Dowóz lub odbiór osobisty 

Toyota Walder Rumia - Autoryzowany Dealer Toyoty

84-230 Rumia, Sobieskiego 28 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 679-49-99  fax:  58 679-49-98
0...@toyota.pl pokaż
www.toyota.gdynia.pl
Godziny otwarcia
Salon samochodowy
pn-pt8:00 - 18:00
sob9:00 - 15:00
Autoryzowany serwis samochodowy ASO
pn-pt8:00 - 18:00
sob9:00 - 15:00
Dowóz lub odbiór osobisty 

O nas

Oferujemy pełny zakres usług: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko- lakierniczy, wypożyczalnię samochodów.

Jako największy Autoryzowany Dealer koncernu motoryzacyjnego Toyota oraz Lexus na Pomorzu, posiadająmy trzy nowoczesne autoryzowane stacje dealerskie: Toyoty i Lexusa w Chwaszczynie, przy ul. Gdyńskiej 68, Toyoty w Rumi, przy ul. Sobieskiego 28 oraz Centrum Likwidacji Szkód (CLS Walder) w Chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej 68.
Świadczymy kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych oraz flotowych w zakresie sprzedaży: samochodów nowych oraz używanych, ubezpieczeń i finansowania, usług serwisowych mechanicznych oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

Opinie + Oceń

opinia

3.6

w kategorii

Salony samochodowe

 • obsługa:
  3
   
 • oferta:
  5
   
 • jakość usług:
  3
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  3
   
średnia ocena (max 6)
3.6
 

średnio zadowolona rodzina. - opinia

Tak sobie. Auto Kupione w zeszłym roku. Kontakt przed kupnem w miarę ok, chociaż Panie na recepcji mało są pomocne - głównie się uśmiechają. Po kupnie - standardowo - kontakt bardzo mały. Jedynie do momentu kupna jeszcze jako tako się sprawują. Trzeba było samemu nalewać paliwa podczas jazd próbnych - w żadnym innym salonie się z tym nie spotkaliśmy. Sami też nie proponują ulg -a w Chwaszczynie pan od razu spytał o to, czy mieliśmy toyotę, jaki zawód (ulgi!).

 • średnio zadowolona rodzina.
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »