Tawerna

adres
81-345 Gdynia, al. Jana Pawła II 11
(przy klubie Pokład)
telefon
730-175-382
e-mail
g...@gmail.com pokaż
www
www.tawerna-gdynia.pl
instagram
/zielona
Godziny otwarcia
Restauracja
pn-czw7:00 - 22:00
pt-sob7:00 - 23:00
nd7:00 - 22:00
Podane godziny dotyczą godzin pracy kuchni
Pub
codzienniecałą dobę
Lokal czynny całą dobę
 

rodzaj kuchni:   rybna, polska
udogodnienia:   ogródek letni

Napisali o nas

O nas

Stali bywalcy mówią o nas "Zielona Tawerna". Może dlatego, że we wnętrzu stylizowanym na mesę starego statku jest sporo zielonych elementów lub dlatego, że w jego środek wrósł pień prawdziwego drzewa?

Może też kojarzyć się z zieloną Irlandią, o której ułożono i wyśpiewano wiele szant. W Tawernie możecie Państwo posłuchać nie tylko żeglarskich pieśni, albowiem nie brakuje tu dobrej rockowej muzyki, granej na żywo, codziennie od godziny 20.

Ruch nigdy tu nie zamiera, no może w okolicach piątej nad ranem, gdy wychodzą ostatni goście i trzeba szybko ogarnąć salę, posprzątać i przygotować się do wydawania śniadań. Ich cena waha się od 7 do 16 zł, więc cieszą się dużą popularnością. Godne polecenia są wyśmienite, pokaźnych rozmiarów omlety zapiekane z serem. Prawdopodobnie po zjedzeniu takiego śniadania poczujecie się Państwo głodni dopiero wieczorem. Jednak zarówno ci, dla których obiad jest najważniejszym posiłkiem dnia, jak i osoby ceniące sobie nade wszystko kolacje we dwoje lub w gronie przyjaciół, będą usatysfakcjonowani bogatą i oryginalną ofertą kulinarną Tawerny.
Tawerna to przede wszystkim ryby i owoce morza. Proponujemy jedenaście dań głównych z ryb, zarówno morskich i jak z kaszubskich jezior. Goście chwalą sobie stek z halibuta, ucztę morską oraz okonia z pieprzem cytrynowym. Miłośnicy owoców morza mogą zamówić krewetki smażone w maśle , winie i czosnku. Nasza kuchnia jest wyjątkowa i sprawia, że chce się do niej wracać. A może przyczynia się do tego atmosfera drewnianych podłóg i stołów tonących w ciepłym, złotym świetle, bar kuszący kolorami zapomnienia i nadziei na przygodę? Lub zwyczajne chwile relaksu, miły czas spędzony w klimatycznym miejscu, przy dobrej muzyce i jedzeniu?

Zapraszamy przekonajcie się osobiście.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

3.0

w kategorii

Restauracje

 • obsługa:
  1
   
 • menu:
  4
   
 • jakość potraw:
  4
   
 • klimat i wystrój:
  4
   
 • przystępność cen:
  3
   
 • ocena ogólna:
  2
   
średnia ocena (max 6)
3.0
 

Lokal z kiepską obsługą

Ponad pół godziny oczekiwania na jednego ziemniaka i smażonego dorsza to spora przesada, do tego wszystkiego niemiła obsługa zamiast przeprosić za długi czas oczekiwania, podniesionym tonem próbuje klientowi wcisnąć swoje racje. Tak się klientów nie zdobywa, więcej tam nie pójdę.

 • Cezary
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »