Oceny (20)

Klient
Termin usługi: sierpień 2023 

Nie polecam zawierania jakichkolwiek umów z tą siecią siłowni.

Siłownie i fitness kluby

1.0
JoannaR
Termin usługi: kwiecień 2023 

Trzymajcie się z daleka od podpisania umowy z tą siłownią! Już na samym początku wprowadzają potencjalnego klienta w błąd specjalnie, żeby tylko połknął haczyk a potem chodzi już tylko o to, żeby kasa schodziła z konta. Potem przekręcają całą sytuację i okazuje się, że klient nie ma żadnych praw! Do tego sama siłownia brudna i zimna. W życiu nigdy więcej nie wrócimy do tej sieci! odradzam!

Siłownie i fitness kluby

1.0
Michał
Termin usługi: grudzień 2022 

Mam karnet na tę siłownię i żałuję. Dziś...w niedzielę przyszedłem na 08.00 godz. Nie było ogrzewania. Temperatura była jak na dworzu. Pani na zastępstwie nie potrafiła nic zrobić. Standardem jest brud i kurz. (...) omijać!!!

Siłownie i fitness kluby

1.0
były klient
Termin usługi: wrzesień 2022 

Ostrzegam przed podpisywaniem umowy w tej siłowni. Po przeczytaniu regulaminu okazuję się, że konsument nie ma żadnych praw względem Spółki. W swojej ofercie posiadają tragiczne warunki współpracy. Podpisując umowę na czas określony nie masz prawa wypowiedzieć umowy (chyba, że zapłacisz 70% pozostałej kwoty do spłaty). Już widzę jak pracownicy tego klubu wynajmują mieszkanie np na rok i po 3 miesiącach muszą zrezygnować, a okazuję się, że właściciel żąda od nich 70% pozostałej kwoty do końca najmu. Ciekawe czy nie czuliby się oszukani... Nieludzkie traktowanie klienta. z całego serca nie polecam!!!!!!!!!!

Siłownie i fitness kluby

1.3
KW
Termin usługi: wrzesień 2022 

Jeśli chodzi o wyposażenie to nie można się przyczepić, klimat OK, choć niestety poziom czystości znacznie spadł - widać tu oszczędności na pracownikach i serwisie sprzętu. Natomiast podejście do klienta poniżej krytyki. Mam tu na myśli przede wszystkim osobę zarządzającą, choć dziewczyny z recepcji są sympatyczne ale niedoinformowane i też jakiejkolwiek pomocy nie można się po nich spodziewać. Jak Pani Kasia menadżerem było dużo lepiej, czyściej i można było normalnie porozmawiać.

Siłownie i fitness kluby

2.8
Waldi
Termin usługi: luty 2022 

Super klub, fajna atmosfera, ful sprzętu, czysto, dziewczyny z recepcji zawsze miłe, uśmiechnięte, nie ma problemu z parkowaniem. Polecam.

Siłownie i fitness kluby

6.0
Joanna
Termin usługi: grudzień 2021 

Przemiła obsługa, dużo sprzętu- rewelacja . Polecam każdemu z czystym sumieniem .

Siłownie i fitness kluby

6.0
Aleksandra
Termin usługi: styczeń 2022 

Bardzo klimatyczne miejsce; przystępne ceny; obsługa na najwyższym poziomie :) Karnet na czas określony jednak ma skłonić do regularnych ćwiczeń, co w zupełności rozumiem. Polecam !!!

Siłownie i fitness kluby

5.5
Karolina
Termin usługi: styczeń 2022 

Świetny klub z dobra atmosferą i serduchem, każdy zaopiekowana i można czuć się jak u siebie, do tego tętni energia

Siłownie i fitness kluby

6.0
Aleksandra
Termin usługi: styczeń 2022 

Świetny klub, a przede wszystkim super atmosfera! Duży wybór dobrego sprzętu ️

Siłownie i fitness kluby

6.0
Kasia
Termin usługi: styczeń 2022 

Fajny klub. Dla każdego jest miejsce, czysto, obsługa bardzo pomocna i rewelacyjne zajęcia fitness.

Siłownie i fitness kluby

5.7
Damiam
Termin usługi: wrzesień 2021 

Najgorsza siłownia z jakiej kiedykolwiek korzystałem .Brudno,drogo,Nie polecam

Siłownie i fitness kluby

1.0
Radek
Termin usługi: kwiecień 2021 

Nie polecam zawierania umowy na czas określony - klub uniemożliwił możliwości korzystania z klubu zgodnie z regulaminem, bez żadnych podstaw (odwoływanie się punktu w regulaminie który nie istnieje) . Po rozwiązaniu umowy z winy klubu - windykacja. xD

Siłownie i fitness kluby

2.3
Cezary
Termin usługi: czerwiec 2021 

Super klub. Obsługa chętna do pomocy. Słuchają sugestii klientów.

Siłownie i fitness kluby

4.8
Tomek
Termin usługi: październik 2020 

Nie polecam zawierania z nimi umowy. Klub uniemożliwił mi realizowania umowy zgodnie z regulaminem, bez żadnych podstaw pozbawiając mnie przywilejów z niego wynikających. Po rozwiązaniu umowy z ewidentnej winy klubu, dziś nękają mnie windykacją. Sprawę kieruję do Rzecznika Praw Konsumentów a następnie do Sądu.

Siłownie i fitness kluby

2.5
Wojtek
Termin usługi: lipiec 2020 

Okazuje się, że nie ma możliwości wypowiedzieć umowy z Total Fitness. Powołują się na punkty nieistniejące w umowie. Potem nikt nic nie wie i nie ma możliwości z nikim sprawy wyjaśnić. Potem oczywiście windykacja i straszenie sądem. Kompletna beznadzieja. Nie polecam.

Siłownie i fitness kluby

2.2
sun
Termin usługi: czerwiec 2020 

W przypadku problemów z ściągnięciem należności z karty, które wynikają z nieprawidłowego działania systemu sprawa automatycznie kierowana jest do firmy windykacyjnej. Brak jakichkolwiek prób kontaktu (email, sms, telefon) podczas gdy w tym samym czasie wysyłane są informacje handlowe lub wykonywane telefony z zapytaniem kiedy klient wróci (po tymczasowym zamknięciu siłowni z powodu covid-19). Z punktu widzenia systemu karta jest aktywna, dodana poprawnie, tylko z niewiadomych przyczyny nie udaje się pobrać płatności (w tym samym czasie płatności za inne usługi typu Netflix działają). Jeśli cenicie swoje dane osobowe i nie chcecie pewnego dnia dowiedzieć się, że jesteście w rejestrze długów, to nie polecam tej siłowni.

Siłownie i fitness kluby

2.8
MK
Termin usługi: czerwiec 2019 

Siłownia nie musi się kojarzyć jedynie z wyciskiem. Klimat tego miejsca sprawia, że to jednak przyjemność nie tylko po udanym treningu, ale również w trakcie. Bardzo doceniałam saunę w chłodne dni. Teraz doceniam klimatyzowane sale. Klub naprawdę dobry.

Siłownie i fitness kluby

5.8
klientka
Termin usługi: luty 2019 

dziewczyna prowadząca - na pewno niezła trenerka - niestety nie ma pojęcia o ćwiczeniach "Zdrowy Kręgosłup" . Powtarzane w nieskończoność trzy pozyje przez godzinę, to pomyłka. Może się doszkoli w kwestii tych zajęć, bo jak nie to trzeba będzie wrócić do konkurencji na zajęcia.

Siłownie i fitness kluby

4.5
Tadeusz
Termin usługi: luty 2019 

Total F....na ul. Rzeczpospolitej to wyjątkowe miejsce zarządzane przez wyjątkową osobę-Kasię. Dokonała ONA nie bywałego przedsięwzięcia. Brawo. Wszystko pomyślane z głową, Dwa poziomy, super schody i przestrzeń... Do dyspozycji duża sala w pełni wyposażona w maszyny i sprzęt do robienia formy. Dobre nagłośnienie i nowoczesne systemy klimatyzacji. Przemiłe recepcjonistki a dziewczyny na sali służą radą, pomocą i uśmiechem. Nie po raz pierwszy wychodzę z tego miejsca zadowolony. Zawsze znalazłem wszystko to, co potrzebowałem aby zrelaksować się aby odreagować codzienne stresy i po prostu miło spędzić czas.Czysto, schludnie i bogata oferta dla każdego. Łatwość dojazdu i dogodna lokalizacja to kolejne argumenty że poczujesz się tu wyjątkowo dobrze. Serdecznie polecam.

Siłownie i fitness kluby

6.0