Trójmiejska Klinika Weterynaryjna - całodobowo

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna

Wybierz numer

734-188-188
t...@tkw24.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna
2311

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna

O nas

Całodobowa klinika weterynaryjna w Trójmieście!

Zapraszamy do pierwszej w Gdańsku kliniki weterynaryjnej!
Pamiętajcie, że pacjentów przyjmujemy 24h/dobę przez cały rok, zarówno psy i koty, jak i drobne ssaki oraz zwierzęta egzotyczne. Możecie na nas liczyć w każdym momencie.

W trosce o Państwa komfort umożliwiamy rejestrację telefoniczną, internetową oraz przez aplikację. Jeśli nie zdążymy odebrać, nasze recepcjonistki będą starały się oddzwonić. Prosimy o cierpliwość.

Zespół naszych lekarzy zapewnia podopiecznym podstawową opiekę i profilaktykę zdrowotną, jak i specjalistyczną diagnostykę oraz leczenie, a w nagłych wypadkach całodobową, intensywną terapię szpitalną. Jesteśmy ośrodkiem skupiającym wiedzę i doświadczenie lekarzy weterynarii różnych specjalizacji oraz wykwalifikowaną kadrę techników weterynarii, co pozwala zaoferować naszym pacjentom profesjonalną opiekę nawet w najtrudniejszych przypadkach. W naszym zespole znajdą Państwo: dermatologa, onkologa, okulistę, stomatologa, neurologa, endokrynologa, urologa i nefrologa

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury medycznej przeprowadzamy na miejscu badania krwi, moczu i kału, badania mikroskopowe i cytologiczne. Zapewniamy pełen zakres diagnostyki obrazowej: cyfrowe zdjęcia rentgenowskie, badania ultrasonograficzne, badanie tomografem komputerowym, badanie echokardiograficzne, biopsje cienkoigłowe, biopsje narządowe pod kontrolą ultrasonograficzną oraz badania EKG. Oferujemy pełen zakres chirurgii tkanek miękkich, w tym operacje na terenie klatki piersiowej. Jako jedyny ośrodek na Pomorzu przeprowadzamy procedury chirurgii małoinwazyjnej, w tym laparoskopii i torakoskopii. Wykonujemy specjalistyczne operacje ortopedyczne, m.in. korekcje wad wrodzonych i rozwojowych, rekonstrukcje pourazowe, zespolenia złamań oraz artroskopie. Oferujemy także leczenie chirurgiczne schorzeń kręgosłupa. Znieczulenie ogólne w większości wypadków prowadzimy przy użyciu środków wziewnych, przy użyciu najnowocześniejsze aparatury, a także pod opieką zespołu anestezjologów. Na miejscu można również skorzystać z oferty Centrum Rehabilitacji.

Zapraszamy Państwa i Waszych czworonożnych Przyjaciół!

Oceny (117)

Edyta Jaskulska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2022

Jesteśmy po zabiegach. Tak wspaniałej opieki i profesjonalizmu nie oczekiwałam,mimo ,że znam to miejsce. Operacja i opieka po na wysokim ,co widać po odebranej kotce, zero stresu, pięknie wybudzona,spokojna i zadbana. Wszyscy życzliwi, pamiętają nas i traktują podmiotowo. Każdy z pracowników personelu dba o nasz komfort. Na każde pytanie odpowiadają cierpliwe i wyczerpująco. Nie jestem łatwym klientem,bo bardzo się stesuję i mam najczarniejsze scenariusze,ale w TKW to ogarniają Dziękujemy z Tyldą

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy! Pozdrawiamy serdecznie :)

Weterynarze

6.0
Andrzej Baran
Termin usługi: styczeń 2024

Witam byliśmy tam z Miką kilka razy aż do ostatniego dnia 7 stycznia dnia w którym musieliśmy podjąć trudną bardzo decyzję o przerwani cierpienia naszego psiego przyjaciela dziękuję za poświęcony czas I za całokształt Andrzej

Odpowiedź obiektu:

Panie Andrzeju, bardzo nam przykro z powodu odejścia Miki. Jednocześnie dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i docenienie pracy naszego zespołu.

Weterynarze

6.0
Izabela
Termin usługi: styczeń 2024

Kochanie 4stycznia mieliśmy operację więzadła pieska Arashi,strasznie baliśmy się tam jechać bo opinie nie były dobre ale powiem wam nie bójcie się panie recepcjonistki bardzo miłe i uprzejme we wszystkim pomogą (piesek musiał zostać na noc)dostaliśmy telefon po zabiegu od doktora z informacją że operacja zrobiona piesek się budzi ,wieczorem telefon od opiekunki że Arashi zjadł leży sobie jest spokojny i że jest bardzo grzeczny ,,,na drugi dzień pani dopasowała nam odbiór bo mieliśmy daleka drogę żeby go odebrać ,,dzwonię z wszelkimi pytaniami cały czas miła i sympatyczna obsługa na recepcji,wiemy że teraz zależy wszystko od nas z rekonwalescencją ,,,,ale niech ludzie nie piszą głupot że tam źle !!!bo takiej opieki to ja nie widziałam nawet w szpitalu dla ludzi!!!

Odpowiedź obiektu:

Pani Izabelo, bardzo dziękujemy za tak szczegółową opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Arashi w powrocie do zdrowia. Zawsze staramy się otoczyć należytą opieką nie tylko pacjenta, ale również opiekuna. Trzymamy kciuki za rekonwalescencję i szybki powrót do pełnej sprawności Arashi oraz serdecznie pozdrawiamy!

Weterynarze

5.9
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2023

Dziękuję Pani Doktor Hannie za ratowanie kotka i cierpliwość do dłuższego kontaktu z właścicielem na odległość oraz dbanie o dobro kotka, by nie cierpiał. Drodzy Czytający, w nocy telefony nie są odbierane, trzeba jechać od razu. Klinika jest całodobowa, nasza wizyta była w świąteczną noc. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Odpowiedź obiektu:

Pani Agnieszko! Dziękujemy za opinię i obdarzenie nas swoim zaufaniem oraz zrozumienie dla zasad działania dyżuru nocnego,

Infolinia kliniki czynna jest w dni powszednie w godzinach 7:30-21:30, w weekendy i święta 9:00-21:00. Poza godzinami pracy infolinii, w nagłych przypadkach zapraszamy bezpośrednio do kliniki (należy użyć domofonu przy drzwiach).

Pozdrawiamy!

Weterynarze

6.0
Aleksandra
Termin usługi: grudzień 2023

Super,miło,czysto fajnie

Weterynarze

6.0
K.
Termin usługi: listopad 2023

Absolutnie nie polecam - poradnia nastawiona totalnie na zysk, a nie na pomoc zwierzętom!!! Mimo słonej zapłaty za poradę nocną (nikt nie jedzie na nią bez powodu) nie uzyskałam ani diagnozy, ani skierowania na badania, ani badań (można było je zlecić) ani żadnego leku ani recepty ani jakiejkolwiek informacji jak postępować, jeśli dolegliwości psa nie ustąpią. Pies cierpiał całą noc. Poradnia przyjęła psa (z którym poszedł na dyżur nocny syn), ale zignorowała prośbę o kontakt telefoniczny . Podejście pani z recepcji do klientów poniżej słow krytyki...radzę wszystkim trzymać się z dala od takich "pseudoporadni weterynaryjnych"

Weterynarze

1.0
Ola
Termin usługi: listopad 2023

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna to oaza pomocy dla zwierząt. Ich zespół lekarzy i personel są zaangażowani i gotowi do udzielenia pomocy w każdej chwili. Gorąco polecam tę klinikę każdemu, kto potrzebuje opieki weterynaryjnej dla swoich pupili.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie! Pozdrawiamy !

Weterynarze

6.0
Aga
Termin usługi: listopad 2023

To były bardzo trudne chwile dla mnei i syna a jednak personel kliniki stanął na wysokości zadania. Dziękuję za wyczucie, zrozumienie, współczucie zaróno lekarza jak i personelu na recepcji. Żałuję, że nie trafiliśmy do Was wcześniej.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa, Pozdrawiamy !

Weterynarze

6.0
Krystian
Termin usługi: wrzesień 2023

Przyjeżdżam tu z moim pupilem od kilku lat i zawsze byłem zachwycony jakością usług. Personel jest profesjonalny i zawsze gotowy pomóc, a atmosfera jest przyjazna zarówno dla zwierząt, jak i ich właścicieli. Polecam TKW każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki dla swojego pupila. To miejsce, w którym znajdziecie wsparcie, kompetentną pomoc i serdeczność.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie! Robimy wszystko co możemy dla zdrowia Waszych pupili.

Weterynarze

6.0
Emi
Termin usługi: czerwiec 2023

Omijać!!!!!!!! Nie polecam !!!! Tylko kasa kasa kasa brak empatii !! Przestrzegam wszystkich

Weterynarze

1.0
Wojciech Widzicki
Termin usługi: sierpień 2023

Przyjechaliśmy do kliniki w nocy z psem z podejrzeniem zablokowania jelit pestka od brzoskwini. Szybka profesjonalna wizyta, badanie. Jest nieznacznie powiększone jelito. Podane leki i informacja proszę rano zadzwonić umówić się i koniecznie drugie badanie. Dodzwonić się było niemożliwe. Bierzemy pupila jedziemy na miejsce. Pani w okienku z nikim nie rozmawiając, nie czytając wypisu oświadcza wizyta 19:30. Pies z zagrożeniem życia ma czekać cały dzień?? Już w nocy wiedzieliśmy, że najprawdopodobniej będzie potrzebna operacja. Wychodzę z kliniki zszokowany. Nie chce mi się dyskutować. Jadę kilka kilometrów dalej. Poczekalnia pełna. Podchodzę do recepcji. Opowiadam historie podaję wypis. Pani zadaje kilka fachowych pytań. Znika za drzwiami. Po chwili drzwi się otwierają Pani doktor wymawia imię psa i mówi zapraszam. Pies natychmiast zostaje przyjęty. Po południu już wiemy, że to zatrucie. Najprawdopodobniej zawartością pestki. Miałem o was naprawdę super opinie. Poprzednim razem wasz lekarz jako jedyny zdiagnozował psa. Rehabilitacja profeska. Nie wątpię w umiejętności lekarzu. Zachowanie recepcji nie do przyjęcia. Powoduje to, że trudno mi będzie wam zaufać ponownie. nie polecam!

Weterynarze

1.6
Florencja
Termin usługi: lipiec 2023

Kiedyś nasza ulubiona klinika, dziś niestety chyba tylko maszynka do robienia pieniędzy. Ceny wzrosły kilkanaście razy, przy każdej wizycie jest doszukiwanie się innych dolegliwości i namawianie na kolejne badania itp. Trochę jak rozmowa z telemarketerami. Jestem bardzo zawiedziona, bardzo rozczarowana obecnym podejściem do klientów

Weterynarze

2.5
Maja
Termin usługi: lipiec 2023

klinika może i tak, bo przychodząc z pieskiem lekarz proponuje najlepiej pozostawienie pieska w klinice pod obserwację gdy jego stan nie wskazuje na to aby w nim pozostał,lekarstwa które otrzymal piesek okazały się nieskuteczne było trzeba w tym samym dniu pojechac do innego weterynarza . Ceny kosmiczne, najchętniej obdarli by czlowieka z ostatniego grosza,brak informacji o cenie za dany zabieg podczas badania pieska. nie polecam tej kliniki. W okolicy naprawdę są solidniejsi weterynarze i chcący pomóc zwierzęciu bez obdzierania człowieka z kasy.

Weterynarze

2.4
Patryk
Termin usługi: lipiec 2023

zostaniecie z butelkami " To ja się pytam co to za podejście? Lekarz powinien być z powolania , a nie z przymusu . Mija 3 dzien od CC . Suczce pękły szwy . Nasza Wet powiedziała, że musimy udac się do kliniki, ktora to robiła. Ewidentnie zle zszyte. Nawet nie przyjęli tego do swiadomosci , że spiep... robotę. Chirurg , który jej robił CC wyszedł do nas i mówi, że to odleżyny, brak powietrza do cietej skory , jak już jej ciało obce wychodziło z tej rany i lala się krew . Doszło do ostrej wymiany zdań bo mnie nie interesowało w tym momencie jego darcie się na nas , tylko szybka pomoc psu. I jakież nasze zdziwnie było gdy po 15 min wyszedł z sunia z gabinetu i nagle anestezjolog nie potrzebny , wkucie miejscowe, rana zszyta. Na koniec jeszcze powiedzieli 350 zł do zapłaty. . Myślę że finał znajdzie się w sądzie.

Weterynarze

1.0
Magdalena
Termin usługi: lipiec 2023

Pani Maria. Lekarz z powołania. Pani bardzo emtapytczna, miła kotkiem z ulicy zajęła się jak swoim. Ruda z dnia na dzień czuje się lepiej. Wcześnie ze swoimi kotami jechałam nie raz. Czarny o Marysia mają się bardzo dobrze. Pozdrawiamy

Weterynarze

5.6
Molly
Termin usługi: kwiecień 2023

Byłam z moją sunią w wekend, co wiązało się z długą kolejką. Miłe zaskoczenie bo nie czekaliśmy długo. Trochę przeszkadzało mi naleganie na pozostawienie psa w szpitalu ale suma sumarum doszłam z lekarką do porozumienia i Molly dostała kroplówkę po czym wróciliśmy do domu żeby przyjść na drugą następnego dnia. Obsługa bardzo miła, konkretna i rzetelna, zarówno lekarska jak i pomocnicza. Pani w szarym stroju, długie brązowe włosy w kitku, chyba Ala? spędziła ze mna cały czas kroplówki klęcząc przy moim psie i czule do niego mówiąc i dbając o kroplówkę i sprawdzając wielkość guza od kroplówki co sprawiło że obie mniej się denerwowałyśmy wizytą. Dobrze też zniosła zastrzyki. Drugiego dnia były te same panie i obie pamiętały imię psa i miło się przywitały. Nie wiem skąd tak złe zdanie o opiece bo my czuliśmy się zaopiekowani. Skończyło sie na dwóch wizytach, bez naciągania co ktoś tu narzuca. W poczekalni można napić się wody albo zrobić sobie cherbate za darmo. Panie na wejściu uśmiechnięte i miłe. Miejsce jest bardzo czyste i przyjazne dla ludzi i zwierząt. Ja polecam i w razie nagłej sytuacji wrócę

Weterynarze

5.4
Sławek F
Termin usługi: maj 2023

Kot z ropnym zapaleniem płuc wylądował w waszej klinice.Zrobiono wszystko za zgodą właścicieli.Niestety kot zmarł.Dlaczego?

Iwona
Termin usługi: kwiecień 2023

Nie wiem jak skończy się leczenie mojej suni Tosi, bo zostawiłam ją w klinice wczoraj (w poniedziałek Wielkanocny). Po bardzo dokładnym usg i rtg została skierowana od razu na operację z perforacją jelit. Fakt, czeka się długo w kolejce ale to chyba świadczy o tym jak wielu opiekunów ma zaufanie do tych lekarzy. Faktem jest też to, że ceny są kosmiczne dla przeciętnego Kowalskiego (dla mnie też) ale dziwią mnie zarzuty, ze ktoś wydał mnóstwo kasy a zwierzę i tak odeszło. Ludzie, przecież nikt z lekarzy nie daje Wam gwarancji, że jeżeli pies czy kot jest poważnie chory to z tego wyjdzie bo zapłaciliście 3 czy 5 tysięcy za leczenie. Równie dobrze możecie zabrać zwierzaka do innego weterynarza, może tańszego ale w krytycznych stanach nie ma takiego cudotwórcy, który uzdrowi Waszego przyjaciela wbrew naturze. Ja też muszę szykować niezłą kasę, ale przede wszystkim mam nadzieję, ze moja Tosiula wyjdzie z tego obronną łapą :) ... a jeżeli jednak nie to przynajmniej będę miała czyste sumienie, ze zrobiłam wszystko, zeby jej pomóc. Pani doktor (niestety nie znam nazwiska), która robiła jej szczegółowe usg przesympatyczna i z naprawdę fachowym podejściem. Polecam z całego serca.

Weterynarze

5.6
Ewa Zielińska
Termin usługi: grudzień 2022

Zdecydowanie polecam. W nagłych sytuacjach działają szybko i profesjonalnie. Lekarze uratowali mojego Barusia, który miał skręt żołądka. Przyjechaliśmy o 3 w nocy i decyzja oraz działanie było natychmiastowe. Bardzo ważne jest żeby w takiej sytuacji reagować szybko. Dużo zależy też od właściciela. Przy skręcie żołądka nie można czekać, trzeba natychmiast jechać do lekarza. Dziękuję, że jest taka klinika, do której można przyjechać o każdej porze i pomogą. Mój Baruś żyje dzięki sprawnemu działaniu lekarzy TKW. Polecam tę klinikę cały sercem. Personelowi życzę zdrowia i dużo sił. Pozdrawiam w imieniu Bariego i swoim. :) Ewa Zielińska

Weterynarze

6.0
Anna Byczuk
Termin usługi: listopad 2022

Zdecydowanie nie polecam, za niestety nieudaną próbę ratowania życia mojego Ukochanego Pucia( świnka morska) zapłaciłam ponad 500 zł.

Weterynarze

1.0