G.Z.T. TELKOM-TELMOR SP. Z O.O.

80-172 Gdańsk, Franciszka Schuberta 104 Mapka
58 739-59-59  fax:  58 382-33-88
t...@telmor.pl pokaż
www.telmor.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

TELKOM-TELMOR - jesteśmy polską firmą, która od początku swojego istnienia wyznacza najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań w świecie sygnałów i technologii. Posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w branży elektronicznej, www.telmor.pl

Ponad 60 lat działalności na rynku pozwoliło naszej firmie TELKOM-TELMOR zdobyć i wypracować kompetencje oraz unikalne know-how w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do transmisji sygnałów. Nasza oferta produktowa obejmuje elementy do budowy indywidualnych instalacji antenowych oraz wysoce wyspecjalizowane urządzenia elektroniczne wykorzystywane w technice cyfrowej do obsługi sieci HFC, infrastruktury optycznej, jak również do odbioru telewizji cyfrowej DVB-T w dużych instalacjach zbiorowych RTV/SAT. Produkty te są bazą dla świadczonych przez nas usług projektowania sieci dystrybucji sygnałów telewizyjnych i przesyłu danych oraz integracji rozwiązań w tych obszarach.

Wizytówką naszej oferty jest dbałość o zachowanie jak najwyższego stosunku jakości do ceny, zarówno produktów, jak i usług. Dzięki starannej selekcji i rzetelnej kontroli oferowanych przez nas urządzeń, ich rzeczywiste parametry są zawsze zgodne z parametrami deklarowanymi w specyfikacji. Jako producent nie tylko zapewniamy dostępność naszych produktów, ale gwarantujemy ciągłość wiarygodnej, fabrycznej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Ponadto w każdej chwili jesteśmy w stanie uruchomić lub wznowić produkcję wyrobów oczekiwanych przez naszych Klientów.

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne i dobrze wyposażone zaplecze badawczo-rozwojowe oraz dwa zakłady produkcyjne: elektroniczny i mechaniczny. Zatrudniamy ponad 250 osób, dbając o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Współpracujemy ze środowiskiem naukowym Politechniki Gdańskiej oraz angażujemy się w rozwój szkolnictwa średniego, kształcącego na kierunkach teleinformatycznych i elektronicznych.

TELKOM-TELMOR dba o rozwój oferowanych urządzeń i rozwiązań współpracując z partnerami Biznesowymi w kraju i za graniczą oraz ze środowiskiem naukowym Politechniki Gdańskiej.
Firma organizuje szkolenia i warsztaty techniczne dla Partnerów Biznesowych i Kontrahentów także dla przyszłych - potencjalnych pracowników Szkół Technicznych - między innymi Technikum Łączności w Gdańsku i w Wejherowie.

Najwyższa jakość i integracja rozwiązań w obszarze przetwarzania sygnałów to cel naszej działalności.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą na nowej stronie www.telmor.pl.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »