TS PCB

TS PCB

Wybierz numer

58 325-26-92
k...@tspcb.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/5 - TS PCB Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - TS PCB Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - TS PCB Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - TS PCB Gdańsk +2 1
 

O nas

O FIRMIE
TS PCB od ponad 30 lat jest wiodącym producentem płytek drukowanych. Przez wszystkie minione lata doprowadziliśmy proces produkcyjny do perfekcji, co pozwala nam zapewniać doskonałą, powtarzalną jakość obwodów, jak również oferować ich wykonanie w dowolnie wybranym przez klienta terminie. Jako jeden z nielicznych producentów potrafimy wprowadzać zmiany w projektach klientów także już w trakcie produkcji obwodów, co niejednokrotnie decyduje o powodzeniu przedsięwzięć naszych klientów.

OFERTA
Wykonywane obwody drukowane: wielowarstwowe, dwustronne, jednostronne
Profil produkcji: średnie i małe serie, prototypy
Możliwości produkcyjne: 40 tys. m2/rok
Stosowane laminaty: FR4, high Tg, aluminiowe, mikrofalowe
Dostępne kolory maski: zielona, niebieska, czerwona, biała, czarna, żółta
Dostępne kolory opisów: biały, żółty, czarny, niebieski, czerwony
Dostępne pokrycie: złoto chemiczne, HAL bezołowiowy
Obróbka mechaniczna: frezowanie, rylcowanie, ślepe i zagrzebane przelotki, frezowanie na głębokość, fazowanie
Terminy realizacji dla zleceń prototypowych: ekspres od 4 dni, standard 7 dni
Terminy realizacji dla zleceń produkcyjnych: ekspres od 24 h, 5 dni w ofercie 5 LT, standard 9 dni

POLECANE PRODUKTY
5LT - zamówienia na obwody jednostronne, dwustronne lub wielowarstwowe o powierzchni od 1 do 5 m2 w ciągu 5 dni roboczych. Korzystając z tej oferty klient nie ponosi kosztu przygotowania procesu testowania, a koszt dokumentacji jest wyjątkowo korzystny. Oferta dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pcb-technoservice.eu.

Obwody drukowane na podłożu aluminiowym - polecane zwłaszcza dla rozwiązań LED. Proponujemy jedną z korzystniejszych cen takich obwodów na rynku.

Obwody wielowarstwowe - realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, które stanowią zdecydowaną większość naszego wolumenu produkcji.

Prototypy TSka - zlecenia prototypowe o łącznej powierzchni do 12 dm². Korzystając z tej oferty klient nie ponosi kosztu dokumentacji trwałej. Kalkulator cen zleceń TSka jest dostępny na naszej stronie internetowej.

OBSŁUGA KLIENTA
Sklep internetowy - swoim klientom proponujemy obsługę za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zamawianie obwodów jest tu tak proste jak zwykłe zakupy w Internecie!
Wsparcie techniczne - do dyspozycji naszych klientów pozostaje wiedza naszych inżynierów CAM oraz technologów. Każdy projekt można z nami skonsultować przed podjęciem decyzji o uruchomieniu produkcji.