Tenet - wróżka, jasnowidz, ezoteryk

80-290 Gdańsk, Gdańsk
531-567-531
t...@gmail.com pokaż
www.alchemiatenet.com
tenet.tarot
Godziny otwarcia
pn-czw10:00 - 20:00
pt10:00 - 17:00

Napisali o nas

 • Wizyta u wróżki. Czego możemy się spodziewać?
  Wizyta u wróżki. Czego możemy się spodziewać? 27 listopada 2019 (115 opinii) Zbliżają się andrzejki, wieczór, kiedy często nawet najbardziej sceptyczne osoby dają się namówić na odrobinę magii. Andrzejkowe zabawy mają jednak niewiele wspólnego z tym, z...

O nas

Serdecznie zapraszam na seanse z Tarota (30 min, 1 h lub 1, 5 h). Sprawdzalność moich wróżb to 90-99% co potwierdzają moi Klienci. Zapraszam na wizytę u mnie w gabinecie lub przez skypa.

W mojej pracy na co dzień pracuje z kartami Tarota, jasnowidzeniem, czytaniem przyszłości, jak również oczyszczaniem z klątw, uroków, skutków czarnomagicznych praktyk a także z bardzo silnym oczyszczaniem energii poprzednich wcieleń, które mają duży wpływ na nasze dotychczasowe życie (metoda SRT Roberta Detzlera). 
Jestem certyfikowanym Bioenergoterapeutą, z licznymi dyplomami różnych praktyk, warsztatów i szkół. Ukończyłam radiestezję, szkołe regresingu, hipnoterapii, terapii fantomowej, Roczną Akademię Huny, warsztaty Totalnej Biologii, Medycyny Wielowymiarowej według Ludmiły Puczko, korzystałam z wiedzy szamanów i szeptuch. 
Moja praca po latach uczenia sie i wypracowania czystej ścieżki opiera sie tylko i wyłacznie na pracy ze Zródłem i Światłem. Chętnie i z dużym skutkiem pracuje tez z małymi dziećmi, które są niespokojne i nie śpią w nocy, jak również z zaburzeniami wieku dziecięcego w tym: zaburzenia mowy, rozwoju, onanizm dziecięcy (prawdopodobnie jako jedyna z nielicznych osób w Polsce umiem ten proces zatrzymać i usunąc).

Poniżej zamieszczam cennik: 
* Cena za 30 min - 100 zł
* Cena za seans Tarota - 150 zł (1 godzina)
* Cena za seans Tarota - 200 zł (1,5 godziny)

*Oczyszczanie poprzednich wcieleń - 350 zł do 2 h 

* Energetyczne oczyszczanie firmy ze skutków złorzeczenia, podczepień energetycznych, programów na rozpad firmy - 500 zł/dla dzialalnosci gospodarczych
750 zł  - dla większych firm

* Oczyszczanie ze skutków magii i klątw dla osoby indywidualnej  - 350 zł
* Pomoc w sprowadzeniu dziecka na świat (w 2020 roku urodziło się już 4 dziecko za sprawą mojej pomocy, medycyna konwencjonalna nie dawala szans) - 350 za spotkanie
* Pomoc przy trudnych dzieciach/napady agresji, strachu i inne objawy - dzieci przedszkolne i szkolne, niemowlęta placzliwosc, bezsenne noce, onanizm dziecięcy - pomoc dla dzieci 250 zł/spotkanie (wystarczy rodzic i zdjęcie dziecka)

* Pomoc w relacjach rodzinnych/partnerskich z poziomów duchowych - 150 zł - godzinne spotkanie lub 200 zł 1,5 h spotkanie)
(bez udziału kart ) - polega na wytłumaczeniu założeń, relacji karmicznych pomiedzy osobą, z którą mamy problem/konflikt. Pomagam zrozumieć, gdzie leży problem i wprowadzam program naprawczy w polach morfogenicznych. Czas trwania programu naprawczego jest uzależniony od chęci współpracy i zrozumienia u osoby, z którą pracuje. 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Czarodziejka

Pani Asia jest prawdziwą Czarodziejką. To dobra, życzliwa osoba,która nigdy nie odmówi pomocy. Już kilka razy pomogła mi nie biorąc ode mnie pieniędzy. Zawsze daje nadzieję, zawsze mówi,co robić,żeby było lepiej. Pokazuje,jak można zmienić to,co akurat w naszym życiu jest złe. Pani Asia jest drogowskazem,takim światłem latarni. Postanawiam Panią i dziękuję za wszystko!

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

Beata - opinia

P. Joanna to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Wróżby z przed 5 lat się sprawdziły, mimo ze wszystko robiłam żeby tak się nie stało.Wróciłam do Pani Joanny z prośba o pomoc w relacji jakiej się znalazłam i tak naprawdę nie wiem jak ta relacje nazwać. Z racji sytuacji w jakiej teraz jesteśmy , p. Joanna wróżyła mi przez skypa. Narazie nie mogę nic powiedzieć czy się coś sprawdziło , ale jesli się sprawdzi to napewno napisze, bo jak mam być szczera nic nie wskazuje na to żeby tak się miało stać

 • Beata
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

Men 34 - opinia

Byłem sceptycznie nastawiony, bo od dłuższego czasu coś sie działo z moim zdrowiem, lekarze zdziwieni byli poco robiłem badania gdyż nic mi nie dolega, odwiedziłem już kilka niby to jasnowidzów niby wróżki i nic, tak i się nie dowiedziałem co mi dolega, w swoje 34 czułem sie jak 70 latek i śmierć była po mnie nawet. I w końcu i na szczęście trafiłem na Pani Joannę! Już po kilku dniach od 1 wizyty zaczęły wracać do mnie siły, miałem wrażenie jak by Pani Joasia wyciągneła mnie z jakiejś czarnej pajęczyny! To właśnie skutki zazdrosnych kobiet, nie uświadamiających sobie że nieda sie kogoś przyciągnąć i utrzymać magią, na której sie do końca nie znają. Pani Joasia odrazu wiedziała co mi dolega, co potwierdza bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności w podobnym temacie! Niezmiernie jestem Pani Joasi wdzięczny, bo naprawde długo szukałem pomocy, a dostawałem tylko obiecanki! Jak najbardziej polecam!!!

 • Men 34
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
opinia

Przemysław - opinia

Byłem dzisiaj u Pani Joanny. Wspaniała kobieta, miła i bardzo przyjacielska. Już po samym rozłożeniu kart na datę urodzenia trafiła w 100% jaką osobą jestem. Sama atmosfera była bardzo towarzyska. Polecam z całego serca i będę czekał na spełnienie wróżby :)

 • Przemysław
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Gosia - opinia

Pani Asia jest wspaniała od pierwszej wizyty poczułam się bezpiecznie , czułam że jest dobrym człowiekiem nie naciąga pieniędzy tylko chcę pomóc.Po oczyszczaniu u Pani Asi poczułam się lekko i szczęśliwa prawdziwa czarodziejka polecam wszystkim z całego serca.

 • Gosia
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Anonimowy - opinia

Bardzo sympatyczna i konkretna osoba. Trafne wróżby i rady. Byłam kilka rady i za każdym razem wróżby były trafione w punkt. Jeżeli ktoś szuka wróżki w konkretnych celach lub ma problem to idealnie targi idąc do tej pani! Polecam

 • Anonimowy
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

ANGIE - opinia

Trafiłam do Pani Asi, gdy mój świat rozlecial się na kawałki. Z traumatyczna przeszłością, i z głęboka, depresja. Zostałam z trójka dzieci, z problemami finansowymi i bez pracy. Bez realnych szans na poprawę sytuacji. W każdym razie wtedy w to nie wierzyłam. Zaczęlysmy od oczyszczania a potem tarota. Po wizycie pierwszy raz od kilku miesięcy poczułam się dobrze. Lekko. A potem było już tylko lepiej. Każdy kolejny dzień przynosił mniejsze lub większe, sukcesy i nadzieje. Nawet nie wiem kiedy zaczęłam znowu się uśmiechać, wychodzić do ludzi, odstawilam leki na depresję, bo przestałam ich potrzebować. Znajomi nie wierzyli, że dosłownie po dwóch tygodniach od wizyty tak bardzo się zmieniłam. Niektórzy myśleli, że to chwilowy zryw... A dziś... Minelo prawie półtora roku i jest po prostu cudownie.

 • ANGIE
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
opinia

A mi niestety się nie sprawdza

Bardzo długo odczekałam z komentarzem bo sama nie mogłam uwierzyć, że kompletnie nic się nie sprawdziło, jest wręcz totalnie odwrotnie. Nie ma nic gorszego niż czekać na coś, co się nie nigdy nie wydarzy. Obsunięcie czasowe już wynosi 8 mscy...Bardzo mi przykro ale nie mogę napisać nic pozytywnego o sprawdzalności. Na szczęście już zaakceptowałam rzeczywistość która jest zupełnie inna od wróżby...Szkoda bo p. Asia była absolutnie pewną tego co mówi i ja w to uwierzyłam w niczym prawdę objawioną i mocno się rozczarowałam...

 • Magdalen
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani, jest mi niezmiernie przykro Pani rozczarowaniem i wierzę, że może się Pani tak czuć. Odsunięcie czasowe jak Pani pisze ma tylko miejsce w jednym przypadku: jeżeli osoba nosi na sobie znamiona ataków energetycznych, klątw rodowych i innych rodzajów negatywnej energii. I o tym mówię zawsze na sesji, że warto się temu przyjrzeć i zgłosić, jeżeli nie nadchodzi to, co jest wyczytane z kart i czego oczekujemy. Można zawsze się też zgłosić z tym do mnie, prosząc o ponowne sprawdzenie. W innym przypadku nie ma opcji, aby moje odczyty były mylne. Proponuję, aby Pani do mnie napisała i umówiła się na sprawdzenie tego, oczywiście nieodpłatnie. Omówimy to raz jeszcze. Może też, tak jak Pani piszę, zaakceptować rzeczywistość taką jaka jest. Mamy wolną wolę i to od nas zależy, jak kształtujemy swoje życie. Ja jestem zdania, że nie wolno się poddawać. Wszystko jest do zrobienia w swoim i odpowiednim czasie. Jeżeli jednak Pani nie będzie chciała się do mnie zgłosić z różnych powodów :) pozostaję z wielką nadzieją, że jak to dobre i długo wyczekiwane w końcu do Pani przyjdzie, to napisze Pani opinię z dobrym słowem. Ponieważ od tych dobrych się i kroków wszystko się w życiu zaczyna. Pozdrawiam serdecznie

autor: Tenet

opinia

Pełen profesjonalizm !

Polecam panią Asię wszystkim tym, którzy potrzebują zrobić porządek w życiu. Wnikliwe analizy problemów, z ogromnym sercem spojrzenie na drugiego człowieka. Bardzo wysoka skuteczność działań ! Dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

 • Pati
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019
opinia

Szczęśliwa

Moje życie było pasmem szczęścia w nieszczęściu z przewagą nieszczęścia niestety. Przy pierwszym spotkaniu dowiedziałam się co blokowało moje szczęście. Po dwóch spotkaniach i oczyszczeniu wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze, wszystko czego się dowiedziałam sprawdziło się. Oczywiście był to proces, który trwał trochę czasu. Było warto i polecam zwłaszcza dla osób które zastanawiają się "dlaczego ja? czemu ciągle tak się dzieje?". Bardzo dziękuję za pomoc uzyskaną i na pewno jeszcze będę korzystać.

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018
opinia

to nie magia i cuda to realna pomoc

wiedza i szeroka świadomość to mnie ujęło , sprawdzalność 100 procent. Najważniejsze dla mnie była pomoc w odnalezieniu drogi życiowej, uspokojeniu emocji, dodaniu pewności siebie. Moje życie stalo się prostsze,spokojniesze , bogatsze dosłownie i w przenośni . Dziękuję

 • Izabela
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018
opinia

POLECAM !!!!

Pani Joanna to porostu pierwsza liga jeśli chodzi o wróżki .

 • Mariusz
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2018
opinia

Wspaniała kobieta

Byłam kilka razy u Pani Joasi. Dzięki niej z optymizmem patrzę na świat. Wie dokładnie co się wydarzy. Wszystko co mówi sprawdza się. Potrafi trafnie odczytać karty i przyszłość. Dziękuję Pani Joasiu.

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2017
opinia

Wybór należy do Was, ja osobiście polecam

Zawsze byłam raczej sceptycznie, nastawiona do tematyki tarota, jasnowidzenia, energii. Jednak ludzie w akcie desperacji robią różne niepodobne do siebie rzeczy. Początkowo miałam wiele wątpliwości, ale teraz mogę powiedzieć, a właściwie napisać, że skorzystanie z usług i daru Pani Joanny, była jedną z lepszych decyzji w moimi życiu. Seanse tarota poszerzyły mi pole widzenia na problemy i otoczenie, otworzyły oczy, rozmowy o wymianie energii pozwoliły lepiej rozumieć świat, a oczyszczanie ze złej karmy sprawiło, że w moimi życiu zaczęły się dziać magiczne rzeczy w które sama nie mogę uwierzyć. Tak jak sama Pani Joanna mówi, cierpliwość to podstawa. Dziękuję bardzo za pomoc. Dzięki temu znowu wiem co to radość z życia. :)

 • OdmienionA
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2017
opinia

Wróżba meilowa

Podziwiam i szanuję Tenet za Jej dar i inteligencje. Trafiła w sedno z moimi problemami i dała promień nadziei na przyszłość. Polecam każdemu skorzystanie z porad tej wróżki.

 • quqa80@gmail.com
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2015
opinia

Zmiana na lepsze jest możliwa

Świetny doradca, osoba o nieprzeciętnych zdolnościach, pełna serdeczności i skutecznosci, szuka odpowiedzi na zadane pytania i je znajduje, choć czasem trzeba czasu (kilka spotkań). Jeśli podejmiesz decyzję o zmianie swojego życia na lepsze, Tenet bardzo ci w tym pomoże. Polecam

 • Gosia
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2017
opinia

Bardzo duże serce i skuteczna pomoc

Pani Asia jest najbardziej skuteczną wróżką jaką znam, a korzystałam z usług osób podających się za jasnowidzące wróżki. Kiedy przyszłam z moim problemem do Pani Asi tylko spojrzała w karty i wszystko wiedziała, sama nie mówiłam nic. Otrzymałam radę i sposób, który sprawdził się w 100% i dałam radę wszystko wyprostować i ułożyć tak aby było dobrze. Jeżeli będę miała problemy to udam się tylko do Pani Asi, ponieważ wiem, że otrzymam pomoc i będę mogła zrozumieć dlaczego pojawiły się problemy i jak z nimi walczyć. Jeżeli ktoś szuka prawdziwej pomocy i zrozumienia pojawiających się problemów to gorąco polecam wizytę u Pani Asi. A osoby zazdrosne mogą pisać złe opinie a moje doświadczenie pokazuje, że to są tylko oszczerstwa. Dziękuję za pomoc Pani Asiu.

 • Katarzyna
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2017
opinia

Dziękuje!

Komentarz pod spodem... Rozczarowanie? Jakie rozczarowanie?! Pani Asia jest niesamowitą profesjonalistką w tym co robi. Trzeba jednak reprezentować sobą też jakiś poziom jeżeli idzie się do takiej osoby. Wszystko zależy od energii z jaka przychodzimy. Dobry człowiek nie ma czego się obawiać i z taką osoba można pracować. Jeśli chodzi o sprawdzalność, póki co wszystko sie zgadza ale musze jeszcze chwile poczekać :) Natomiast totalnym szokiem dla mnie jest umiejętność "czytania" w kartach i w dacie urodzenia... Nic nie mówiłem, a Pani Asia wszystko mi powiedziała co sie dzieje. Proszę mi wierzyć, jestem raczej sceptyczną osobą, ale „Tenet” otworzyła mi oczy i serce! To niesamowite czego można sie dowiedzieć o sobie i nie tylko. Byłem już 3 razy i nie zamierzam poprzestać. Super atmosfera, pełne zrozumienie i chęć pomocy. Gorąco polecam! Ps. Proszę zabrać ze sobą chusteczki bo czasem to co się słyszy, robi naprawdę wrażenie ;)

 • Inżynier
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2017
opinia

Polecam z całego serca.

O kilku lat, kiedy mam trudne decyzje udaje sie do tzw. wróżek. U Pani Tenet byłam już 3 razy i nigdy się nie zawiodłam. Nawet zdziwiłam się, tym co mówiła, że będzie się działo, bo było to niewiarygodne. A jednak. Natomiast byłam już niejako na to przygotowana, więc w jakiś sposób uniknełam błedu i dużego rozczarowania. Tenet wspaniale też odczytała zamierzenia mojego ówczesnego partnera, oszukiwał mnie, wykryła zdradę i delikatnie na to mnie nakierowała. Dzieki jej za to. Dziś, juz po roku jestem inną osobą. Bardziej świadomą. I jeżeli przyjdzie taka potrzeba ponownie skrzystam z jej usług. Polecam dla wszystkich, którzy mają duże problemy bądź wątpliwości.

 • Michalina
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2016
opinia

Duże rozczarowanie, zerowa sprawdzalność..

Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum postanowiłam wybrać się do wróżki Tenet, aby dowiedzieć się co mnie czeka. Niestety, nie był to dobry wybór. Nie spełniło się NIC, kompletnie NIC! A szkoda, bo usłyszałam same miłe rzeczy...

 • Oszukana
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2016

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani, niestety nie ma mozliwości, aby moja sprawdzalnośc była zerowa. Wiec albo nie była Pani u mnie i się pomyliła, albo pisze to osoba, dla której jestem konkurencją - zapewniam, ze nie jestem i każdy kto będzie skuteczny w działaniu znajdzie dla siebie miejsce. Mogą być przesunięcia czasowe, ale o tym zawsze informuje Klientów. Jeżeli jednak ja sie myle, a była Pani u nie i spełniło się mało rzeczy - a reszta z pewności spłynie z czasem - proszę napisac maila a zrobię zwrot kwoty, którą Pani poniosła. Są osoby, dla których dywinacja z kart Tarota się nie sprawdza lub bardzo mało jest przewidywalna i są to bardzo odosobnione przypadki. Pozdrawiam

autor: Tenet