Tenet - wróżka, jasnowidz, ezoteryk

80-290 Gdańsk, Gdańsk
531-567-531
t...@gmail.com pokaż
www.alchemiatenet.com
/alchemia
tenet.tarot
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 20:00

Napisali o nas

 • Wizyta u wróżki. Czego możemy się spodziewać?
  Wizyta u wróżki. Czego możemy się spodziewać? 27 listopada 2019 (115 opinii) Zbliżają się andrzejki, wieczór, kiedy często nawet najbardziej sceptyczne osoby dają się namówić na odrobinę magii. Andrzejkowe zabawy mają jednak niewiele wspólnego z tym, z...

O nas

Serdecznie zapraszam na seanse z Tarota (30 min, 1 h lub 1, 5 h). Sprawdzalność moich wróżb to 90-99% co potwierdzają moi Klienci. Zapraszam na wizytę u mnie w gabinecie lub przez skype.

W mojej pracy na co dzień pracuje z kartami Tarota, jasnowidzeniem, czytaniem przyszłości, jak również oczyszczaniem z klątw, uroków, skutków czarnomagicznych praktyk a także z bardzo silnym oczyszczaniem energii poprzednich wcieleń, które mają duży wpływ na nasze dotychczasowe życie (metoda SRT Roberta Detzlera). 
Jestem certyfikowanym Bioenergoterapeutą, z licznymi dyplomami różnych praktyk, warsztatów i szkół. Ukończyłam radiestezję, szkołe regresingu, hipnoterapii, terapii fantomowej, Roczną Akademię Huny, warsztaty Totalnej Biologii, Medycyny Wielowymiarowej według Ludmiły Puczko, korzystałam z wiedzy szamanów i szeptuch. 
Moja praca po latach uczenia sie i wypracowania czystej ścieżki opiera sie tylko i wyłacznie na pracy ze Zródłem i Światłem. Chętnie i z dużym skutkiem pracuje tez z małymi dziećmi, które są niespokojne i nie śpią w nocy, jak również z zaburzeniami wieku dziecięcego w tym: zaburzenia mowy, rozwoju, onanizm dziecięcy (prawdopodobnie jako jedyna z nielicznych osób w Polsce umiem ten proces zatrzymać i usunąc).

Poniżej zamieszczam cennik: 
* Cena za 30 min - 120 zł
* Cena za seans Tarota - 200 zł (1 godzina)
* Cena za seans Tarota - 300 zł (1,5 godziny)

*Oczyszczanie poprzednich wcieleń - 350 zł  czas trwania do 1,5 h 

*Praca nad poprawieniem przepływów finansowych lub znalezienie nowej pracy - 350 zł

*Praca z Duszą i przywracanie utraconych aspektów Duszy - moja praca z Duszą polega na realnej pomocy, na zwróceniu w trakcie trwania traumy, lub innego zdarzenia, utraconych  aspektów Duszy. Widzę Dusze i komunikuje się z nimi na poziomie energetycznym - 350 zł

* Energetyczne oczyszczanie firmy ze skutków złorzeczenia, podczepień energetycznych, programów na rozpad firmy - 500 zł/dla dzialalnosci gospodarczych
750 zł  - dla większych firm

* Oczyszczanie ze skutków magii i klątw dla osoby indywidualnej  - 400 zł

* Pomoc w sprowadzeniu dziecka na świat (w 2020 roku urodziło się już 4 dziecko za sprawą mojej pomocy, medycyna konwencjonalna nie dawala szans) - 400 za spotkanie
* Pomoc przy trudnych dzieciach/napady agresji, strachu i inne objawy - dzieci przedszkolne i szkolne, niemowlęta placzliwosc, bezsenne noce, onanizm dziecięcy - pomoc dla dzieci 250 zł/spotkanie (wystarczy rodzic i zdjęcie dziecka)
*Antykariera - czyli wychodzenie z etatu. Naprowadzę Ciebie na Twoją indywidualną ścieżkę pracy i zarabiania pieniędzy. Każdy z nas ma zapisane dary i talenty w odpowiednich dla nas dziedzinach - 350 zł /czas pracy do 1,5 h

* Pomoc w relacjach rodzinnych/partnerskich z poziomów duchowych - 200 zł - godzinne spotkanie lub 300 zł 1,5 h spotkanie)
(bez udziału kart ) - polega na wytłumaczeniu założeń, relacji karmicznych pomiedzy osobą, z którą mamy problem/konflikt. Pomagam zrozumieć, gdzie leży problem i wprowadzam program naprawczy w polach morfogenicznych. Czas trwania programu naprawczego jest uzależniony od chęci współpracy i zrozumienia u osoby, z którą pracuje. 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Czarodziejka

Pani Asia jest prawdziwą Czarodziejką. To dobra, życzliwa osoba,która nigdy nie odmówi pomocy. Już kilka razy pomogła mi nie biorąc ode mnie pieniędzy. Zawsze daje nadzieję, zawsze mówi,co robić,żeby było lepiej. Pokazuje,jak można zmienić to,co akurat w naszym życiu jest złe. Pani Asia jest drogowskazem,takim światłem latarni. Postanawiam Panią i dziękuję za wszystko!

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

Klienta Sandra - opinia

Moja przyjaciółka odwiedza Panią raz w miesiącu, jeśli chodzi o mnie, jestem umiarkowanym sceptykiem, ale straciłam kontrolę i opinię na temat własnego życia, wiec po wizycie u psychologa wybrałam się do Pani na złotą karczmę. Podobała mi się interpretacja tarota i odczytywanie aury, co okazało się dosyć trafne. Z tym, że Pani odrazu wyczuła, że przyszłość jest dla mnie niewiadomą, bardziej zależało mi na tym, co jest tu i co było. Na przyszłość cały czas mam wpływ, nie chciałabym myśleć inaczej.

 • Klienta Sandra
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2021
opinia

Małgosia - opinia

Najlepsza wróżka jaką spotkałam. Wszystko w 100% się sprawdza. Pani Asia pomogła mi znaleźć rozwiązanie moich problemów. Bardo indywidualne podejście do klienta, cierpliwie tłumaczy, odpowiada na pytania. Gorąco polecam

 • Małgosia
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021
opinia

S. - opinia

Osoba o ogromnym sercu, którą darzę zaufaniem. Korzystam z usług pani Joanny już długo. Zawsze pomoże, doradzi. Jej rady są bardzo cenne, sprawdzalność granicząca z pewnością.

 • S.
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

Bombel - opinia

Czyszcze się u Asi od lat, stawia mi karty, gorąco polecam.

 • Bombel
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

krystyna - opinia

Polecam Joanne, jest bardzo profesjonalna. Korzystałam już z wielu wróżek, jednak tylko słowa Joanny sprawdzamy się w 100%. Ostatnio dostakowo dzięki olejkowi "Sprawiedliwość " wygrałem sprawę w sądzie, która wydawała się być nie do wygrania.

 • krystyna
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

Anna - opinia

Serdecznie polecam Panią Asię. Nie dość że jest naprawdę dobrą tarocistką to jeszcze bardzo dobrym psychologiem, a to połączenie daje rewelacyjne efekty. Przepowiednie z kart, sprawdzają się. Największą różnicę podczas pracy Pani Asi czuje po usuwaniu klątw rodowych i oczyszczaniu mojego pola :). Korzystam od 7 lat i nie przestanę. Dziękuję

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Maciej - opinia

Kolejne spotkanie zakończone pełną satsfakcją :) Można poznać różne drogi dzieki kartom tarota, a jednocześnie zdjącć (odblokować) ograniczenia stawiane przez "system". Każde spotkanie to również rozmowa podpowiadająca na co zwrócić większą uwage, co warto przeczytać czy obejrzeć. Przy takich spotkaniach rozwijamy się duchowo co pozwala nam lepiej radzić z otoczeniem, przeżywać wyzwania stawiane przez los. Doświadczenie z wielu lat pozwala trafnie oceniać sytuację i jednocześnie sugerować rozwiązania dlatego kontakt wart polecenia i wart każdej wspólnie spedzonej minuty. Ostatecznie decyzja zawsze należy do nas samych.

 • Maciej
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2021
opinia

Andrzej - opinia

Do Pani Asi trafiłem w kompletnej rozsypce po rozwodzie i bankrutującej firmie. Byłem dość sceptyczny, jednak tylko takie rozwiązane mi zostało i zaryzykowałem. Po kilku spotkaniach wróciły mi siły do życia i pracy (skorzystałem z oczyszczania), uspokoiłem się wewnętrznie i dziś po kilku miesiącach znowu korzystam z życia. Odszedł ode mnie pech życiowy i mam wrażenie że znowu wszystko wraca do normy a mi sie chce żyć. Pani Asia wywróżyła mi nową partnerkę i już pojawiła się miesiąc temu. Z całego serca dziękuje za przywrócenie do życia.

 • Andrzej
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
opinia

Kasia - opinia

Nie polecam.. w sumie niewiele wiem. Wróżba na najbliższe dni się nawet nie sprawdziła. Miedzy innymi była mowa o tym, że ominiemy covida i nie będziemy go mieli, miesiąc później - wszyscy go mamy i siedzimy w domu.

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
opinia

Beata - opinia

P. Joanna to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Wróżby z przed 5 lat się sprawdziły, mimo ze wszystko robiłam żeby tak się nie stało.Wróciłam do Pani Joanny z prośba o pomoc w relacji jakiej się znalazłam i tak naprawdę nie wiem jak ta relacje nazwać. Z racji sytuacji w jakiej teraz jesteśmy , p. Joanna wróżyła mi przez skypa. Narazie nie mogę nic powiedzieć czy się coś sprawdziło , ale jesli się sprawdzi to napewno napisze, bo jak mam być szczera nic nie wskazuje na to żeby tak się miało stać

 • Beata
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

Men 34 - opinia

Byłem sceptycznie nastawiony, bo od dłuższego czasu coś sie działo z moim zdrowiem, lekarze zdziwieni byli poco robiłem badania gdyż nic mi nie dolega, odwiedziłem już kilka niby to jasnowidzów niby wróżki i nic, tak i się nie dowiedziałem co mi dolega, w swoje 34 czułem sie jak 70 latek i śmierć była po mnie nawet. I w końcu i na szczęście trafiłem na Pani Joannę! Już po kilku dniach od 1 wizyty zaczęły wracać do mnie siły, miałem wrażenie jak by Pani Joasia wyciągneła mnie z jakiejś czarnej pajęczyny! To właśnie skutki zazdrosnych kobiet, nie uświadamiających sobie że nieda sie kogoś przyciągnąć i utrzymać magią, na której sie do końca nie znają. Pani Joasia odrazu wiedziała co mi dolega, co potwierdza bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności w podobnym temacie! Niezmiernie jestem Pani Joasi wdzięczny, bo naprawde długo szukałem pomocy, a dostawałem tylko obiecanki! Jak najbardziej polecam!!!

 • Men 34
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

Przemysław - opinia

Byłem dzisiaj u Pani Joanny. Wspaniała kobieta, miła i bardzo przyjacielska. Już po samym rozłożeniu kart na datę urodzenia trafiła w 100% jaką osobą jestem. Sama atmosfera była bardzo towarzyska. Polecam z całego serca i będę czekał na spełnienie wróżby :)

 • Przemysław
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Gosia - opinia

Pani Asia jest wspaniała od pierwszej wizyty poczułam się bezpiecznie , czułam że jest dobrym człowiekiem nie naciąga pieniędzy tylko chcę pomóc.Po oczyszczaniu u Pani Asi poczułam się lekko i szczęśliwa prawdziwa czarodziejka polecam wszystkim z całego serca.

 • Gosia
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Anonimowy - opinia

Bardzo sympatyczna i konkretna osoba. Trafne wróżby i rady. Byłam kilka rady i za każdym razem wróżby były trafione w punkt. Jeżeli ktoś szuka wróżki w konkretnych celach lub ma problem to idealnie targi idąc do tej pani! Polecam

 • Anonimowy
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

ANGIE - opinia

Trafiłam do Pani Asi, gdy mój świat rozlecial się na kawałki. Z traumatyczna przeszłością, i z głęboka, depresja. Zostałam z trójka dzieci, z problemami finansowymi i bez pracy. Bez realnych szans na poprawę sytuacji. W każdym razie wtedy w to nie wierzyłam. Zaczęlysmy od oczyszczania a potem tarota. Po wizycie pierwszy raz od kilku miesięcy poczułam się dobrze. Lekko. A potem było już tylko lepiej. Każdy kolejny dzień przynosił mniejsze lub większe, sukcesy i nadzieje. Nawet nie wiem kiedy zaczęłam znowu się uśmiechać, wychodzić do ludzi, odstawilam leki na depresję, bo przestałam ich potrzebować. Znajomi nie wierzyli, że dosłownie po dwóch tygodniach od wizyty tak bardzo się zmieniłam. Niektórzy myśleli, że to chwilowy zryw... A dziś... Minelo prawie półtora roku i jest po prostu cudownie.

 • ANGIE
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
opinia

A mi niestety się nie sprawdza

Bardzo długo odczekałam z komentarzem bo sama nie mogłam uwierzyć, że kompletnie nic się nie sprawdziło, jest wręcz totalnie odwrotnie. Nie ma nic gorszego niż czekać na coś, co się nie nigdy nie wydarzy. Obsunięcie czasowe już wynosi 8 mscy...Bardzo mi przykro ale nie mogę napisać nic pozytywnego o sprawdzalności. Na szczęście już zaakceptowałam rzeczywistość która jest zupełnie inna od wróżby...Szkoda bo p. Asia była absolutnie pewną tego co mówi i ja w to uwierzyłam w niczym prawdę objawioną i mocno się rozczarowałam...

 • Magdalen
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani, jest mi niezmiernie przykro Pani rozczarowaniem i wierzę, że może się Pani tak czuć. Odsunięcie czasowe jak Pani pisze ma tylko miejsce w jednym przypadku: jeżeli osoba nosi na sobie znamiona ataków energetycznych, klątw rodowych i innych rodzajów negatywnej energii. I o tym mówię zawsze na sesji, że warto się temu przyjrzeć i zgłosić, jeżeli nie nadchodzi to, co jest wyczytane z kart i czego oczekujemy. Można zawsze się też zgłosić z tym do mnie, prosząc o ponowne sprawdzenie. W innym przypadku nie ma opcji, aby moje odczyty były mylne. Proponuję, aby Pani do mnie napisała i umówiła się na sprawdzenie tego, oczywiście nieodpłatnie. Omówimy to raz jeszcze. Może też, tak jak Pani piszę, zaakceptować rzeczywistość taką jaka jest. Mamy wolną wolę i to od nas zależy, jak kształtujemy swoje życie. Ja jestem zdania, że nie wolno się poddawać. Wszystko jest do zrobienia w swoim i odpowiednim czasie. Jeżeli jednak Pani nie będzie chciała się do mnie zgłosić z różnych powodów :) pozostaję z wielką nadzieją, że jak to dobre i długo wyczekiwane w końcu do Pani przyjdzie, to napisze Pani opinię z dobrym słowem. Ponieważ od tych dobrych się i kroków wszystko się w życiu zaczyna. Pozdrawiam serdecznie

autor: Tenet

opinia

Pełen profesjonalizm !

Polecam panią Asię wszystkim tym, którzy potrzebują zrobić porządek w życiu. Wnikliwe analizy problemów, z ogromnym sercem spojrzenie na drugiego człowieka. Bardzo wysoka skuteczność działań ! Dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

 • Pati
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019
opinia

Szczęśliwa

Moje życie było pasmem szczęścia w nieszczęściu z przewagą nieszczęścia niestety. Przy pierwszym spotkaniu dowiedziałam się co blokowało moje szczęście. Po dwóch spotkaniach i oczyszczeniu wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze, wszystko czego się dowiedziałam sprawdziło się. Oczywiście był to proces, który trwał trochę czasu. Było warto i polecam zwłaszcza dla osób które zastanawiają się "dlaczego ja? czemu ciągle tak się dzieje?". Bardzo dziękuję za pomoc uzyskaną i na pewno jeszcze będę korzystać.

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018
opinia

to nie magia i cuda to realna pomoc

wiedza i szeroka świadomość to mnie ujęło , sprawdzalność 100 procent. Najważniejsze dla mnie była pomoc w odnalezieniu drogi życiowej, uspokojeniu emocji, dodaniu pewności siebie. Moje życie stalo się prostsze,spokojniesze , bogatsze dosłownie i w przenośni . Dziękuję

 • Izabela
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018