Timber Schody

Timber Schody

Wybierz numer

509-899-198
b...@timberschody.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 • Zdjęcie 1/6 - Timber Schody Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/6 - Timber Schody Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/6 - Timber Schody Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/6 - Timber Schody Gdańsk +3 1
 

O nas

Kompleksowa obsługa w zakresie wykonania i montażu schodów drewnianych, zarówno samonosnych jak i na beton. Szeroki wybór materiałów, różnorodne balustrady - szklane, metalowe i drewniane. Bezpłatna wycena i pomiar. Zapraszamy do kontaktu.
Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości schodów z drewna. Dysponujemy szeroką ofertą surowców i wykończeń. Nasze wyroby odznaczają się niezwykłą precyzją wykonania i bezproblemowym użytkowaniem. Produkty Firmy TIMBER cieszą klientów zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Naszą filozofię produkcji oparliśmy na doświadczonej kadrze pracowniczej oraz na nowoczesnej technologii. Bazując na zdobytym doświadczeniu podejmujemy się nawet najambitniejszych wyzwań.
Decydując się na zapoznanie z nasza ofertą mogą Państwo liczyć na bezpłatną konsultacje techniczną, która pozwoli wspólnie stworzyć schody odpowiednie dla Państwa. Przed dokonaniem wyboru postaramy się zobrazować Państwu schody za pomocą projektu i wizualizacji.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena schodów?
Cena uzależniona jest od wielu czynników, m.in. układu schodów, ilości stopni, rodzaju drewna, balustrad itp. Abyśmy mogli wykonać wstępna wycenę potrzebujemy zdjęć klatki schodowej lub schodów betonowych (obrazujące ich układ, ilość stopni i zapotrzebowanie na balustrady na pietrze), wstępne wymiary wysokość kondygnacji (od podłogi do podłogi), wymiary otworu, a przy schodach betonowych ilość stopni. Aby otrzymać wycenę prosimy o wysłanie maila na adres biuro@timberschody.pl z powyższymi informacjami.

Opinie (3)

Łukasz M.
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Ja niestety nie jestem zadowolony ze współpracy z firmą Timber. Już podczas pierwszego dnia montażu ujawniły się błędy w pomiarach i projekcie a w rezultacie konstrukcja schodów kolidowała z otworem okiennym co nie powinno mieć miejsca. Okazało się również, że firma Timber nie może dostać balustrad które nam zaoferowała przez co nie była w stanie zakończyć montażu schodów przez kolejne miesiące mimo i tak już przekroczonego terminu realizacji a jednocześnie starała się nam wmówić, że ze schodów które nie mają balustrad można bezpiecznie korzystać (budynek ma 4 kondygnacje a ze schodów korzystałoby 7 letnie dziecko o raz moja żona w 8 miesiącu ciąży). Finalnie schody zostały mi przedstawione do odbioru z kilkumiesięcznym opóźnieniem, posiadały liczne wady i niedoróbki a na sam odbiór firma Timber stawiła się z bardzo nie przyjemnym radcą prawnym licząc najwyraźniej, że się przestraszę i nie będę dochodził swoich praw. Ostatecznie sprawa stanęła przed sądem gdzie po grubo ponad roku udało się na szczęście zawrzeć ugodę dzięki której schody zostały poprawione a ja zrealizowałem ostatnią transzę płatności. Jeśli zatem nie chcecie trafić na podobne "przygody" polecam omijać firmę Timber

Odpowiedź obiektu:

Musimy się ustosunkować do Pana komentarza, ponieważ Firma Timber Sp. z o.o. inaczej postrzega sprawę. Świadczy o tym podpisana ugoda, do której doszło na skutek pozwu z naszej strony. Ugoda ta doprowadziła do obowiązku zapłaty przez Pana pozostałej kwoty wynikającej z podpisanej umowy (z uwagi na wywiązanie się z niej przez naszą firmę tj. oddanie wykonanych przez nas schodów). Z naszej strony zgodnie z postanowieniem ugody mieliśmy wykonać zaledwie kilka czynności - wyczyszczenie balustrad stalowych, uzupełnienie jednej zaślepek, dokręcenie śrubunków, balustrady i lakierowanie dwóch stopni (uwagi te w dużej mierze wynikły z użytkowania schodów przez Państwa już ponad rok, a nie błędów w produkcie w dniu oddania dzieła). Na ugodę miał Pan realny wpływ.
Firma Timber rzetelnie podchodzi do wykona dzieła już na etapie pomiarów. Co mamy dokładnie udokumentowane np. na zdjęciach, projektach i specyfikacjach. Podczas montażu schodów wyszły na jaw zmiany, których projekt nie mógł uwzględniać.
W trakcie montażu kazał Pan kilka razy demontować niektóre stopnie, bo przeszkadzały Panu w pracach. Odnotowano również samodzielną ingerencję w konstrukcje schodów. W ramach terminu to sam Pan sugerował jak Panu wygodniej kontynuować prace i my musieliśmy się za każdym razem dostosować.
W czasie instalacji schodów domawiano także dodatkowe elementy co przekłada się wprost na czas realizacji wykonania całego zlecenie.
Sprawa okna. Został Pan poinformowany o tym, że konflikt okno - schody istnieje i że modyfikacja schodów jest możliwa już na etapie projektu. Podczas montażu zaakceptował Pan formę zmian elementu, który został od Pana zabrany i przerobiony według ustaleń. Nie zgłaszał Pan uwag na etapie odbioru.
W momencie, gdy wykonywaliśmy prace u Pana dom nie nadawał się do zamieszkania, nie licząc podłóg kładzionych w trakcie montażu schodów oraz gospodarczej toalety nie było w nim nic.
Mam nadzieję, że wyjaśnienia z naszej strony rzucają nowe światło na sprawę

w kategorii

Schody, balustrady, poręcze

1.8
 • asortyment:
  3
 • jakość usług:
  1
 • terminowość:
  1
 • przystępność cen:
  3
 • ocena ogólna:
  1
Mariusz Zieliński
Termin skorzystania z usługi: 12.11.2015r.

Zamówiłem schody drewniane białe. Po umówionych pięciu tygodniach oczekiwania pojawiła się ekipa monterów. Schody bardzo ładne, wykonane starannie, dokładnie, poprawnie spasowane. Całość robi bardzo dobre wrażenie, nic nie skrzypi, nie trzeszczy, barierki stabilne, nie rozchwiane (czego trochę się obawiałem). Handlowiec który przyjechał na obmiar miły i sympatyczny, zaproponował swoje rozwiązania które okazały się dla nas korzystne, na drugi dzień umowa mailem, jasno określone wszystkie warunki zawieranej umowy, cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - z sześciu ofert które otrzymałem, Timber okazał się najtańszy. Szacun dla wykonawcy i dla ekipy montującej - wykonawca wyrobił się idealnie co do dnia podanego w umowie, a panowie montażyści w umówione dwa dni bezbłędnie zamontowali schody i lampki schodowe, pozostawiając po sobie porządek (co przy budowie domu nie jest takie oczywiste dla wykonawców). Pomimo kotwienia schodów do ściany nośnej, panowie zamontowali je bez najmniejszego draśnięcia już pomalowanych na gotowo ścian. Podsumowując, polecam z czystym sumieniem bo efekt jest naprawdę świetny. Zainteresowanym mogę podesłać fotki schodów które wykonali w moim domu. Pozdrawiam

w kategorii

Schody, balustrady, poręcze

5.8
 • asortyment:
  6
 • jakość usług:
  6
 • terminowość:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
zuliusz
Termin skorzystania z usługi: 2015

Polecam, mam piękne schody szybami. termin ok. Obsługa bez zarzutu.

w kategorii

Schody, balustrady, poręcze

5.0
 • asortyment:
  5
 • jakość usług:
  5
 • terminowość:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  5