Najlepsze żłobki Gdańsk

Oceny (9)

Daria
Termin usługi: sierpień 2019

Moja córka uczęszczała do żłobka dwa pełne lata. Jestem bardzo zadowolona. Panie przemiłe i pomocne. Dzieci mialy dużo zajęć plastycznych. Własny ogród pozwalał na codzienne wyjścia na dwór latem jak i w zimę . Co roku na dzień dziecka były organizowane spotkania ze zwierzakami a co tydzień muzyczne zajęcia z zewnętrzną firmą. Do żłobka trzeba było zapisać się kilka miesięcy wcześniej ponieważ od ręki nie ma miejsc. Ceny jak wszędzie w okolicach Gdańsk Południe.

Żłobki

5.8
Mama Oliwki
Termin usługi: 06.2015 - 03.2016

Córka chodziła niecały rok. Uwielbiała tam chodzić! Ciocie przemiłe jak i dyrektorka. Gorąco polecam!

Żłobki

5.6
Marzena
Termin usługi: 2014m.05 - 2015m.09

Z wielkim żalem opuściliśmy Tęczowy Zakątek, Córka uczęsczała tam przez ponad rok - teraz musiała iść już do przedszkola. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za opiekę jaką została tam otoczona przez "Ciocie". Panie, które tam pracują to bardzo ciepłe i empatyczne osoby. Córka nauczyła się tam wielu rzeczy, w tym dyscypliny, przez co nie mam nadzieję nie będzie miała problemów w adaptacji przedkolnej. Jednym słowem - dziękujemy i polecamy :)))

Żłobki

5.6
stokrota
Termin usługi: 28.01.2013

długo zastanawiałam się czy córkę oddać do żłobka, podjęłam taką decyzję mając w świadomości, że nigdy nie znajdę miejsca, do którego nie miała bym uwag, które zagwarantuje mi taką opiekę nad dzieckiem, którą ja mu zapewnię bo wiadomo, że mama to mama:) ponieważ Akademia mieści się niedaleko mojego domu, wybrałam się do niej, a po rozmowie z P. Magdą zdecydowała oddać córkę (nie mała jeszcze roku). Dziś nie żałuję tej decyzji mała dorasta na naszych oczach, jest coraz bardziej samodzielna. Zrobiła się małą gadułą;) widzę co wynosi, jak się uczy, już się nie dziwię wiem skąd umie robić bęc i każe łapać się za rączki;) gdy jest chora widzę że tęskni za dziećmi jak woła do zabawy bo sama się nudzi, ulubiła sobie P. Asię którą serdecznie pozdrawiam

Żłobki

4.3
Tata
Termin usługi: obecnie

Nasz synek zaczął chodzić do tego żłobka dokładnie rok temu, wraz z żoną pragnę wyrazić wielki szacunek dla pani Małgosi za olbrzymią pracę, wielkie zainteresowanie i trud jaki pani włożyła w rozwój naszego dziecka, takie osoby się już rzadko spotyka, sam żłobek zatrudniając taką osobę zyskuje bardzo na wartości. Jak najbardziej polecamy ten żłobek wszystkim rodzicom pozdrawiamy

Żłobki

5.4
Mama
Termin usługi: Obecnie

Polecam z czystym sumieniem wszystkim rodzicom! Ciocia Asia i Aga, to ulubienice mojego syna. Ciocia Aga nawet doświadczyła pożegnania w formie buziaka Bardzo dobrze wyposażony dom, porządne zabawki, czysto, dużo miejsca, ciekawe zabawy, urozmaicony harmonogram dnia. Dzieci bardzo dużo wykonują prac własnoręcznie. Szczególne dni w roku (Dzień dziecka, dzień mamy, wigilia, mikołaj...) zostały świetnie zorganizowane przez Panie opiekunki. TAK DALEJ !

Żłobki

5.4
chemik
  

Moja córeczka chodzi do Akademii od ponad roku, codziennie biegnie do żłobka z ciekawością co dziś "Ciocie" nowego wymyślą - a pomysłów mają mnóstwo dla rodziców też się czasem znajdzie jakieś zadanie :) Gorąco wszystkim polecam bo to piękne miejsce z naprawdę ciepłą domową atmosferą. Pozdrawiam "Ciocie" i współczuję krzywdzących opinii.

Opieka nad dziećmi

5.8
mama
Termin usługi: 2010

Mój syn zaczął chodzić do żłobka w połowie roku było to jedyne miejsce do którego wszedł i nie chciał wyjść- inne żłobki odpadały. Uważam że jest to dobry, przyzwoicie wyposażony żłobek, zawsze było tam czysto. Dużo czasu spędzały na dworze.Panie miłe zwłaszcza dziękujemy Pani Agnieszce, którą mój synek uwielbiał.

Żłobki

5.0
mama
Termin usługi: bieżąco

Nie umiem napisać jak było kiedyś, ale dokładnie niedawno mój mały synek zaczął chodzić do tego żłobka i mimo moich wcześniejszych obaw bardzo szybko się w tym miejscu zaaklimatyzował, ku mojemu zaskoczeniu jest bardzo spokojny, panie z dużym wyróżnieniem dla pani Gosi (osoba bardzo empatyczna i troskliwa) bardzo się do tego przyczyniają Bardzo polecam ten żłobek

Żłobki

6.0