PB SZYMICHOWSKI

Pruszcz Gdański 83-000, Henryka Arctowskiego 2 (przy terenie budowy)

PB SZYMICHOWSKI

Wybierz numer

509-127-664 509-127-751 509-127-754
s...@szymichowski.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

Inwestycje

O nas

PB SZYMICHOWSKI specjalizuje się w realizacji obiektów mieszkalnych i budowlanych w tym również obiektów przemysłowych i biurowych na Pomorzu.
Z powodzeniem realizujemy liczne projekty budowlane i deweloperskie.
W centrum Pruszcza Gdańskiego powstały dwa nasze osiedla, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Osiedle Olszewskiego – nowoczesny, kameralny, ogrodzony kompleks mieszkaniowy położony w centrum Pruszcza Gdańskiego u zbiegu ulic Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego. Idealna lokalizacja inwestycji umożliwia sprawny dojazd do centrum Gdańska w 15minut, a centrum Pruszcza masz w zasięgu ręki. W sąsiedztwie osiedla znajduje się bogata infrastruktura handlowo – oświatowa: nowo powstałe duże centrum handlowe, szkoła, przychodnie, Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe. Osiedle bezpośrednio graniczyć będzie z bogato wyposażonym miejskim parkiem. W parku tym przewiduje się powstanie boisk sportowych wielofunkcyjnych, ścieżek rowerowych, siłowni zewnętrznej oraz placów zabaw dla różnej kategorii wiekowej dzieci.
Osiedle Pruszcz Park - to park nie tylko z nazwy. W centrum Pruszcza Gdańskiego powstaje zielony raj dla tych, którzy cenią sobie wygodne życie w spokoju i w harmonii z naturą. Pruszcz Park to nowoczesne osiedle, które powstaje przy ul. Arctowskiego (u zbiegu ul. Cichej i ul. Raciborskiego). Atrakcyjna lokalizacja zapewni codzienny komfort życia poprzez bliskość bogatej infrastruktury, sklepów, usług, szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz atrakcyjnej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Blisko stąd do Gdańska Głównego, a strategicznym punktem jest łatwy dostęp do obwodnicy oraz autostrady, jak również pozostałych dzielnic Trójmiasta.
Z uwagi na najwyższe standardy osiedle zostało zaprojektowane z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami. Wykończenie części wspólnych, przez połączenie elegancji z naturą, świadczyć będzie o prestiżu nowo powstałego osiedla. W trosce o mieszkańców powstanie klub osiedlowy, place zabaw, a przestrzeń między budynkami wypełniona będzie naturą.
Lokale zostały zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dbałością o wygodę i funkcjonalność. Mieszkania na parterze będą wyposażone w przydomowe ogródki, na pierwszym piętrze znajdować się będą piękne zielone tarasy, natomiast na ostatniej kondygnacji zaprojektowano duże i przestronne balkony.
Wnętrza klatek schodowych charakteryzować się będą niepowtarzalnym klimatem i stylem. Połączenie kamienia, naturalnej roślinności oraz drewna podkreśli wyjątkowość i prestiż tego miejsca. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z osiedlowych parków ze zróżnicowaną roślinnością i podświetlanymi elementami małej architektury o wyjątkowym charakterze – powstaną one w przestrzeni między budynkami.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mieści się biuro sprzedaży?
Biuro sprzedaży mieszkań znajduje się na terenie inwestycji Pruszcz Park, przy ul. Arctowskiego 2 w Pruszczu Gdańskim.
W jakie dni można się kontaktować z biurem sprzedaży?
Biuro sprzedaży jest otwarte dla naszych Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 oraz w soboty między 09:00 a 15:00.
Czy mogę obejrzeć mieszkanie na budowie?
Tak, mamy możliwość wprowadzenia Klientów na teren budowy i zaprezentowanie wybranych układów mieszkań.