Oceny (13)

Joanna
Termin usługi: marzec 2024 

Polecam. Jest jakaś metoda uczenia, wyselekcjonowani lektorzy, monitorowanie postępu w nauce. Jest reakcja na potrzeby uczącego się, możliwość zmiany lektora.

Szkoły językowe

5.8
Marcin
Termin usługi: marzec 2024 

Korzystałem z usług tej firmy przez ponad rok czasu. Na początku było wszystko w porządku, aż do momentu zmiany pierwszego lektora. Wychodzę z założenia że firma od jakiego czasu zaczęła świadczyć usługi poznawania nowych lektorów, a nie prowadzenia ciągłości nauczania, ponieważ jest u nich bardzo duża rotacja. Po upływie ponad roku postanowiłem wypowiedzeć umowę firmie i w tedy zaczęły się schody. Nagle stawka za jedną lekcje, która widniała na umowie wzrosła o 15 zł. Powoływali się na zapis regulaminu o dodatkowych kosztach związanych z wypowiedzeniem umowy przez klienta, nie ma tam żadnej kwoty. Nagle również pojawił się cennik za usługi i przestała według firmy obowiązywać stawka z umowy. Firma zabezpiecza się tym że nadpłaca się jej za lekcje do przodu, a po wszystkim to oni decydują czy ci zwrócą pieniądze, czy też nie i jaka ewentualnie będzie kwota. Nigdzie w umowie nie jest zawarta informacja o minimalnej liczbie lekcji jaką trzeba odbyć żeby zachować stawkę z umowy. Firma ma tendencję do nieinformowania o potencjalnych kosztach w razie wypowiedzenia umowy.

Szkoły językowe

1.0
Milena S.
Termin usługi: styczeń 2024 

Moim zdaniem Talkersi są absolutnie fantastyczni! Profesjonalizm na każdym kroku. Przyjazny i pomocny team nauczycieli, nowoczesne metody nauczania. Lekcje są tak zróżnicowane pod względem treści i formy pracy , że nauka staje się angażująca od samego początku zajęć aż do ostatniej minuty. I właśnie to wyróżnia Talkersòw spośród innych firm. Polecam każdemu :)

Szkoły językowe

6.0
Maciej
Termin usługi: listopad 2023 

Najlepsza szkoła języka angielskiego. I czoywiście najlepsi lektorzy

Szkoły językowe

6.0
Alicja
Termin usługi: listopad 2023 

Zajęcia bardzo dobrze prowadzone, nastawione na komunikację. Kontakt z opiekunami również. Polecam!

Szkoły językowe

5.5
Klientka
Termin usługi: październik 2023 

Zajęcia z lektorką ok. Ale organizacja szkoły na minus. Słaby kontakt z opiekunem klienta.

Szkoły językowe

3.0
Anonim
Termin usługi: październik 2023 

Polecam, zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze.

Szkoły językowe

5.9
Tomasz
Termin usługi: październik 2023 

Full profesjonalne i elastyczne podejście do klienta, dobrzy uważni nauczyciele, miłą atmosfera. Czuję, że robię wyraźne postępy. Polecam bardzo :)

Szkoły językowe

6.0
Just
Termin usługi: październik 2023 

Polecam! Mam super nauczycielkę z którą można porozmawiać o wszystkim. Oczywiśćie po Angielsku. Widzę postępy u siebie i mam nadzieje, że cel, który sobie określiłem uda się spełnić :)

Szkoły językowe

6.0
Rob
Termin usługi: grudzień 2019 

Na pewno ośmielą do mówienia. Niestety ceny są wysokie i mało przystępne.

Szkoły językowe

4.0
Jan Jump
Termin usługi: co tydzien 

szczerze polecam dla każdego kto chcę się nauczyć angielskiego, pierwsza lekcja darmowa więc czemu nie spróbować ! Fajne podejście do nauki = sukces gwarantowany dla obu stron !

Szkoły językowe

6.0
Monika
Termin usługi: 12.02.2015 

"Od paru lat staram się na różne sposoby nauczyć języka angielskiego. Przeszłam już etap samonauki , nauki grupowej, fiszek, aplikacji internetowych i... nic. Po pierwszych godzinach uczenia się, zapał słabł a wiedza ulatywała bezpowrotnie :). Wiktora spotkałam starajac się o pracę, kiedy to profesjonalnie tłumaczył moim niedoszłym pracodawcą, po angielsku to, co sama chciałam powiedzieć a niestety nie potrafiłam... Poprosiłam go o lekcje online, ( dzieli nas odległość, która uniemożliwia kontakt osobisty) ponieważ po chwili rozmowy z nim nabrałam przekonania i zaufania iż spotkałam człowieka z wielką pasją, radością tworzenia i szacunkiem do ludzi. Jestem po paru godzinach lekcji z Wiktorem...i wciąż chcę się uczyć, to jego wielki sukces ( nie wiem czy wie o tym :D ). W ciągu paru tygodni nauczyłam się więcej o...uczeniu niż przez moje 40 lat :))) Zawsze przygotowany, nigdy się nie spóźnia i zaskakuje nowymi pomysłami a najważniejsze- BARDZO CIERPLIWY! Polecam wszystkim serdecznie !"

Szkoły językowe

6.0
Kasia
Termin usługi: 18.03.2015 

Gorąco polecam! Dzięki Wiktorowi zaczełam mówić po angielsku. Odświeżyłam podstawy dzieki czemu nie boje się rozmawiać na coraz trudniejsze tematy. Jesli czujesz blokade przed konwersacją ten człowiek pomoże Ci ją pokonać. Niesamowita energia, udzielający sie optymizm a do tego pełen profesjonalizm.

Szkoły językowe

5.5