Timber Schody

81-805 Gdańsk, Kołobrzeska 22 Mapka
509-899-198
b...@timberschody.pl pokaż
www.timberschody.pl
/Timber-Schody-894334457255703
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 17:00

O nas

Kompleksowa obsługa w zakresie wykonania i montażu schodów drewnianych, zarówno samonosnych jak i na beton. Szeroki wybór materiałów, różnorodne balustrady - szklane, metalowe i drewniane. Bezpłatna wycena i pomiar. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości schodów z drewna. Dysponujemy szeroką ofertą surowców i wykończeń. Nasze wyroby odznaczają się niezwykłą precyzją wykonania i bezproblemowym użytkowaniem. Produkty Firmy TIMBER cieszą klientów zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Naszą filozofię produkcji oparliśmy na doświadczonej kadrze pracowniczej oraz na nowoczesnej technologii. Bazując na zdobytym doświadczeniu podejmujemy się nawet najambitniejszych wyzwań.
Decydując się na zapoznanie z nasza ofertą mogą Państwo liczyć na bezpłatną konsultacje techniczną, która pozwoli wspólnie stworzyć schody odpowiednie dla Państwa. Przed dokonaniem wyboru postaramy się zobrazować Państwu schody za pomocą projektu i wizualizacji.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena schodów?
Cena uzależniona jest od wielu czynników, m.in. układu schodów, ilości stopni, rodzaju drewna, balustrad itp. Abyśmy mogli wykonać wstępna wycenę potrzebujemy zdjęć klatki schodowej lub schodów betonowych (obrazujące ich układ, ilość stopni i zapotrzebowanie na balustrady na pietrze), wstępne wymiary wysokość kondygnacji (od podłogi do podłogi), wymiary otworu, a przy schodach betonowych ilość stopni. Aby otrzymać wycenę prosimy o wysłanie maila na adres biuro@timberschody.pl z powyższymi informacjami.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Schody, balustrady, poręcze

 • asortyment:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Schody drewniane białe - Bąkowo, 12.11.2015. Polecam.

Zamówiłem schody drewniane białe. Po umówionych pięciu tygodniach oczekiwania pojawiła się ekipa monterów. Schody bardzo ładne, wykonane starannie, dokładnie, poprawnie spasowane. Całość robi bardzo dobre wrażenie, nic nie skrzypi, nie trzeszczy, barierki stabilne, nie rozchwiane (czego trochę się obawiałem). Handlowiec który przyjechał na obmiar miły i sympatyczny, zaproponował swoje rozwiązania które okazały się dla nas korzystne, na drugi dzień umowa mailem, jasno określone wszystkie warunki zawieranej umowy, cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - z sześciu ofert które otrzymałem, Timber okazał się najtańszy. Szacun dla wykonawcy i dla ekipy montującej - wykonawca wyrobił się idealnie co do dnia podanego w umowie, a panowie montażyści w umówione dwa dni bezbłędnie zamontowali schody i lampki schodowe, pozostawiając po sobie porządek (co przy budowie domu nie jest takie oczywiste dla wykonawców). Pomimo kotwienia schodów do ściany nośnej, panowie zamontowali je bez najmniejszego draśnięcia już pomalowanych na gotowo ścian. Podsumowując, polecam z czystym sumieniem bo efekt jest naprawdę świetny. Zainteresowanym mogę podesłać fotki schodów które wykonali w moim domu. Pozdrawiam

 • Mariusz Zieliński
 • Termin skorzystania z usługi: 12.11.2015r.
opinia

5.0

w kategorii

Schody, balustrady, poręcze

 • asortyment:
  5
   
 • jakość usług:
  5
   
 • terminowość:
  5
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.0
 

Schody Banino - serdecznie polecam

Polecam, mam piękne schody szybami. termin ok. Obsługa bez zarzutu.

 • zuliusz
 • Termin skorzystania z usługi: 2015
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »