Tomasz Skrla - Agent z Misją

Tomasz Skrla - Agent z Misją

Wybierz numer

602-856-444
a...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/1 - Tomasz Skrla - Agent z Misją Gdańsk 4
 

O nas

Od 2011 roku jestem zawodowo związany z branżą finansowo-ubezpieczeniową. Na początku swojej finansowej drogi pracowałem jako doradca w ING Banku Śląskim. Czas spędzony w bankowości pozwolił mi na zdobycie cennego doświadczenia, a także umożliwił mi szersze, całościowe spojrzenie na sprawy finansowe moich klientów.

Od 2015 roku jako Agent z Misją, prowadzę własną firmę jako konsultant ds. planowania finansowego. Z dumą i pełnym przekonaniem współpracuję z firmą Prudential.

Zabezpieczam przyszłość finansową Twoich bliskich, Twoją emeryturę i oszczędności.

Oceny (1)

Mateusz Rydzak-Moc
Termin usługi: styczeń 2024 

Mam przyjemność korzystać z usług Tomasza od 2020 roku stycznia. W marcu został moim szefem i liderem w roztropnej firmie ubezpieczeniowej. Dla mnie wartości i przykład pracy jest jego wizytówka ale też szacunkiem jak facet powinien pracować. Szczerość, dobitne pytania i jakość. Dzięki Tomasz za współpracę ze mną, moja rodzinna i innymi klientami. Będę Cię polecał jak mogę do końca mej emerytury. Zakończyłem współpracę w maju 2022 jednak wiem że mam możliwość powrotu. Moja Żona i rodzina też bardzo korzysta z jego usług.

Ubezpieczenia

5.9