Titanium Dental

Titanium Dental

Wybierz numer

607-516-663
r...@titaniumdental.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Ocena 6.0 (2 oceny) + Oceń
  • Zdjęcie 1/25 - Titanium Dental Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/25 - Titanium Dental Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/25 - Titanium Dental Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/25 - Titanium Dental Gdańsk +22 1
 

TV Filmy

47

Bo marzenia o pięknym uśmiechu się spełnia łatwo i prosto

Artykuły o nas

O nas

Nowoczesna klinika stomatologiczna oferująca pełen zakres usług. dr Maciej Bonna i dr Leszek Stróżyk to eksperci głównie w dziedzinie implantologii, chirurgii szczękowej oraz w projektowaniu i wykonywaniu estetycznej odbudowy całego uśmiechu.
Odpowiadając na potrzeby pacjentów stworzyliśmy wyjątkową klinikę stomatologiczną gdzie komfort i zadowolenie pacjenta jest na pierwszym miejscu, a najnowsze technologie i precyzja działania absolutnym standardem przy każdym leczeniu. Serdecznie zapraszamy do poznania nowej jakości stomatologii. Leszek Stróżyk i Maciej Bonna

Oceny (2)

Elzbieta
Termin usługi: luty 2024

Witam Chciałbym się podzielić swoją opinią po wizytach w Dental Titanium. Trafiłam do kliniki z problemowa ósemka oczywiście... do Dr Leszka. Zabieg został wykonany w kilka minut z pełną profesja! Następnie na dalsze leczenie zębów ,które były dość zniszczone zostałam przejęta przez Dr Marcina Korn. Był strach obawa ,ponieważ panicznie bałam się dentystów ! Od pierwszej wizyty Dr Marcin czekał na mnie koło recepcji aby się przywitać,co jest rzadkością! Następnie zostały mi wykonane zdjęcia na których Dr Marcin omówił ze mną dokładnie krok po kroku moja sytuację dalszego leczenia . W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera i relaksująca muzyka dobrana przez pacjenta! W trakcie zabiegu nie czułam bólu lub dyskomfortu! Pełen profesjonalizm! Bardzo polecam ! Ja oczywiście wracam i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w klinice z Dr Marcinem oraz bardzo delikatna Panią Kasia która nadała mi piękny uśmiech po higienizacji pierwszy raz w życiu bez znieczulenia!

Stomatolodzy

5.9
Karolina
Termin usługi: wrzesień 2022

Człowiek tygodniami nastawia się na zabieg usuwania ósemek, który już kiedyś mocno nadszarpnął moje nerwy i wygląd buzi po zabiegu - a tu cyk pyk 5minut i po strachu! Do tego uśmiechnięty Pan doktor i jego pomoc, a przy tym miła atmosfera i dobra muzyka. Pani w rejestracji również miła, pomocna i uśmiechnięta. Nie mogłabym zapomnieć o extra poczekalni - telewizja z dobrą muzyką i piękne akwarium z rybkami. Wiecie jak dbać o pacjenta i robicie to wzorowo! Najlepsze miejsce na mapie Trójmiasta! A jak usuwanie ósemek - to tylko doktor leszek! Meeeeega polecam!!!!!

Chirurdzy

6.0