Toyota Walder Rumia - Autoryzowany Dealer Toyoty

Toyota Walder Rumia

Wybierz numer

58 679-49-99
0...@toyota.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 

O nas

Oferujemy pełny zakres usług: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko- lakierniczy, wypożyczalnię samochodów.
Jako największy Autoryzowany Dealer koncernu motoryzacyjnego Toyota oraz Lexus na Pomorzu, posiadająmy trzy nowoczesne autoryzowane stacje dealerskie: Toyoty i Lexusa w Chwaszczynie, przy ul. Gdyńskiej 68, Toyoty w Rumi, przy ul. Sobieskiego 28 oraz Centrum Likwidacji Szkód (CLS Walder) w Chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej 68.
Świadczymy kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych oraz flotowych w zakresie sprzedaży: samochodów nowych oraz używanych, ubezpieczeń i finansowania, usług serwisowych mechanicznych oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

Opinie (1)

Ewa
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Zgłosiłam się do serwisu autoryzowanego w którym to nie potrafiono zdiagnozować usterki. Chciano to robić moim kosztem drogą eliminacji, wymianą na nowe części układu paliwowego co obciążyło by mnie kwotą 20.000 na wstępie, a potem nie wiadomo. Okazało się, że był to czujnik. Porażka tak to określenie, pan z wiejskiego zakładu załatwił sprawę w ciągu dnia.

w kategorii

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

1.8
 • obsługa:
  4
 • jakość usług:
  1
 • czas realizacji:
  2
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  1