TYGRYS.NET

b...@tygrys.net pokaż
Zamknięte więcej
  • Zdjęcie 1/6 - TYGRYS.NET Rumia 4
  • Zdjęcie 2/6 - TYGRYS.NET Rumia 3
  • Zdjęcie 3/6 - TYGRYS.NET Rumia 2
  • Zdjęcie 4/6 - TYGRYS.NET Rumia +3 1
 

O nas

Największa sieć telekomunikacyjna dostarczająca najwyższej jakości usługi multimedialne na terenie Rumi i okolic. Specjalizujemy się również w obsłudze informatycznej firm. Tworzymy systemy monitoringu, kontroli dostępu i serwerów.

Nasze doświadczenie budujemy od roku 2003 obsługując klientów indywidualnych oraz biznesowych, w tym szkoły, urzędy i firmy prywatne.

Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi multimedialne:
- przyłącza światłowodowe,
- nielimitowaną prędkość ściągania i wysyłania danych przy podłączeniu do sieci, 
- Internet radiowy,
- dwa rodzaje telewizji kablowej,
- telefonię stacjonarną.

Dodatkowo specjalizujemy się w:
- systemach monitoringu,
- kontroli dostępu,
- administracji serwerów,
- opiece informatycznej firm. 

 

Oceny (15)

Ola
Termin usługi: maj 2023

Jestem bardzo zadowolona z usług internetowych firmy Tygrys.net. Obsługa klienta jest bardzo przyjazna i pomocna - zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedź i profesjonalną pomoc w razie problemów. Polecam firmę każdemu, kto szuka niezawodnych i szybkich usług internetowych

Dostawcy internetu

5.2
Rumia
Termin usługi: listopad 2022

Super obsługa! Sprawna realizacja i koszty przystępne!

Dostawcy internetu

6.0
Kasia
Termin usługi: listopad 2019

Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bezawaryjnie! Serwis techniczny oraz telefoniczny na wysokim poziomie! Polecam !!!

Dostawcy internetu

6.0
dj_jerry86
Termin usługi: rok

Mam od nich tv i neta od roku. 100mbit w górę i dół, prawie 100 kanałów tv w tym masę sportu i to wszystko za 99zł. Mega Pakiecik! Zero lagów, w CODa mam najlepsze pingi w moim klanie!!!!

Dostawcy internetu

6.0
Maga
Termin usługi: listopad 2011

Od tygodnia mam telewizję kablową z Tygrysa i gorąco polecam - jakość obrazu lepsza niż w zwykłych kablówkach. Mój Mężczyzna zaciesza, bo w pakiecie podstawowym ma dużo kanałów sportowych - w tym eurosport i polsat sport w HD. Ja mam moje ulubione bbc lifestyle. Abonament tylko 40 zł a oferta lepsza jak w N. Jak ktoś już ma internet z Tygrysa to instalacja TV trwa chwilkę.

Dostawcy internetu

6.0
tomi1980
Termin usługi: 2011-11-23

Podłączyli mnie chłopaki w zeszłym tygodniu (Osiedle Królewskie) i zasuwa :D 100 Mbit z rapida to jest to! Nie limitują prędkości, co mi bardzo odpowiada. Dodatkowo dają TV w pakiecie (polsat sport HD, filmboxy hd)... POLECAM!

Dostawcy internetu

6.0
Agnieszka
Termin usługi: 18.05.2011

Jestem zadowolona z Tygrysa ponieważ oferta jest bardzo atrakcyjna , ale przede wszystkim montaż internetu i anteny satelitarnej został wykonany bardzo sprawnie i solidnie . Obsługa bardzo miła, polecam wszystkim - naprawdę warto .

Dostawcy internetu

6.0
pomorzanin71
Termin usługi: 4lata

Jestem bardzo,ale to bardzo zadowolony z internetu Tygrysa.Super predkosc,super obsluga,zero zawieszen,atrakcyjna cena za predkosc 25MB/s.Konkurencja tj.upc,chopin,tp,itp moga tylko pozazdroscic takiego internetu Tygrysowi.

Dostawcy internetu

6.0
Johny22
Termin usługi: 1 rok

59zl za 25Mbit/s mówi samo za siebie, zresztą wystarczy zobaczyć wyniki firmy Nowatel na speedtest.net Obsługa super, zresztą to chłopaki z osiedla, i zawsze są pod ręką, gdy potrzeba. Pozdrowienia i tak trzymajcie! :-) PS. Widze, że konkurencja nie śpi... ;P Ale jeżeli chcecie oczernić tygrysów, to przynajmniej wymyślcie coś sensownego :) To chyba jedyna sieć w okolicy, która ma otwarte forum, gdzie każdy może napisać co go boli... Sprawdźcie sami :)

Dostawcy internetu

5.2
Nie-klient
Termin usługi: Dziś

Dziś rozmawiałem z Panią, która obsługuje infolinię... Jestem zaskoczony... i niestety negatywnie. Dlaczego?
Pomimo, że Pani była naprawdę przemiła i nic złego o tejże osobie nie mogę powiedzieć, to jednak wielki minus do osoby zarządzającej ową firmą Tygrys.net. Otóż chciałem skorzystać z oferty... zaś pani przekazała mi info, że osoba, która sprawdza czy jest dostępność sygnału może najpóźniej do mnie przyjechać o 15:30. Niestety o tej godzinie to ja kończę pracę (i tak szybko jak na polskie warunki, zazdroszczę tym co kończą o 15, a jest ich coraz mniej). Zdziwiłem się ową odpowiedzią, dla mnie niezrozumiałą, która uderza w wizerunek firmy. Dziś każdy podmiot gospodarczy walczy o Klienta, lecz nie Tygrys.net. Moje zaskoczenie przekazałem Pani, lecz odpowiedziała, że nie Ona ustala warunki pracy/współpracy z klientami i nic nie może w tym temacie zrobić... i dodatkowo odpowiedź brzmiała "mamy bardzo dużo nowych Klientów i nie nadążamy, a mamy tylko jedną osobę, która sprawdza czy sieć w danym miejscu jest dostępna".
.......

Dostawcy internetu

1.8
Stary klient
Termin usługi: 5 lat

Najlepsza firma w Trójmieście. Szybkie pewna transmisja i natychmistowa reakcja

Dostawcy internetu

6.0
klient
Termin usługi: INTERNET

Szybkość wcale nie jest taka jaka o jakiej zapewnię firma "TYGRYS.NET" Mam internet od zaledwie tygodnia i kilka razy sam się wyłącza na dodatek zacina się i zapewniam że nie jest to problem komputera. Poza tym obsługa która zakłada łącze w mieszkaniu, delikatnie mówiąc jet "chamska" i niekulturalna. Zapewne są to ludzie niewykwalifikowani, przynajmniej można odnieść takie wrażenie.

Dostawcy internetu

1.6
onanizer
Termin usługi: ok. dwa lata

niezmiennie , codziennie cieszę się że mieszkam w zasięgu światłowodów " TYGRYS.NET ". Umowa niby na 10Mb/s synchroniczne ale to nieprawda , przeważnie jest po 30Mb/s w dwie strony.

Dostawcy internetu

6.0
Zosia
Termin usługi: 4 lata

super prędkość, rewelacyjni i profesjonalni serwisanci, mozliwośc zawieszenia usługi np. na wyjazd lub awarie sprzętu, umowa na czas nieokreślony, szczerze polecam! reagują natychmiast na zgloszenie telefoniczne czy mailowe, szkoda, że tylko na terenie Rumi

Dostawcy internetu

6.0
x
 

poprostu tygrysy!!!!!!!!!!!!

Dostawcy internetu

5.4