmy przerażeni. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie nasze pytania ,opowiedział jak będzie wyglądało badanie i uspokoił nas .Fifi nie mógł trafić lepiej. Doktorze dziękujemy Panu z całego serca za opiekę

Weterynarze

6.0
Inkognitos
Termin usługi: czerwiec 2023

Miejsce z sercem dla zwierzat!

Weterynarze

6.0
Michał
Termin usługi: maj 2023

Tu nie ma co komentować... po prostu mi przykro.

Weterynarze

1.0
Ewa Bandurska
Termin usługi: marzec 2023

Jak zawsze profesjonalna i szybka pomoc! Bardzo dziękujemy!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy Pani Ewo za tak miłe słowa. Bardzo dziękuję w imieniu całego zespołu

Weterynarze

6.0
Grażyna Rebell
Termin usługi: listopad 2022

Od kilku lat Besso jest pod opieką doktor Anny Szwakopf-Dziedzińskiej i zawsze możemy liczyć na fachową, wspaniałą opiekę. W ubiegłym tygodniu musiał przejść drobny zabieg operacyjny. W trakcie diagnostyki okazało się, że jest drugi guz i całość będzie poważniejszą operacją. Bardzo dziękuję doktor Darii Macholi. Besso, który jest nerwusem z chorą tarczycą i alergiami zachowuje się tak jakby w ogóle nie było operacji a rany goją się wspaniale. Polecam Was wszystkim właścicielom zwierzaków.

Weterynarze

6.0
Cika :)
Termin usługi: kwiecień 2022

Wszystko perfekcyjne , podejście do zwierzaków i właścicieli super ! Dziekuję. :)

Weterynarze

6.0
Monika Wróbel
Termin usługi: kwiecień 2022

Najlepsza Szpital Weterynaryjny w Trójmieście

Weterynarze

6.0
Danuta Brzoskowska
Termin usługi: kwiecień 2022

Cudowny zespół kompetentnych ludzi....Loki dziękuje za opiekę i profesjonalizm...polecam gorąco...oby więcej takich lekarzy.

Weterynarze

6.0