Trener personalny, instruktor kettlebell - Paweł Grobelny

80-176 Gdańsk
791-143-192, 791-143-192
p...@ironacademy.pl pokaż
www.ironacademy.pl
/pawel

Napisali o nas

 • Zamiast siłowni. Trening kettlebell dla kolarzy
  Zamiast siłowni. Trening kettlebell dla kolarzy 16 lutego 2020 (42 opinie) Wielu z nas chciałoby znaleźć system treningowy, który nie wymaga wiele miejsca, czasu ani nakładu finansowego, a daje piekielnie dobre efekty. Jeśli jesteśmy jednym z...

O nas

Cześć!
Nazywam się Paweł Grobelny, jestem certyfikowanym instruktorem StrongFirst Level 1, Flexible Steel Level 1 oraz trenerem personalnym.

Ruch i zdrowe ciało są moją pasją od dawna. Celem mojego treningu jest możliwość swobodnego poruszania się (i trenowania oczywiście) do późnej starości, a nawet dłużej!
Od kiedy pamiętam moje treningi na siłowni wyglądały inaczej niż wszystkich. Nigdy nie zależało mi na dużym bicepsie i kaloryferze na brzuchu. Zawsze starałem się szukać ćwiczeń i narzędzi, dzięki którym moje ciało mogło stawać się sprawniejsze, silniejsze i bardziej wytrzymałe, a ruch bardziej kontrolowany i zdrowy.

Kiedyś w trakcie takich poszukiwań trafiłem na tureckie wstawanie. Ćwiczenie, które pozwalało mi rozwijać siłę, mobilność, stabilność, koordynację, wytrzymałość i wiele innych rzeczy w jednym czasie.

Nie raz słyszałem pytanie od kolegów z siłowni „na który to jest mięsień?” moja odpowiedź zawsze brzmiała tak samo – „na wszystkie!”.

Sprzętem, który wykorzystywałem do TGU był oczywiście odważnik kulowy. Naturalną koleją rzeczy było to, że zacząłem zgłębiać wiedzę na temat tego sprzętu.

Szybko okazało się, że poza „turkiem” kettle można wykorzystywać do wielu innych, równie wartościowych ćwiczeń. Ćwiczeń, które wzmacniają całe ciało na wielu płaszczyznach, jednocześnie ucząc je w pełni kontrolować.

Moje poszukiwania zaprowadziły mnie do metody Hardstyle, a w rezultacie do Centrum Kettlebell Polska. Tak trafiłem na INTRO. I przepadłem zupełnie! Od tego momentu moje „siłowniane życie” uległo drastycznej zmianie.

Kettle ze sprzętu używanego sporadycznie stały się rdzeniem mojego treningu, a chęć dalszego rozwoju w tym kierunku nieprzerwanie we mnie narasta. I jestem pewny, że jeszcze długo nie przestanie.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Osobisty trener fitness

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Maja - opinia

Paweł Grobelny jest trenerem, który i dopilnuje dopięcia i pożartuje na treningu ;) A tak poważnie to profesjonalista, człowiek z ogromną merytoryczną wiedzą na temat treningu siłowego, ruchu i oddechu. Potrafi zmotywować, kontroluje podczas ćwiczeń, poprawia błędy i pokazuje na własnym przykładzie, jak to wszystko działa. Kiedy trzeba jest surowy, ale jednocześnie tak sympatyczny, że każdy wycisk jest przyjemnością. Dzięki treningom kettlebell z Pawłem pozbyłam się prawie całkowicie bólu pleców (a mam poważne problemy z kręgosłupem, kręgozmyk i rwę kulszową), wzmocniłam mięśnie core, także z dnia na dzień czuję się lepiej, bardziej sprawna, mobilna i silniejsza oraz schudłam ;-) Polecam ze wszystkich sił! :D

 • Maja
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020