TMN Kids

TMN Kids

Wybierz numer

533-149-011
k...@trainmenow.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/21 - TMN Kids Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/21 - TMN Kids Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/21 - TMN Kids Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/21 - TMN Kids Gdańsk +18 1
 

O nas

Misja

 

TMN Kids działa od ponad 8 lat – wcześniej zajęcia organizowaliśmy pod nazwą Jaguar Kids. Naszą misją jest popularyzowanie aktywności fizycznej i zarażanie pasją do sportu dzieci w wieku 2-18 lat.
Jesteśmy pomostem między edukacją i sportem oraz uzupełnieniem edukacji żłobkowej, przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
 
 

Zajęcia

 

Kids – piłka nożna dla dzieci
Na treningach, prowadzonych przez pasjonatów pracy z najmłodszymi, uczymy się podstaw gry w piłkę nożną, budujemy prawidłowe wzorce motoryczne u Dzieci oraz uczymy ich dyscypliny, zdrowej rywalizacji i zasad fair play.

Nasze treningi trwają 30-45 minut i są dostosowane do tempa i możliwości maluchów.

Toddlers – zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych
To zajęcia sportowe dla Dzieci w wieku 2-4 lat podczas których czynny udział w treningach biorą również Rodzice naszych najmłodszych graczy. W trakcie zajęć rozwijamy zdolności motoryczne, równowagę i koordynację Dziecka, poprzez zwiększenie świadomości i kontroli własnego ciała. Podczas treningów organizujemy zabawy biegowe, tory przeszkód, zabawy kolorami, ćwiczenia z piłkami, zabawy wyciszające budujące więź między Rodzicem a Dzieckiem.

Drużyna Marzeń – zajęcia piłkarskie dla dzieci z niepełnosprawnościami
Drużyna piłkarska dla dzieci z niepełnosprawnościami codziennie pokazuje nam, że w sporcie jak i normalnym życiu, nie ma barier nie do pokonania. Oprócz treningów dzieci biorą udział w wielu wyjazdach, eventach i turniejach organizowanych na terenie całej Polski!
W naszych szeregach grają dzieci w wieku 4-18 lat!

Dodatkowe wydarzenia - w tym organizacja urodzin!
Chętnie pojawimy się na różnych dodatkowych wydarzeniach sportowych na terenie całego Trójmiasta i okolic.
Dodatkowo, zapewnić możemy Waszym najmłodszym pociechom niezapomniane urodziny w sportowym stylu, które organizujemy na naszym boisku!
 


Nasze grupy

 

Znajdziecie nas w wielu punktach na mapie Gdańska i okolic. Dzięki temu z łatwością dojedziecie na nasze zajęcia, a Wasze Dzieci będą mogły cieszyć się czasem spędzonym na sportowo z kolegami ze swojej okolicy!

W tym sezonie gramy w 6 lokalizacjach:
1. Be Montessori School, ul. Schuberta 79, Gdańsk Morena
2. SP Montessori, ul. Siostry Faustyny 14, Gdańsk Kowale
3. SP 85, ul. Stolema 59, Gdańsk Jasień
4. SP Borkowo, ul. Akacjowa 2
5. Przedszkole Uśmiech Dziecka Karczemki, ul. Kalinowa 71, Gdańsk Karczemki
6. SP 84, ul. Otomińska 72, Kiełpino Górne

Prowadzimy również grupy zamknięte – dedykowane Dzieciom z poszczególnych przedszkoli. Jeśli są Państwo zainteresowani spersonalizowaną ofertą prosimy o kontakt mailowy.
 

Co nas wyróżnia?

 

1. Możliwość korzystania z zajęć 1 lub 2 razy w tygodniu
2. Mapa TMN Kids – Nasze treningi to nie tylko aktywność fizyczna. Podczas zajęć zabieramy Dzieci w podróż dookoła świata! Każdy zawodnik otrzymuje mapę, na której przez cały rok zbiera naklejki podczas tematycznych zajęć!
3. Miniturnieje – To nasze cykliczne spotkania, gdzie co miesiąc łączymy ze sobą wszystkie środowiska TMN w trakcie sportowych rozgrywek, warsztatów i konkursów.
4. Edukacja żywieniowa – Wierzymy, że edukacja żywieniowa od najmłodszych lat, to klucz w budowaniu wzorców, które swoje pozytywne skutki przynosić będą naszym podopiecznym wiele lat po opuszczeniu naszego klubu.
5. Festyny – W większym gronie spotykamy się co roku na festynie Mikołajkowym, podczas którego obchodzimy Urodziny naszej Drużyny Marzeń. Pomiędzy piłkarskimi rozgrywkami i sportowymi wyzwaniami organizowanymi przez naszych partnerów, zapewniamy poczęstunek, podarunki dla najmłodszych, konkursy, fotobudkę i wiele innych!
 
 

Dla kogo?

 
1. TMN Kids, to przestrzeń, w której odnajdzie się każde Dziecko! Zapraszamy zarówno dziewczynki, jak i chłopców, którzy kochają sport! Podczas naszych treningów, dobrze będą się bawiły:
2. Dzieci żłobkowe w wieku 2-4 lata,
3. Każdy przedszkolak,
4. Uczniowie w wieku 7-10 lat,
5. Dzieci z niepełnosprawnościami w wieku 4-18 lat!
 
 

Dlaczego warto?

 

Twoje Dziecko podczas treningów z TMN Kids:
- poznaje świat poprzez sport,
- uczy się zwycięstw i porażek,
- poznaje autorytet zewnętrzny – Trenera,
- uczy się zdrowej rywalizacji i zasad fair play,
- buduje przyjacielskie relacje z innymi Dziećmi!

Nie czekaj! Zostań częścią zespołu TMN KIDS!