Tawerna

81-345 Gdynia, al. Jana Pawła II 11
(przy klubie Pokład) Mapka
730-175-382
g...@gmail.com pokaż
www.tawerna-gdynia.pl
/tawernagdynia
/zielona
Godziny otwarcia
Restauracja
pt-sob7:00 - 24:00
nd7:00 - 22:00
Podane godziny dotyczą godzin pracy kuchni
Pub
pt-sob7:00 - 24:00
nd7:00 - 22:00
Podane godziny dotyczą godzin pracy pubu
 

rodzaj kuchni:   Polska
udogodnienia:   przyjazne zwierzętom, muzyka na żywo, śniadania, menu dla dzieci

Napisali o nas

O nas

Stali bywalcy mówią o nas "Zielona Tawerna". Może dlatego, że we wnętrzu stylizowanym na mesę starego statku jest sporo zielonych elementów lub dlatego, że w jego środek wrósł pień prawdziwego drzewa?

Może też kojarzyć się z zieloną Irlandią, o której ułożono i wyśpiewano wiele szant. W Tawernie możecie Państwo posłuchać nie tylko żeglarskich pieśni, albowiem nie brakuje tu dobrej rockowej muzyki, granej na żywo, codziennie od godziny 20.

Ruch nigdy tu nie zamiera, no może w okolicach piątej nad ranem, gdy wychodzą ostatni goście i trzeba szybko ogarnąć salę, posprzątać i przygotować się do wydawania śniadań. Ich cena waha się od 7 do 16 zł, więc cieszą się dużą popularnością. Godne polecenia są wyśmienite, pokaźnych rozmiarów omlety zapiekane z serem. Prawdopodobnie po zjedzeniu takiego śniadania poczujecie się Państwo głodni dopiero wieczorem. Jednak zarówno ci, dla których obiad jest najważniejszym posiłkiem dnia, jak i osoby ceniące sobie nade wszystko kolacje we dwoje lub w gronie przyjaciół, będą usatysfakcjonowani bogatą i oryginalną ofertą kulinarną Tawerny.
Tawerna to przede wszystkim ryby i owoce morza. Proponujemy jedenaście dań głównych z ryb, zarówno morskich i jak z kaszubskich jezior. Goście chwalą sobie stek z halibuta, ucztę morską oraz okonia z pieprzem cytrynowym. Miłośnicy owoców morza mogą zamówić krewetki smażone w maśle , winie i czosnku. Nasza kuchnia jest wyjątkowa i sprawia, że chce się do niej wracać. A może przyczynia się do tego atmosfera drewnianych podłóg i stołów tonących w ciepłym, złotym świetle, bar kuszący kolorami zapomnienia i nadziei na przygodę? Lub zwyczajne chwile relaksu, miły czas spędzony w klimatycznym miejscu, przy dobrej muzyce i jedzeniu?

Zapraszamy przekonajcie się osobiście.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »