Toyota Walder Rumia - Autoryzowany Dealer Toyoty

Toyota Walder Rumia

Wybierz numer

58 679-49-99
r...@toyotawalder.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/1 - Toyota Walder Rumia Rumia 4
 

O nas

Oferujemy pełny zakres usług:sprzedaż samochodów nowych i używanych,serwis mechaniczny i blacharsko- lakierniczy,wypożyczalnię samochodów.
Jako największy Autoryzowany Dealer koncernu motoryzacyjnego Toyota oraz Lexus na Pomorzu, posiadająmy trzy nowoczesne autoryzowane stacje dealerskie: Toyoty i Lexusa w Chwaszczynie, przy ul. Olwiskiej 68, Toyoty w Rumi, przy ul. Sobieskiego 28 oraz Centrum Likwidacji Szkód (CLS Walder) w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 68.
Świadczymy kompleksowe usługi dla Klientów indywidualnych oraz flotowych w zakresie sprzedaży: samochodów nowych oraz używanych, ubezpieczeń i finansowania, usług serwisowych mechanicznych oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

Oceny (2)

Darek
Termin usługi: maj 2024

Bardzo profesjonalne i życiowe podejście Pana Jakuba,który pomógł nam wybrać samochód dopasowany do naszych potrzeb i wpełni spełniający nasze oczekiwania.Polecam doradztwo i obsługa na wysokim poziomie.

Giełdy i komisy

5.5
Klient
Termin usługi: maj 2023

Obsługa w salonie zawsze na 5, miło, kulturalnie. Jedyny minus kompletnie niezależny od pracowników to obecność dzieci w salonie. Zwłaszcza tych, które biegają w butach po autach stojących w salonie i dotykających wszystkiego tłustymi od chipsów rękoma. Masakra jakaś.

Salony samochodowe

6.0