Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Travel Group Paweł Czeczko

80-851 Gdańsk, Podbielańska 18
(wejscie od Korzennej) Mapka
510-313-031, 510-313-031
i...@gdanskairporttaxi.pl pokaż
https://www.gdanskairporttaxi.pl/pl
/travelgdansk

Napisali o nas

 • Poznaj Trójmiasto z Travel Group
  Poznaj Trójmiasto z Travel Group artykuł sponsorowany 17 lutego 2020 Jeśli planujesz przyjazd lub przylot do Trójmiasta, a być może jesteś już na miejscu, ale nie masz pomysłu, jak zaplanować swój pobyt, co zwiedzić - koniecznie skontaktuj się z...

O nas

Oferujemy przewóz osób nowymi mercedesem. Odbior i transport z lotniska, promu, dworca i hoteli. Wynajem samochodu z kierowcą. Przewodnicy na zwiedzanie Gdańska i regionu m.in muzeum Stutthof, zamek Malbork, Kaszuby. Przejazdy zagraniczne do UK i DE.

  Ostatnio szukamy nowych możliwości zarabiania,tworzymy sieć obsługi ruchu pasażerskiego do UK  (Londyn,Glasgow,Edynburg,Aberdeen) oraz Niemiec.Szczególnie lotniska Schönefeld i Tegel w Berlinie. Co drugi dzień wyjeżdża nasze auto.Posiadamy flotę nowych bus mercedesów, licencję,gwarancję ubezpieczeniową oraz liczne rekomendacje, a także wpis do rejestru organizatorów turystyki.Wszyscy nasi kierowcy są certyfikowanymi ratownikami drogowymi.
  Specjalizujemy się w odbiorze i przewozie osób z lotniska w Gdańsku, promów, dworców, a także hoteli.
  Jesteśmy założycielem  gdańskiej produktowej Gdańsk City Break.Realizujemy pasje turystyczne oraz zamiłowanie do podróży, dbanie o wizerunek i promocję miasta Gdańsk i regionu.
  Obsługujemy osoby indywidualne oraz mniejsze lub większe grupy odwiedzające Polskę. Posiadamy własne programy wycieczek kulturowych, historycznych i przyrodniczych. Dzięki fachowej kadrze przewodników i kierowców gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Ceny naszych wycieczek są dopasowane do każdego turysty. 
  Organizujemy wyjazdy motywacyjne oraz integracyjne z programem turystyczno - rekreacyjnym ( eventy,40-tki, kawalerskie,panieńskie).
  Pakiety turystyki przyjazdowej zawierają zwiedzanie m.in obozu koncentracyjnego- muzeum Stutthof,  zamku w Malborku, noclegu oraz przewozu osób zapewniając kompleksową obsługę. 
#Obsluga ruchu turystycznego w Gdańsku 
#Wycieczki regularne i indywidualne z Gdańska 
#Pakiety turystyki przyjazdowej
#Bony turystyczne 1000+
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Wynajem busów i autokarów

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • komfort:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Super Service

Swietny serwis,rekomenduje Panstwa. Wszystkim poszukujacym transportu z lotniska polecam.

 • Sabina
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »