Angielskie Przedszkole Niepubliczne Teddy The Bear

Angielskie Przedszkole Niepubliczne Teddy The Bear

Wybierz numer

514-647-495
i...@thebear.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Przedszkole dwujęzyczne
Małe przedszkole, czynne 7.00-17.30. Grupy do 13 dzieci, wychowawca plus lektor angielskiego min.6 h. Zajęcia dodatkowe w cenie czesnego, doświadczona kadra. Codziennie, niezależnie od pogody wychodzimy na spacer do lasu lub na plac zabaw.  Nie podajemy dzieciom słodyczy. Wychowanie i opieka w duchu wzmacniania pozytywnego i współpracy z dzieckiem. 
Przyjmujemy dzieci z cukrzycą. 

Oceny (24)

Mama Dziewczynek
Termin usługi: sierpień 2022

Właśnie zakończyliśmy naszą przygodę z Przedszkolem Teddy. Był to dla nas zarówno najszczęśliwszy jak i najsmutniejszy dzień. Najszczęśliwszy, bo wiem, że moje dzieci (starsze dziecko rok wcześniej zakończyło naukę i jest już w szkole) są doskonale przygotowane pod względem społecznym, merytorycznym jak i emocjonalnym do dalszych przygód. Najsmutniejszy, ponieważ wiem, jak bardzo nasze dzieci zżyły się nie tylko ze swoimi wychowawcami, ale z całą cudowną ekipą Teddy the Bear. I nie tylko one. Bardzo się cieszę, że dzieci miały taką dobrą, troskliwą opiekę na samym początku swojej edukacji. Indywidualne podejście Opiekunów do każdego dziecka oraz naprawdę serdeczna i miła atmosfera to jest to, czego oczekiwałam po przedszkolu. Również położenie placówki zasługuje tutaj na dodatkową gwiazdkę blisko do placu zabaw, lasu, boiska, jednocześnie lekko na uboczu. Polecam z serca :)

Przedszkola

6.0
Mama Wojtka
Termin usługi: październik 2021

Przedszkole Teddy jest marzeniem rodzica i dziecka. Synek chodzi drugi rok do tego przedszkola, choć przygodę z edukacją przedszkolną zaczął wcześniej. Decyzja o przeniesieniu dziecka do Teddiego była najlepszą jaką do tej pory podjęliśmy. Empatia i uważność pani dyrektor i opiekunek jest niespotykana, a to w połączeniu z ogromnym profesjonalizmem, wyobraźnią i elastycznością jest mieszanką perfekcyjną, szczególnie w czasach pandemii. Co ważne, cała kadra dba nie tylko o naukę programową, ale też przykłada ogromną uwagę do rozwoju społecznego i emocjonalnego. Niemal na codzień w przedszkolu jest dostępny psycholog, również dla rodziców jeśli jest taka potrzeba w kontekście rozwoju dziecka, terapeuci do dzieci, które tak jak mój syn potrzebują wsparcia w rozwoju. Synek który miał problemy adaptacyjne oraz edukacyjne głównie związane z koncentracją teraz rozwija wspaniale, a nam jako rodzicom serce rośnie, że dzięki wiedzy i doświadczeniu kadry i pani dyrektor jesteśmy w stanie dać mu najlepszy możliwy start w przyszłość. A do tego las, plac zabaw, boisko, zajęcia dodatkowe rewelacja!

Przedszkola

6.0
Aleksandra
Termin usługi: październik 2021

Kameralna atmosfera z indywidualnym podejściem do dziecka. Zależało mi bardzo aby przedszkole do którego pójdzie moja córka było przyjaznym miejsce dla dziecka ale również dla rodzica zaczynając już od etapu adaptacji, a na codziennej komunikacji kończąc. Profesjonalna kadra. Mam pełne zaufanie i szczerze polecam.

Przedszkola

6.0
Mamma Mia
Termin usługi: sierpień 2021

Moje dziecko chodziło do Teddiego przez trzy lata, skończyła tam zerówkę. Uważam, że to najlepsza inwestycja w jej przyszłość - chętnie uczy się angielskiego, oczywiście w szkole poziom jest za niski, potrzebujemy dodatkowych zajęć. Nauczyciele chwalą ją za samodzielność i rezolutność w każdej sytuacji. Miałam przez trzy lata spokój ducha, że córa jest zaopiekowana, ale także świetnie się rozwija.

Przedszkola

6.0
Milena
Termin usługi: luty 2021

100% na tak! Mogę śmiało każdemu niezdecydowanemu rodzicowi polecić to przedszkole. Dbałość o to, żeby dziecku niczego nie brakowało przy nieustającej uprzejmości dyrekcji i personelu jest godna podziwu - ja nie wiem czy bym miała tyle cierpliwości do dzieci, a przede wszystkim rodziców. Atmosfera ciepła i przyjazna maluchom. Wychowawcy są też bardzo czujni na wszelkie zmiany w zachowaniu dziecka i starają się mu w trudnych chwilach pomóc. Ponadto mimo pandemii dyrekcja robi co może, żeby uatrakcyjnić maluchom czas. No i ogromy plus lokalizacji - spacery odbywają się w lesie, a plac zabaw jest tak kameralny, że właściwie na wyłączność dla dzieci. P.S. Jeżeli zaś chodzi o język obcy - córka czasami nie zareaguje na komunikat po polsku, za to praktycznie zawsze na ten w j.angielskim.

Przedszkola

6.0
Rodzice Marysi
Termin usługi: sierpień 2020

Kameralne grupy, ciekawe zajęcia, wysoki poziom nauczania j. angielskiego, cudowne Nauczycielki oraz Opiekunowie! Ważna jest samodzielność dzieci, przekazywane są informacje o postępach i trudnościach. W czasach pandemii szybka reakcja na zmieniające się przepisy! Dobro dzieci zawsze stawiane na pierwszym miejscu. Nasza Córka była w Teddy the Bear szczęśliwa i bezpieczna :) Dziękujemy za piękną czteroletnią przygodę! Polecamy i będziemy tęsknić!

Przedszkola

6.0
Mama Idy
Termin usługi: wrzesień 2016

Moja córka chodzi do Tedy the Bear trzeci rok. Uwielbia tam chodzić, ma świetną grupę. Nauczyciele słuchają rodziców i ich sugestii, a przy tym są szczerzy i nie ukrywają niczego co się dzieje z dzieckiem. Angielski świetny, zajęcia dodatkowe na wysokim poziomie. Polecam wszystkim Maluchom

Przedszkola

6.0
Piotr
Termin usługi: wrzesień 2016

Nasz syn uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok i muszę powiedzieć, że z naszych barkow nauczyciele zdjęli bardzo dużo zmartwień. Przede wszystkim pomogli nam oduczyć go histerii i wymuszania płaczem. Angielski - rewelacja, bo potrafi poprosić np. o pastę do zębów po angielsku, a ma dopiero 4 latka. W miarę jak rosnie widzę jego rozwój, panie bardzo dużą wagę przykladaja do jego indywidualnych zainteresowań - mlody uwielbia rysować, a prac plastycznych ma naprawdę pod dostatkiem. Opieka logopedyczna, super zajęcia dodatkowe, bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu - to cenię sobie w Teddy The Bear najbardziej. Z pewnością syn zostanie tu w zerówce, bo wiem, jak duży nacisk kładzie się na rozwój emocjonalny, nie tylko intelektualny. Z resztą już zaczyna pisać litery. Polecam serdecznie!

Przedszkola

6.0
MamaMalegoKsiecia
Termin usługi: wrzesień 2017

Nie wyobrażam sobie teraz, żeby mój syn chodził do przedszkola państwowego z 25 dzieci w grupie. W "Teddym" mamy wszystko szyte na miarę. Nasz synek jest zadbany pod względem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego, czesto nie chce wychodzić z przedszkola, gdy go odbieram. Ilość prac plastycznych, czytania, angielskiego i swobodnej zabawy dopasowana jest do naszego małego księcia. Wyposażenie i otoczenie (las, ogródek, plac zabaw) rewelacja.

Przedszkola

6.0
Danusia
Termin usługi: cały czas

Moja córka jest zachwycona! Po dwóch tygodniach już śpiewała angielskie piosenki. Panie przemiłe - każda inna z charakteru, więc każde dziecko ma możliwość wybrać odpowiadający mu typ opiekunki (lub opiekuna - bo pan Piotr ma świetny kontakt z dziećmi!). No i widać na pierwszy rzut oka, że nikt tam nie jest za karę, a to wpływa na poziom pracy. Polecam!

Przedszkola

6.0
Kam
Termin usługi: Od zeszłego roku.

Przedszkole rewelacyjne. Świetna i zawsze uśmiechnięta kadra. Super pomysły na zabawy i naukę każdego dnia. Ciepła kameralna atmosfera. Polecam. Moje dziecko skarży się jedynie na to, że za szybko po nie przychodzę ;)

Przedszkola

6.0
jusid
Termin usługi: 09.2013-09.2015

Mój synek chodził do TTB 2 lata i w tym czasie nie było ani jednego dnia, kiedy nie chciałby tam pójść. Dla mnie najważniejsze było, że dzieci mają tam dużo wolności, nie ma wojskowego drylu, dzieci często mogą same wybrać co chcą robić, co zjeść, jak się ubrać itp. To rozwija samodzielność i mój syn, który generalnie ma 2 lewe ręce, bardzo szybko zaczął się sam ubierać, robić kanapki, myć ręce. W przedszkolu dużo się dzieje, dzieci często wychodzą na wycieczki, do teatru, straży pożarnej i w inne ciekawe miejsca. Przedszkole chętnie angażuje też rodziców we wspólne czytanie bajek, wystawianie przedstawień, tzw. "spotkania z ciekawym człowiekiem". Synek przez miesiąc chodził dumny jak paw, kiedy jego tata przyszedł do przedszkola pokazać, na czym polega jego praca, i wszystkie dzieciaki były zachwycone. Gdybym miała jeszcze raz wybierać, na pewno wybrałabym ponownie TTB.

Przedszkola

6.0
dorota
Termin usługi: od września 2012

Polecam z czystym sumieniem zarówno przedszkole jak i zerówkę. Synek w tym roku niestety kończy swoją przygodę z TTB po 3 wspólnie spędzonych latach. Jestem przekonana, że nie będzie miał najmniejszych problemów w szkole:) Czyta, pisze, zna podstawy (ale nie tylko) angielskiego. To miejsce, które stawia nie tylko na miłą i przyjemną atmosferę, ale przede wszystkim na rozwój dziecka na każdym poziomie:) Wszyscy wychowawcy są rewelacyjni, najlepiej o tym świadczy fakt, że dziecko nie spieszy się do domu, kiedy po niego przychodzę:)

Przedszkola

6.0
Małgosia
Termin usługi: 2012

Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Moja córka uczęszcza tam od ponad dwóch lat. Personel jest naprawdę profesjonalny. Do każdego dziecka podchodzi się indywidualnie. Każdy zgłoszony problem traktowany jest poważnie. Respektowane są wszystkie uwagi i prośby. Przez ten okres córka nauczyła się mnóstwa piosenek i wierszy, a przedstawienia z udziałem dzieci były niezwykle wzruszające. ..czekamy na więcej :) Cieszę się, że właściciele przedszkola postawili na rozwój dziecka a nie na kasę

Przedszkola

6.0
magda
Termin usługi: rok

Cóż, nie mam porównania, ale nie chcę mieć:). Moje dziecię chodzi zadowolone do tego przedszkola, czasem nawet nie chce wychodzić, Panie są rewelacyjne(pozdrawiam:), jest bardzo dużo wyjść tematycznych. Wg mnie po prostu super fajne miejsce!

Przedszkola

6.0
Tatusiek
Termin usługi: od 2013 do teraz

Mój syn uczęszcza do tego przedszkola od ponad roku (wcześniej byli prywatnym punktem). Teraz zmiana miejsca, przedszkole niepubliczne i jeszcze większe zadowolenie nas, rodziców! Wychwalać można wszystko, ale dla mnie najważniejsze jest to, że jest odpowiednia proporcja czasu spędzanego na zabawie do edukacji! \nNo i angielski, nasz synek naprawdę śmiga z piosenkami, a co ważniejsze, zaczyna po angielsku gadać!

Przedszkola

6.0
Magdalena
Termin usługi: od pażdziernika 2014

Przeniosłam swojego synka do TTB jakiś miesiąc temu z przedszkola do którego nie mogłam Go zaciągnąć, bo płakał przy każdym wspomnieniu słowa "przedszkole". W TTB po trzech dniach sam się pytał, kiedy tam pójdzie. W ciągu tego miesiąca Panie przedszkolanki dokonały prawdziwych cudów na moim dziecku-mój niejadek zaczął jeść a rozwój jego mowy postępuje z dnia na dzień. Atmosfera jest bardzo sympatyczna, ciepła i nie mam wyrzutów kiedy czasem muszę odebrać synka trochę później, bo wiem, że jest w dobrych rękach. Ponadto mój synek stał się w ciągu miesiąca dużo bardziej samodzielny, większość rzeczy, w których Go wcześniej wyręczałam chce w końcu robić sam. Na wielki plus zasługuje przemiła kadra tego przedszkola-zawsze mogę zapytać jak wyglądał dzień mojego przedszkolaka i jakie robi postępy. Teraz synek jest chory i codziennie pyta kiedy pojdzie do przedszkola, więc czego więcej chcieć? Polecam, bo szybko potrafię wynaleźć różne minusy, a tu takich nie zauważyłam.

Przedszkola

6.0
Michael
Termin usługi: 2014-08-21

Super przedszkole i wychowawcy!!!Nasza córka wcześniej chodziła na ZASPĘ i tam w ogóle się nie rozwijało,nie brała udziału w zajęciach-a tu,ma tyle zajęć i bardzo fajnych kolegów i koleżanki, że ciężko ją czasem zaciągnąć do domu!!!Jest dużo różnych zajęć i wyjść w różne miejsca, tak że dzieciaki się nie nudzą i nie siedzą tylko w przedszkolu. Opieka też jest na bardzo wysokim poziomie!!! Myślę że nasz syn za rok pewnie też tam pójdzie, bo jesteśmy bardzo zadowoleni.Bardzo polecam!!!!

Przedszkola

6.0
Mama
Termin usługi: Luty-teraz

Mój synek uwielbia to przedszkole. Czasem nawet nie chce wracać do domu. Dla mnie najważniejsze jest, aby dziecko było szczęśliwe i zadbane w miejscu, w którym spędza dużo swojego czasu. W przedszkolu Teddy The Bear właśnie tak jest. Chciałam podziękować wszystkim wychowawcą za tak cudowną i ciepłą opiekę nad moim synkiem (a także innymi dziećmi), za praktyczne porady, cierpliwość oraz za to jak bardzo angażują się w prace z maluchami. A wszystkim niezdecydowanym rodzicom polecam zapisanie pociechy właśnie do tego przedszkola

Przedszkola

6.0
Diana
Termin usługi: styczeń - teraz

Wybór przedszkola (w szczególności dla najmłodszych dzieci - poniżej 3rz) to dla każdego rodzica trudny czas, pełen obaw i oczekiwań). W przedszkolu Teddy Bear obawy szybko znikają, profesjonalne podejście pań sprawia, że okres adaptacyjny przebiega bardzo szybko i pomyślnie. To była moja najważniejsza obawa, bo moja córka, przebywała głównie do 2,5 roku pod moją opieką i była małą maminą przylepką. Teraz chodzi do przedszkola z uśmiechem na buzi i nawet zdarzają się dni, kiedy tak świetnie się bawi, że nie chce wyjść. Wszystkie Panie mają szczególne, indywidualne podejście do dzieci. Pani Anna , jest bardzo ciepłą kobietą, która zawsze wysłucha obaw, sugestii i pytań rodziców. Podchodzi indywidualnie do każdej rodziny, jest bardzo "elastyczna". Realizowana jest podstawa programowa, dzieci wiele się uczą. Wykonują dużo prac plastycznych i fajnych innych rzeczy, jak sadzenie nasion, itp. Z czystym sumienie mogę polecić przedszkole wszystkim rodzicom i dzieciom. A wydaje mi się, że jestem bardzo wymagającą osobą:)

Przedszkola

6.0