PB SZYMICHOWSKI

83-000 Pruszcz Gdański, Cicha
(przy terenie budowy)
509-127-664, 509-127-751, 509-127-754
s...@szymichowski.pl pokaż
https://www.szymichowski.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 18:00
sob9:00 - 15:00

Napisali o nas

O nas

PB SZYMICHOWSKI specjalizuje się w realizacji obiektów mieszkalnych i budowlanych w tym również obiektów przemysłowych i biurowych na Pomorzu.
Z powodzeniem realizujemy liczne projekty budowlane i deweloperskie.

W centrum Pruszcza Gdańskiego powstały dwa nasze osiedla, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Osiedle Olszewskiego – nowoczesny, kameralny, ogrodzony kompleks mieszkaniowy położony w centrum Pruszcza Gdańskiego u zbiegu ulic Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego. Idealna lokalizacja inwestycji umożliwia sprawny dojazd do centrum Gdańska w 15minut, a centrum Pruszcza masz w zasięgu ręki. W sąsiedztwie osiedla znajduje się bogata infrastruktura handlowo – oświatowa: nowo powstałe duże centrum handlowe, szkoła, przychodnie, Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe. Osiedle bezpośrednio graniczyć będzie z bogato wyposażonym miejskim parkiem. W parku tym przewiduje się powstanie boisk sportowych wielofunkcyjnych, ścieżek rowerowych, siłowni zewnętrznej oraz placów zabaw dla różnej kategorii wiekowej dzieci.
Osiedle Pruszcz Park - to park nie tylko z nazwy. W centrum Pruszcza Gdańskiego powstaje zielony raj dla tych, którzy cenią sobie wygodne życie w spokoju i w harmonii z naturą. Pruszcz Park to nowoczesne osiedle, które powstaje u zbiegu ulic Raciborskiego i Cichej. Atrakcyjna lokalizacja zapewni codzienny komfort życia poprzez bliskość bogatej infrastruktury, sklepów, usług, szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz atrakcyjnej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Blisko stąd do Gdańska Głównego, a strategicznym punktem jest łatwy dostęp do obwodnicy oraz autostrady, jak również pozostałych dzielnic Trójmiasta.
Z uwagi na najwyższe standardy osiedle zostało zaprojektowane z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami. Wykończenie części wspólnych, przez połączenie elegancji z naturą, świadczyć będzie o prestiżu nowo powstałego osiedla. W trosce o mieszkańców powstanie klub osiedlowy, place zabaw, a przestrzeń między budynkami wypełniona będzie naturą.
Lokale zostały zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dbałością o wygodę i funkcjonalność. Mieszkania na parterze będą wyposażone w przydomowe ogródki, na pierwszym piętrze znajdować się będą piękne zielone tarasy, natomiast na ostatniej kondygnacji zaprojektowano duże i przestronne balkony.
Wnętrza klatek schodowych charakteryzować się będą niepowtarzalnym klimatem i stylem. Połączenie kamienia, naturalnej roślinności oraz drewna podkreśli wyjątkowość i prestiż tego miejsca. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z osiedlowych parków ze zróżnicowaną roślinnością i podświetlanymi elementami małej architektury o wyjątkowym charakterze – powstaną one w przestrzeni między budynkami.

Zdjęcia

Aktualne inwestycje

 • PruszczPark

  PruszczPark

  Pruszcz Gdański, ul. Raciborskiego/Cicha  Mapka
  • Zabudowa: wielorodzinna, handel i usługi
  • Metraż: od 25 do 90 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie
 • Osiedle Olszewskiego

  Osiedle Olszewskiego

  Pruszcz Gdański, ul. Olszewskiego/Wróblewskiego  Mapka
  • Zabudowa: wielorodzinna
  • Metraż: od 25 do 69 m2
  • Sprzedaż: zakończona
  • Realizacja: zakończona