Termopomorze - termowizja, testy szczelności, inspekcje z drona

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni
Żukowo, Gdynia I Gdańsk 83-330, Złota 10

Termopomorze

Wybierz numer

58 580-53-30 603-740-693
t...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

O nas

Polecamy Państwu usługi termowizyjne wykonywane precyzyjną kamerą, wraz z opracowaniem profesjonalnego raportu. Badania diagnostyczne budynków i urządzeń wykonujemy już od wielu lat. Dziękujemy naszym Klientom za okazane zaufanie.
Proponujemy Państwu szereg usług diagnostycznych:

- Termowizja budynków - wykrywanie wad izolacji i zawilgoceń, instalacji, nieszczelności, błędów w ociepleniu;
- Termowizja urządzeń i instalacji elektrycznych - kontrola rozdzielni elektrycznych, zabezpieczeń, wyłączników, okablowania, styków - wraz z raportem dla ubezpieczycieli
- Badania szczelności budynków metodą Blower Door - sprawdzanie przenikania chłodnego powietrza przez obudowę budynku;
- Świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowe charakterystyki energetyczne, audyty - opracowania, które pomagają określić działania służące minimalizacji zużycia energii;
- Lokalizacja przecieków - badania ułatwiające bezinwazyjną lokalizację wycieków wody z instalacji; innowacyjne podejście, nowoczesne narzędzia;

Zachęcam również do skorzystania z usługi termowizji z drona. Dzięki połączeniu kamery termowizyjnej z dronem możliwe jest wykonanie badania termowizyjnego paneli fotowoltaicznych PV, sprawdzenie występowania hot-spotów, przegrzewania się styków. Eliminacja przegrzewania się elementów instalacji elektrycznej będzie miała znaczący wpływ na sprawność paneli fotowoltaicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą badań termowizyjnych z drona.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa badanie termowizyjne w domu jednorodzinnym?
Badanie termowizyjne budynku jednorodzinnego nie zajmuje wiele czasu, zwykle 1-2h. W tym czasie sprawdzane są zazwyczaj wszystkie powierzchnie graniczące ze środowiskiem zewnętrznym. Na miejscu omawiane są wyniki badań. Klient również otrzymuje raport z badania termowizyjnego zawierające zdjęcia termowizyjne oraz z kamery cyfrowej, analizę zjawisk oraz wnioski. Raport wysyłany jest po opracowaniu w biurze.
Czy po badaniu możliwe jest otrzymanie faktury?
Tak, oczywiście.
Czy mogę otrzymać również zdjęcie termowizyjne swojej twarzy lub członka rodziny?
Tak, naturalnie!
Czy świadczycie usługi nietypowe, np. termowizja ludzi?
Jak najbardziej! Możemy wykonać termowizję nie tylko budynków i instalacji, ale również ludzi czy zwierząt.
Czy możliwe jest badanie termowizyjne z drona?
Tak, proponujemy wykonanie badania kamerą termowizyjną na dronie w przypadku budynków wysokich, kominów, masztów lub w sytuacji badania paneli fotowoltaicznych PV. W szczególności polecamy wykonywanie regularnych kontroli termowizyjnych z drona instalacji fotowoltaicznych PV pod kątem występowania nieprawidłowości, np. hotspotów lub przegrzewania diód bocznikujących.

Oceny (40)

Adrian M
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2021

Zdecydowanie polecam. Doskonała jakość usługi, a samo badanie kamerą termowizyjną przebiega w lekkiej i przyjaznej atmosferze. Pan Michał dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu jest w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękuję, pozdrawiam!

Termowizja

6.0
RS
Termin usługi: grudzień 2022

Kiedy widziałem doskonałe oceny Pana Michała, zastanowiałem się, czy to możliwe. Po spotkaniu i raporcie mogę powiedzieć, że zdecydowanie - TAK. Czyłem się jakbym miał eksperta niczym z południowych Niemiec - profesjonalny, przygotowany, z pełną wiedzą, uprzejmy, miał czas na wszystkie pytania, uprzejmy. Życzę dalej wielu sukcesów, a my? A my mamy dużo pracy w domu, uszczelnianie okien, poddasza, i wyprowadzanie kominów...

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię i mile słowa. Pozdrawiam serdecznie!

Termowizja

6.0
Zbyszek
Termin usługi: listopad 2022

Pełen profesjonalizm ze strony Pana Michała. Kontakt, punktualność, rzeczowe uwagi podczas audytu, a przede wszystkim, czytelny i merytoryczny raport. Raz jeszcze dziękuję i polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję serdecznie za opinie i skorzystanie z usługi.

Termowizja

6.0
Zbyszek
Termin usługi: listopad 2022

Zleciłem panu Michałowi test szczelności i termowizję nowo budowanego domu. Jak w pozostałych opiniach - pełen profesjanalizm, wiedza i doświadczenie. Życzę wszystkim takich wykonawców jak pan Michał.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam!

Termowizja

6.0
Łukasz
Termin usługi: luty 2022

Zleciłem badanie termowizyjne 50 m2 mieszkania na jednym z gdańskich osiedli. Kontakt z firmą był od samego początku bardzo profesjonalny. Jako laikowi wytłumaczono mi na czym będzie polegać badanie, w jakich warunkach należy je wykonać i jak przygotować do niego lokal. Podczas samego badania przedstawiciel firmy wykazywał zainteresowanie wykonywaną usługą, przekazywał informacje o następnych krokach, a w razie potrzeby sam pytał. Po kilku dniach dostałem na maila kilkunastostronnicowy raport z dokładnym opisem każdego z pomieszczeń oraz zdjęciami z termowizji jak i normalnymi, dla porównania. Pondato, zamieszczone są też komentarze, wskazania lub przeciwwskazania np. co do ocieplania ścian od wewnątrz. Bardzo przydatna sprawa! Żałuję, że nie zrobiłem tego badania przed remontem. Szczerze polecam Termopomorze, a samej firmie wielu zadowolonych klientów. Dziękuję.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękuję za opinię, pozdrawiam!

Termowizja

6.0
Magda
Termin usługi: luty 2022

Bardzo polecam! Rzadko spotykany pełen profesjonalizm. Pan Michał punktualny, perfekcyjnie przygotowany, założył nawet ochraniacze na buty, ogromna wiedza, cenne porady. Badanie dokładne, obraz na kamerze na bieżąco komentowany, każde pomieszczenie szczegółowo omówione, niezwykle przydatny raport (zdjęcia + komentarz + rekomendacje).

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję! Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Termowizja

6.0
Julia
Termin usługi: styczeń 2022

Jestem bardzo zadowolona z usług pana Michała. Jest to człowiek o dużej wiedzy, wszystko zostało nam dokładnie wytłumaczone na każdym kroku, wizyta termowizyjna odbyła się w przemiłej atmosferze. Zadawaliśmy bardzo dużo pytań i żadne nie zostało bez odpowiedzi. Po kilku dniach otrzymaliśmy mailem raport, gdzie wszystkie zdjęcia były opisane. Polecam z czystym sumieniem!

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry, bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie!

Termowizja

6.0
Tomasz
Termin usługi: grudzień 2021

Szczegółowy audyt . Miła i dokładna praca. Bogata wiedza na temat termowizji, dobre rozwiązanie problemu z ociepleniem budynków.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam!

Termowizja

5.8
Łukasz
Termin usługi: marzec 2021

Usługa została wykonana w pełni profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem kompetencji Pana Michała, który w prosty i zrozumiały sposób przedstawił swoje uwagi co do budynku. Z pewnością będę w przyszłości korzystał z usług Pana Michała.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękuję za opinię. Pozdrawiam!

Termowizja

6.0
Natalia
Termin usługi: luty 2021

W naszym mieszkaniu pojawił się grzyb. W poprzednich latach nie mielismy takich problemów, a ponieważ sprzedawaliśmy mieszkanie, chcieliśmy mieć pewność, że nie ma w nim ukrytych wad. Pan Michał przyjechał i dokonał oceny wilgotności i pomiarów kamerą termowizyjną i podpowiedział co robić, aby problem się ponownie nie pojawił. Dużo praktycznych rad na przyszłość. Przyjaźnie, sprawnie, przystępna cena. Polecam!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię :)

Termowizja

6.0
Tomasz
Termin usługi: luty 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego badania. Dobry kontakt, punktualność, sympatyczna atmosfera, a przede wszystkim profesjonalizm do bólu. Bardzo dziękujemy, będziemy polecać dalej.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię! :)

Termowizja

6.0
Karolina
Termin usługi: styczeń 2021

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jaką przeprowadzone zostało badanie termowizyjne domu oraz dokładności opracowania raportu! Solidna i godna polecenia firma :)

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję! Serdeczne pozdrowienia.

Termowizja

6.0
DD
Termin usługi: styczeń 2021

Super fachowa opinia ! Bardzo polecam

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję, pozdrawiam!

Termowizja

6.0
Krystian
Termin usługi: styczeń 2021

obsługa i jakość na wysokim poziomie

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Termowizja

6.0
A.
Termin usługi: grudzień 2020

Wszystko bardzo sprawnie i terminowo! Pan Michał bardzo metodycznie i na spokojnie przeanalizował każde pomieszczenie, opisując i tłumacząc zjawiska. Profesjonalnie, polecam serdecznie!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Termowizja

6.0
Marcin Rudzki
Termin usługi: grudzień 2020

Zaprosiłem Pana Michała ze względu na dziwne przewiewy w dopiero co remontowanym domu z 1987r. Udało się znaleźć kluczowe niedoróbki (pierwotne) oraz określić jakość zeszłorocznej termomodernizacji elewacji. Błędy projektowe wyszły po paru minutach. Dzięki wspaniałej dokumentacji dostarczonej po wizycie, mogę zlecić celowe modernizację i zaplanować kolejne termomodernizację. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam :)

Termowizja

6.0
Adam
Termin usługi: listopad 2020

Jestem pod ogromnym wrażeniem usługi wykonanej przez pana Michała. Zostało przeprowadzone badanie termowizyjne domu, pan Michał pokazał, wyjaśnił gdzie znajdują się problemy i w jaki sposób należałoby je zaadresować. Co ważne powiedział również, co jest opłacalne pod względem ekonomicznym, a z czym można poczekać. Dodatkowo uzyskałem wiele bardzo cennych rad odnośnie wykończenia poddasza. Ogromna wiedza pana Michała i atmosfera podczas wykonywania usługi nie do przecenienia.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękuję za opinię! Pozdrawiam!

Termowizja

6.0
Grzegorz
Termin usługi: marzec 2020

Badanie termograficzne domu jednorodzinnego zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, w umówionym terminie. Przy użyciu nowoczesnej kamery termowizyjnej Pan Inżynier bardzo skrupulatnie zbadał cały dom, w trakcie badania informując o stwierdzonych anomaliach. Jednocześnie bieżąco wyjaśniał ich znaczenie, przyczyny oraz celowość ewentualnych działań naprawczych. Kilku dni później otrzymałem drogą elektroniczną szczegółowy raport z przeprowadzonych badań, opatrzony licznymi ilustracjami. Uważam, że usługa została wykonana bardzo profesjonalnie i jej rezultaty pomogą mi w ograniczeniu zużycia energii na ogrzewanie domu oraz wyeliminowaniu zawilgocenia jednej ze ścian budynku. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za komentarz!

Termowizja

6.0
Jarek
Termin usługi: styczeń 2020

Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiliśmy blower door test i termowizję. Badanie pokazuje dokładnie gdzie są miejsca w budynku do uszczelnienia i określa stopień szczelności budynku. Usługa wykonana profesjonalnie i rzetelnie. Polecam :-)

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję, gratuluję domu pasywnego!

Termowizja

6.0
Paweł
Termin usługi: styczeń 2020

Pełen profesjonalizm. Pan Michał posiada bardzo dużą wiedzę i chętnie się z nią dzieli. W czasie badania termowizyjnego wszystko na bieżąco pokazywał i objaśniał prostym zrozumiałym dla każdego językiem odpowiadając też na wszystkie moje pytania. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem do wyjaśnienia wszystkich wątpliwości. Raport końcowy otrzymałem bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Gorąco polecam bo na prawdę warto.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za miłą współpracę! Pozdrawiam.

Termowizja

6.0