Teatr Komedii Valldal

znajduje się w Sea Towers

Teatr Komedii Valldal

Wybierz numer

510-157-525
t...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/8 - Teatr Komedii Valldal Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Teatr Komedii Valldal Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Teatr Komedii Valldal Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Teatr Komedii Valldal Gdynia +5 1
 

Imprezy

O nas

Nasz Teatr powstał z potrzeby dawania radości ludziom w każdym wieku,
w każdym miejscu i przede wszystkim - na najwyższym artystycznie poziomie.
O TEATRZE

Na scenę wychodzi DYREKTOR TEATRU. Wyciąga kartkę, chrząka i czyta, głos mu nieco drży.
DYREKTOR TEATRU:
Nasz teatr, nasze miejsce na Ziemi, powstał w 2014 roku w Gdyni.  Skrzyknąłem przyjaciół, którzy nie dość, że są sympatyczni, to jeszcze uzdolnieni w przeróżny sposób. Chodźcie.

Dołączają do niego: DRAMATURG, CHOREOGRAFKA, KOMPOZYTOR, SCENOGRAFKA. Trochę nieśmiali, kłaniają się co i rusz. Widzowie klaszczą.

Wspólnie wymyślamy i tworzymy autorskie spektakle. Dla dużych, małych i tych średnich. Mamy w repertuarze kameralne spektakle komediowe, urocze przedstawienia lalkowe i wielkie, rozbuchane musicale. Nie ograniczamy się do żadnych form, nie boimy się odważnych tematów, jednak przede wszystkim zawsze staramy się  zaskoczyć i rozbawić Was, naszych Najdroższych Widzów.

Widzowie biją brawo. DYREKTOR się wzrusza. CHOREOGRAFKA kręci piruet i podaje DYREKTOROWI chustkę. On wyciera nos, a że jest wielkim człowiekiem, to jego smarkanie zagłusza brawa.

A tych Widzów jest naprawdę mnóstwo! Każdego roku ogląda nas ponad 10 000 osób!

Widownia klaszcze, że hej.

CHOREOGRAFKA (szeptem):
Jeszcze powiedz o warsztatach!

DYREKTOR TEATRU:
Właśnie! Wierzymy, że teatr może być wspaniałą rozrywką, ale i miejscem, który zmienia ludzkie życia! Dlatego prowadzimy całoroczne warsztaty aktorskie, wokalne i taneczne dla dzieci i młodzieży z całego Trójmiasta. Każdego września organizujemy nabór nowych członków naszego teatru.

Nasi podopieczni występują w musicalach, biorą udział w happeningach artystycznych, organizujemy również wyjazdy, podczas których oglądamy profesjonalne produkcje musicalowe z całej Polski.

KOMPOZYTOR wyciąga jeden ze swoich niezliczonych instrumentów i zaczyna grać wzniosłą melodię.
Gdzie byśmy się nie spotkali, będzie twórczo i wesoło. Bo taki jest nasz teatr. Teatr Komedii Valldal.

Widzowie wstają z miejsc. DYREKTOR TEATRU płacze ze wzruszenia. CHOREOGRAFKA kręci piruet i ślizga się na łzach. Przewraca się. Podcina DRAMATURGA. DRAMATURG SCENOGRAFKĘ. SCENOGRAFKA wypuszcza z rąk halabardę, która trafia w instrument KOMPOZYTORA. KOMPOZYTOR przewraca się i pociąga za sznur.

Kurtyna opada.

Oceny (1)

Iwona
Termin usługi: styczeń 2024

Superaśnie spojrzenie na teatr .Forma przedstawienia widowni w różnym wieku możliwości jaką daje scena teatralna pokazania rozmowy z widzami przez sztukę iprzekazu wartości które ulatują w szarej gonitwie dniaa

Teatry

5.7